Metal Gear Solid V: The Phantom Pain | Xbox 360

kayne

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,103
نام
مصطفی
پ.ن 2 : آها داشت یادم میرفت :D فقط دوستان یادشون باشه نسل قبل هیچکس فکرش رو نمیکرد با اون سخت افزار PS2 بتونیم بازی هایی مثل MGS2 , MGS3 و GOW II ببینیم ............... Just Saying !
علی اینا گفتن بازی رو یه pc با سخت افزار متناسب با کنسول اجرا شده ، خوب اگه واقعاً اینجوریه چرا لقمه دور سر چرخودن رو همون ps3 اجرا میکردنش دیگه ! از طرفی اگه اون سیستم قدرتش در حد 360 و ps3 هست چطور داره بازی رو 1080 رندر میکنه !

در کل قبلاً هم گفتم من یکی که استقبال میکنم اگه چنین چیزی رو کنسول های عتیقه مون اجرا بشه:d البته اینم بگم کیفیت ویدئو ها خیلی پایین بود من حتی 1080 دانلود کردم بازم کیفیت چنگی بدل نمیزد شاید وضوح بیشتر باشه ایرادات یا حسن های بازی راحت به چشم بیاد .
اینم گیف ببنید بد نیست :
4Myup.com | Free Image Hosting & Photo Sharing

قبول کنید چنین چیزی اگه واقعاً ریل تام باشه واسه کنسول های فعلی یه مقدار که چه عرض کنم زیادی خوب میزنه مخصوصاً الان که به اواخر نسل رسیدم و دیدن یه همچین پیشرفتی نسبت به بهترین های نسل یه جورایی هرکسی رو میتونه به شک یندازه . :d

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,074
همه این بحثها به کنار، اهنگش چقدر شاهکاره :D. هرچی میشنوم سرنمیشم!. واقعا درود بر اون مادر ژاپنی که همچین فرزندانی رو پرورش داده.

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
همه این بحثها به کنار، اهنگش چقدر شاهکاره :D. هرچی میشنوم سرنمیشم!. واقعا درود بر اون مادر ژاپنی که همچین فرزندانی رو پرورش داده.

آهنگش رو که اریا هم تو تاپیک گفت، مال انیو موریکونه بود:D به دستان توانمند ژاپنی ها ربطی نداره.:D

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,074
آهنگش رو که اریا هم تو تاپیک گفت، مال انیو موریکونه بود:D به دستان توانمند ژاپنی ها ربطی نداره.:D
اون عینک سه چراغه رو بردای متوجه میشی منظورم مجموع کسانی هست که روی این پروژه کار میکنن. این یارو ام که اسمش رو بردی توی لیست اخر نیست!.

bionicle

کاربر سایت
Mar 23, 2011
264
این عینک سه چراغه یه جورایی تقلید از splinter cell نیست؟ از کوجیما اینکارا بعید هستا؟

واقعا !

خاک تو سر کوجیما که دست به دامن یه بازی نوپا شده !! کوجیما کلا بلد نیست بازی بسازه فقط تقلید میکنه !! تازه مثلا خیلی نواوری به خرج داده اون 3 تا چراغ رو کرده یه لامپ گرد گنده !! اخه اسپلینتر سل بود که عینک دید در شب رو خلق کرد و در انحصار خودش در اورد و .......

پ.ن : استغفر...

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
واقعا !

خاک تو سر کوجیما که دست به دامن یه بازی نوپا شده !! کوجیما کلا بلد نیست بازی بسازه فقط تقلید میکنه !! تازه مثلا خیلی نواوری به خرج داده اون 3 تا چراغ رو کرده یه لامپ گرد گنده !! اخه اسپلینتر سل بود که عینک دید در شب رو خلق کرد و در انحصار خودش در اورد و .......

پ.ن : استغفر...

یه "نه" هم کفایت میکرد!

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
علی اینا گفتن بازی رو یه pc با سخت افزار متناسب با کنسول اجرا شده ، خوب اگه واقعاً اینجوریه چرا لقمه دور سر چرخودن رو همون ps3 اجرا میکردنش دیگه ! از طرفی اگه اون سیستم قدرتش در حد 360 و ps3 هست چطور داره بازی رو 1080 رندر میکنه !

در کل قبلاً هم گفتم من یکی که استقبال میکنم اگه چنین چیزی رو کنسول های عتیقه مون اجرا بشه:d البته اینم بگم کیفیت ویدئو ها خیلی پایین بود من حتی 1080 دانلود کردم بازم کیفیت چنگی بدل نمیزد شاید وضوح بیشتر باشه ایرادات یا حسن های بازی راحت به چشم بیاد .
اینم گیف ببنید بد نیست :

قبول کنید چنین چیزی اگه واقعاً ریل تام باشه واسه کنسول های فعلی یه مقدار که چه عرض کنم زیادی خوب میزنه مخصوصاً الان که به اواخر نسل رسیدم و دیدن یه همچین پیشرفتی نسبت به بهترین های نسل یه جورایی هرکسی رو میتونه به شک یندازه . :d

خب مصطفی شاید فعلا نسخه های کنسولیش به اندازه کافی پولیش نشده :D آخه مسئله اینه که اگه بازی واقعا نسل بعدی بود کوجیما نمیومد چندین بار این موضوع که گرافیک نسخه های کنسولی هم همین کیفیت رو خواهد داشت رو تایید کنه. فوقش مثل یوبی و WD میومد بازی رو نشون میداد و در مورد پلتفرم ها حرفی نمیزد ولی همونطوری که دیدیم آخر تریلر با صراحت پلتفرم های بازی PS3 و Xbox360 اعلام شدن.

موضوع اینه که فاکس انجین ، موتور کاملا جدیده و تا الان باهاش عنوانی عرضه نشده ، برای همین نمیدونیم جقدر قویه و اینکه چه توانایی هایی داره پس نمیشه با اطمینان در موردش حرف زد.

آخرین ویرایش:

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
خب این رو توی یه تاپیک دیگه هم گذاشتم ولی فکر کنم جای اصلیش اینجا باشه ، این مطلب رو برای دوستانی نوشتم که با تشخیص اسنیک ها مشکل دارن ، تقریبا هیچ اسپویلی هم نداره ( یا خیلی اسپویل خفیفی داره ) و میتونید با خیال راحت بخونیدش ;)

البته خیلی بهتر میشد اگه MGS باز های حرفه ایی اینکار رو انجام میدادن نه تازه کاری مثل من :biggrin1: برای همین اگه اشکالی توی مطلب پایین بود MGS فنای قدیمی بگن تا اصلاحشون کنم ;)

چگونگی تشخیص اسنیک ها از همدیگه :
-----------------------------------------------------------------------------
طریق تشخیص و تفکیک مارها ( اسنیک ها ) از همدیگه :biggrin1:

ابتدا لازمه بدونید که اسنیک اسم یه شخص خاص نیست و یه Codename ـه ، هر کدوم از این اشخاص که پایینتر معرفیشون میکنم یه اسم واقعی هم دارند ولی چون توی بازی اکثرا از Codename هاشون استفاده میشه برای همین زیاد به این موضوع نمیپردازم

اما بریم سروقت معرفی شخصیت ها ، اولین سوالی که باید بهش جواب بدیم اینه که کلا توی سری MGS چندتا اسنیک داریم ؟ خب تا جایی که من اطلاع دارم تا الان ما توی سری MGS چهار شخصیت با کدنیم اسنیک داشتیم ( اگه رایدن رو هم حساب کنیم میشه 5 تا ولی چون کدنیمش تغییر کرده و بیشتر با اسم رایدن میشناسیمش اینجا حسابش نکردم )

خب الان که میدنیم اسنیک یه کدنیمه و در مجموع 4 شخصیت از اون استفاده میکنند میرسیم به معرفی این شخصیت ها :

2011_10_31_164547_20111031164544.jpg

1. N@ked Snake : نیکد اسنیک که یکی از معروف ترین شخصیت های این سری هم هست در واقع همون Big Boss معروفه که اسم اصلیش هم جکه ، جک در طی ماموریتی که در MGS3 بهش محول میشه این کدنیم رو بدست میاره و بعد از پایان بازی ( بخاطر اتفاقاتی که میوفته و نمیخوام براتون اسپویلش کنم ) لقب Big Boss بهش اعطا میشه ، تشخیص دادن N@ked Snake یا همون Big Boss کار راحتیه چون چشم راستش رو از دست داده و همیشه یه چشم بند روی اون چشمش هست
==================================================================================
Solid_Snake.jpg

2. Solid Snake : سالید اسنیک شخصیت اصلی سری Metal Gear حساب میشه ، از همون MG1 کدنیم اسنیک رو داشت و شخصیتی افسانه ایی و معروف در دنیای Metal Gear حساب میشه ، توی سری MGS سالید رو بیشتر با همون کدنیمش که اسنیکه صدا میکنند و درواقع کسیه که بیشتر از همه از نام اسنیک براش استفاده میشه ، طریقه تشخصیش هم نسبتا راحته ، همون چهره بیگ باس رو داره ولی چشم هاش سالمه ، در ضمن خیلی از بیگ باس جوونتر هم هست ( این شباهتش به بیگ باس دلیل داره که نمیخوام اسپویلش کنم )
====================================================================================
Metal%20Gear%20Solid%20The%20Twin%20Snakes%20%285%29.jpg

3. Liquid Snake : بیشتر با اسم لیکویید میشناسنش و کمتر پیش میاد بهش بگن اسنیک ، طریقه تشخیصش هم که خیلی راحته چون رنگ موهاش کاملا با بقیه فرق داره
===================================================================================

Solidus_snake_on_AG.jpg

4. Solidus Snake : سالیداس هم که تشخیص دادنش خیلی راحته ، کلا به بقیه زیاد شباهت نداره درضمن در طی اتفاقاتی در MGS2 چشم چپش رو از دست میده و از این طریق هم میشه شناختش
==========================================================================================

خب دیگه الان فکر کنم دوستان همگی بتونند به راحتی اسنیک ها رو از هم تشخیص بدن :biggrin1: فقط ذکر 2 نکته این وسط حیاتیه

1. Old Snake همون Solid Snake ـه که پیر شده و این هم تصویرش ( پس یه وقت این رو با سالیداس اشتباه نگیرید )
2400.jpg

2. توی MGS3 اوایل بازی چشم راست بیگ باس هنوز سالم بود برای همین یه وقت عکس های Big Boss رو با سالید اشتباه نگیرید ، اون عکس هایی که توشون اسنیک چشمش سالمه و تکنولوژی پیشرفته هم داره مربوط به Solid Snake ـه ، ولی اونایی که توشون اسنیک توی محیط های جنگلیه و تکنولوژی هم پیشرفته نیست در واقع مربوط به بیگ باس یا همون N@ked Snake ـه

مثلا این عکس پایینی الان بیگ باسه
i_21483.jpg

============================================================================

امیدوارم تونسته باشم درست و واضح توضیح بدم ، دوباره هم میگم سعی کردم مطلب هیچگونه اسپویلی از داستان بازی نداشته باشه ، پس شرمنده اگه یکم گنگه :biggrin1:

kayne

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,103
نام
مصطفی
خب مصطفی شاید فعلا نسخه های کنسولیش به اندازه کافی پولیش نشده :D آخه مسئله اینه که اگه بازی واقعا نسل بعدی بود کوجیما نمیومد چندین بار این موضوع که گرافیک نسخه های کنسولی هم همین کیفیت رو خواهد داشت رو تایید کنه. فوقش مثل یوبی و WD میومد بازی رو نشون میداد و در مورد پلتفرم ها حرفی نمیزد ولی همونطوری که دیدیم آخر تریلر با صراحت پلتفرم های بازی PS3 و Xbox360 اعلام شدن.

موضوع اینه که فاکس انجین ، موتور کاملا جدیده و تا الان باهاش عنوانی عرضه نشده ، برای همین نمیدونیم جقدر قویه و اینکه چه توانایی هایی داره پس نمیشه با اطمینان در موردش حرف زد.
در هر صورت اگه گرافیک بازی همینی باشه که نشون دادن بشدت استقبال میکنیم :d

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
اگر جر نمیدین منو، نمیگید فن متالگیر نیست. سه تا متلک بی مزه نمیندازید.
این یارو کلاه کابوئیه، Zero که نبود؟ چون دماغش خیلی با MGS4 فرق میکرد :D.

bionicle

کاربر سایت
Mar 23, 2011
264
اگر جر نمیدین منو، نمیگید فن متالگیر نیست. سه تا متلک بی مزه نمیندازید.
این یارو کلاه کابوئیه، Zero که نبود؟ چون دماغش خیلی با MGS4 فرق میکرد :D.

بحث سر همین یارو خیلی زیاد هست و حدسیات هم زیاد هست :d یکی میگه Coldman هست یکی دیگه میگه همین زیرو هست !! کلا نکته مرموز این تریلر همین یارو هست فعلا :d

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
این عینک سه چراغه یه جورایی تقلید از splinter cell نیست؟ از کوجیما اینکارا بعید هستا؟

دیگه توی هر بازی طرف نایت ویژِن بذاره روی صورتش میشه تقلید از اسبلینتر سِل !!
با این احتساب فورزا هُرایزِن هم تقلید بسیار ضایعی از کرَش تیم ریسینگ هست !!!!!!!!!!!!!!!!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر