کمک و راهنمایی در بازی اسلیپینگ داگز

.jozef

کاربر سایت
Jul 9, 2012
396
نام
پارسا
سلام به دوستان گل و اساتید عزیز
آقا من یه مشکل تو این بازی دارم
یه جاش هست که میره چند نفر رو میزنی شل و پل میکنی بعد میگه باید بری سراغ یه کیوسک.بعد اون جا باید با موبایلت یه کدی رو بزنی که یه هفتس رو مخ من هست و رد نمیشه لطفاً کمک کنید.

gear of war

کاربر سایت
Dec 28, 2011
508
نام
مهرشاد
این که کاری نداره هر بار در هر قسمت اعداد مختلف رو وارد کن مثل 4 5 6 8 هر عدد رو باید تنها در یک خونه بذاری نمیتونی عدد 8 رو هم تو خونه 1و هم تو خونه 2 بذاری اگه عدد رو به قرمز نشون داد یعنی از این شماره اصلا به کار نرفته اون عدد رو بذار کنار اگه به رنگ زرد نشون داد عدد درسته فقط جاش رو باید عوض کنی یعنی اگه تو خونه ی سوم بود اون عدد رو تو خونه های دیگه بذار مثل 1و2و4 اگه روی عدد سبز شدد هم عدد و هم جاش درسته با اون کاری نداشته باش

.jozef

کاربر سایت
Jul 9, 2012
396
نام
پارسا
مثل این که دو هفته پیش اومده.

---------- نوشته در 06:07 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:58 PM ارسال شده بود ----------

یه جایی میگه باید با دکمه های چهار جهتی دسته یه کاری کرد من دقیقاً نفهمیدم باید چه مار کنم.

.jozef

کاربر سایت
Jul 9, 2012
396
نام
پارسا
تو یه مرحله رو گوشیش یه مثلث میا که از دو گوشه مثلث داره سیکنال میاد برای من من هم باید برم گوشه دیگش اما نمیتونم باید چه کار کنم؟

gear of war

کاربر سایت
Dec 28, 2011
508
نام
مهرشاد
تو یه مرحله رو گوشیش یه مثلث میا که از دو گوشه مثلث داره سیکنال میاد برای من من هم باید برم گوشه دیگش اما نمیتونم باید چه کار کنم؟

سوار ماشین شو و به سمت مرکز اون صفحه برو هر زدیک تر شی فاصله ای که اون زیر نوشته کمتر میشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر