Final Fantasy: Versus XIII در TGS امسال حضور نخواهد داشت

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
source_20091010_064512_4464.jpg

با توجه به گفته های تهیه کننده Square Enix مبنی بر اینکه آن ها بعد از کامل شدن ساخت Final Fantasy XIV و Lightning Returns: Final Fantasy XIII به ساخت Final Fantasy Versus 13 روی خواهند آورد، به نظر می رسد که Square Enix همچنان به شکنجه طرفداران Versus XIII ادامه خواهد داد.

یکی از طرفداران بازی که با Hashimoto ملاقاتی داشت، توییت کرده است:
من امروز در مورد خیلی چیزها با Hashimoto صحبت کردم. به نظر می رسد که Versus در TGS امسال حضور نخواهد داشت. آن ها اول بر روی FFXIV و پایان سه گانه لایتنینگ تمرکز خواهند کرد.
او گفت که ما در حال توسعه آن هستیم، پس منتظر سال آینده باشید.
Square Enix امروز عنوان Lightning Returns: Final Fantasy XIII را معرفی کرد. آخرین باری که آن ها چیزی در مورد Final Fantasy: Versus XIII منتشر کردند، به مراسمی مخصوص در 2011 باز می گردد.

منبع

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
الان حس می کنم بهم توهین شده. :| انگار خود اسکوئر هم نمی دونه چیکار کنه با Versus. میگم شاید بازی رو کلا زیر و رو کردن و می خوان به عنوان FFXV به خوردمون بدن؟!

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,180
نام
ماکان
این کصافطا حداقل یه چیز از بازی نشون نمیدن دلمون رو بهش خوش کنیم، بعد انتظارش رو بندازن برای 2014!

اینجور که اینا میگن Versus خیلی زود منتشر بشه 2014 هست که یعنی منتشر نشه خیلی بهتره.

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
Tetsuya Nomura Draws Final Fantasy Versus XIII's Noctis for Anniversary Pamphlet -- Andriasang.com
نامورا یک اسکیس از ناکتیس داده بیرون. بعد گفته صبور باشید.:d وادا هم ملتو دعوت به صبر فرمودند.:d

کلا این 6 سال هست خبری که از Final Fantasy: Versus XIII منتشر میشه اینه که: خبری نیست.:d
با تمام احتراماتی که قائلیم اما ایشون بسیار اشتباه کردن :| یه عکس طراحی با مداد داره بعد میگه صبور باشید؟ صبر تا چه حد؟ به قول دوستمون احساس میکنم به شعور ملت دارن توهین میکنن اینا.

doctor who

کاربر سایت
Apr 15, 2011
1,530
نام
doctor who
با تمام احتراماتی که قائلیم اما ایشون بسیار اشتباه کردن :| یه عکس طراحی با مداد داره بعد میگه صبور باشید؟ صبر تا چه حد؟ به قول دوستمون احساس میکنم به شعور ملت دارن توهین میکنن اینا.
بازی رو کنسل کردن به جاش می خوان برن هر سال یک x13 بدن:|
حداقل می اومدن کرایسیس کور رو hd می کردن دهنمون بسته بشه:|
برم قیس بوک بهشون فحش بدم:d

Zack_Fair

کاربر سایت
Mar 16, 2010
1,745
غصه نخوريد، بالاخره مياد:D
بازی هم با اين محبوبيت ناكتيس عمرا كنسل شه، اينا دو تا شخصيت زن و مرد برای شماره 13 در نظر گرفته بودن، دیدن اگه ورسوس رو بدن بيرون بازیهای لايت ديگه نمی فروشن، بخاطر همين گذاشتن پرونده لايت بسته شه بعد ورسوس رو بدن بيرون:D
چه عيبی داره آخر نسل بياد؟:D

amin_dante

کاربر سایت
Aug 29, 2011
43
نام
امین
البته Andriasang احتمال نمایش یه تریلر از بازی رو به صورت مخفیانه رد نکرده؛بهتره برای احترام به طرفدارها اسکوئر انیکس حداقل یه دموی غیر قابل بازی هم که شده از ورسوس تو TGS به نمایش بذاره.
هر چند SE اگه احترام حالیش بود 6 سال طرفدارهای بازی رو سر کار نمیگذاشت:d
تجربه میگه هر چقدر پروسه ساختن یه بازی طول بکشه،به همون نسبت و بلکه بیشتر انتظارها هم از بازی افزایش پیدا میکنه.احتمالا ورسوس با توجه به پتانسیلهایی که داره بازی خیلی خوبی از آب درمیاد(هر چند 5% هم احتمال نمیدم بتونه موفقیتهای شماره های هفتم و دهم رو تکرار کنه)،اما فکر نمیکنم انتظارهارو بتونه برآورده کنه.

FrankinG

... Cortana
کاربر فعال
Jun 5, 2008
3,489
نام
Ali
بازی که 100% واسه این نسل کنسل شده ؛ کاری به این ندارم . ولی این حرکات اسکوئر انصافا ً مثل فحش رو راست میمونه ... !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر