آیا کسی راهنمایه قدم به قدم Final Fantasy هارو داره؟

toxic_devilcs

کاربر سایت
Aug 28, 2007
416
نام
اصغر
سلام دوست عزیز ! :(
من هم مثل تو دنبال راهنمای بازی FF I&II&III&VI&V می گردم ! اگه گیرت اومد خبرم کن ! :((
اگه که من پیدا کردم خبرت می دهم !

email : toxic_lugcs@yahoo.com

6.jpg

Genius71

کاربر سایت
Jul 3, 2007
554
نام
فرشاد
عزیز این دو بازی خیلی طولانی هستند بنابراین فکر نکم کسی به زبان فارسی اونرو نوشته باشه.ولی من می دونم از کجا پیدا کنی.
برو gamespot تو قسمت search بنویس #final fantasy (جای # عدد مورد نظرتو بنویس)تو صفحه جدید روی بازی مورد نظرت کلیک کن.تو صفحه بهد در بالای توضیحات و که دربره بازی داده روی قسمت HINT & CHEAT بازی کلیک کن.یه صفحه باز می شه که بالاش نوشته GUIDE اونو بی خیال شو صفحه تا اخر بیا پایین تا برسی به نوشته های کاربران.اینجا می تونی یکی از walkthroure ها انتخاب کنی.(ادرس از این دقیق تر کجا دیدی:-")
فقط اونی که حجمش بالاتر انتخاب کن چون اونا کامل ترن.راستی به زبون انگلیسی هست.اگه فارسی می خوای من یکی نمی دونم.
موفق باشی

toxic_devilcs

کاربر سایت
Aug 28, 2007
416
نام
اصغر
عزیز این دو بازی خیلی طولانی هستند بنابراین فکر نکم کسی به زبان فارسی اونرو نوشته باشه.ولی من می دونم از کجا پیدا کنی.
برو gamespot تو قسمت search بنویس #final fantasy (جای # عدد مورد نظرتو بنویس)تو صفحه جدید روی بازی مورد نظرت کلیک کن.تو صفحه بهد در بالای توضیحات و که دربره بازی داده روی قسمت HINT & CHEAT بازی کلیک کن.یه صفحه باز می شه که بالاش نوشته GUIDE اونو بی خیال شو صفحه تا اخر بیا پایین تا برسی به نوشته های کاربران.اینجا می تونی یکی از walkthroure ها انتخاب کنی.(ادرس از این دقیق تر کجا دیدی:-")
فقط اونی که حجمش بالاتر انتخاب کن چون اونا کامل ترن.راستی به زبون انگلیسی هست.اگه فارسی می خوای من یکی نمی دونم.
موفق باشی
حد اقل راهنمای یک دونش هم گیر نمی آید ؟:((

LeGolaS

کاربر سایت
Feb 2, 2007
1,006
نام
علي
كسي ff 2 كه براي psp بازسازي شده رو تموم كرده؟؟؟؟
از نظر داستان با همون قديميه فرقي نداره
من يه جا گير كردم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر