Lionhead بر روی یک پروژه ی جدید کار می کند

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
بنابر گفته های Gary Carr، که بعد از پیتر مولینیو وظیفه ی رهبری و کارگردانی استودیوی Lionhead را بر عهده گرفته است، این استودیو در حال کار بر روی یک عنوان "جدید و هیجان انگیز" است.

Fable-The-Journey1.jpg

Carr در مصاحبه با Polygon، به این موضوع اشاره کرد که بازی جدید آنها یک Fable نخواهد بود.

ما همیشه یک تیم بزرگ داریم که همیشه در حال کار هستند و یک تیم کوچک که جدا گانه بر روی چیز دیگری کار می کنند. چون شما نمی توانید همه ی نیروی انسانی را بر روی یک پروژه متمرکز کنید، این برای استودیو خوب نیست.

همانطور که می دانید، چیز هایی هست که من نمی توانم در مورد آن صحبت کنم، اما ما در حال کار بر روی یک پروژه هستیم، پروژه ای که بسیار جدید و هیجان انگیز است.

Fable: The Journey جدید ترین ساخته ی استودیو، 8 اکتبر عرضه خواهد شد.

منبع

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,504
نام
محمد
به نظر من شخصیت های مثل مولینیو هیچ سودی برای صنعت گیم ندارن یک ایده مسخره از خودشون رو میکنن و کلی پول وقت روش میگزارن آخرشم میشه مایلو..!

الان یکی دوتا شخصیت دیگه هم هستن که نمیخوام اسم ببرم ولی رسما تو این نسل هیچ کار مثبتی برای صنعت گیم نکردن..
تعریف کار مثبت چیه؟ میشه بگی مثلا Fable II چرا هیچ سودی واسه صنعت گیم نداشت؟ چیکار باید میکرد تا سودمند بشه؟ :D

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
دوستان لطفا عادی ترول کنید ما به ترول‌نمکی عادت نداریم.
اول اینکه lionhead مدیریت جدید داره. Engine کاملا جدید ساختن و خیلی چیزهای دیگه. رویه جدید MS با استودیو هاش اینقدر خوب شده میتونیم انتظار IP های جدید باشیم تا بازیهای سفارشی که از مجبوری میسازن.
دوم اینکه فیل هریسون به عنوان Leader of Microsoft Studios Europe & senior IEB (Interactive Entertainment Business) in Europe مشغول بکاره که اگر این بابا نصف فعالیت سابقش در سونی رو اینجا انجام بده، بازیهای Soho و RARE و Lionhead دیدنی خواند بود.

پ.ن. دوباره تاکید میکنم ترول‌نمکی زیاد جالب نیست. یکم شخصیت داشته باشید حتی اگر ترول هستید.

آخرین ویرایش:

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
یعنی دیگه پیطر خالی بند، ببخشید نابغه رو نمیبینیم با اون ایده های فوق خفن و انقلابش + لهجه دلنشینش؟:((
اگه بود توی بازی بعدی من بهتون قول میدم میشد یه کاری کرد که به صفحه LCD نگاه کنین و گرسنگیتون بره، یا نیاز جنســـیتون برطرف شه. پیطر میتونست، اما حالا که رفته چی؟:(
شخصا به بازی بعدیش اصلا امیدی ندارم بدون پیطر.
اِ... کیوان اینطوری نگو! :D
مولینیو بازی ساز خوبیه، اما بعضی اوقات یا ایده هاش بیش از حد بلند پروازانه ست، یا خودش اونقدر هیجان زده میشه که کل پروژه رو به گند می کشه! :D بازی هاش همه خوب بودن، این Fable 3 دیگه در اون حد بد نبود که نتونیم خوب به حساب نیاریمش(!) :D

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,017
نام
محمد امین
تعریف کار مثبت چیه؟ میشه بگی مثلا Fable II چرا هیچ سودی واسه صنعت گیم نداشت؟ چیکار باید میکرد تا سودمند بشه؟ :biggrin1:

کاری با بازیهاش ندارم دارم ایده ها رو میگم ..

همه از مولینیو و کیج و... انتظار ایده دارن ولی عملا هیچی ازشون در نمیاد یا چیز مثبتی نیست..

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,504
نام
محمد
کاری با بازیهاش ندارم دارم ایده ها رو میگم ..

همه از مولینیو و کیج و... انتظار ایده دارن ولی عملا هیچی ازشون در نمیاد یا چیز مثبتی نیست..
همین ایده ها هست که Black & White و Fable یا حتی The Movie رو میسازه، حالا به بازی های قدیمی ترش که اتفاقا خیلی هم مهم هستن کاری ندارم. مولینیو اینقدری بزرگ هست که جایزه Lifetime Achievement Award از GDC رو بهش دادن، جایزه ای که قبل از این به افرادی مثل Shigeru Miyamoto و Hideo Kojima و Sid Meier و چند تا بازیساز بزرگ دیگه تعلق گرفته. حالا اگه از خودش یا بازیهاش خوشتون نمیاد لطفا به این شکل زیر سوال نبریدش :D

779

کاربر سایت
Oct 27, 2009
834
نام
شایان
یک جورایی مطمئنم مولینیو تحت فشار بود از طرف مایکروسافت در نسخه ی 3ی Fable . بازی دقیقا یک حالت سر و تهشو جمع کنی بود.
خیلی کم پیش میاد با این همه پول پرستی هایه انجام شده ، یکی بخواد تویه صنعت گیم ایده هایه خودشو کامل پیاده کنه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر