آیا Dragon Age 3 در راه است؟

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا

ظاهرا Bioware به طور عمیقی در حال طراحی و ساخت نسخه بعدی از سری بازی های Dragon Age است. به تازگی به نظر می رسد نام ها و کاراکتر های احتمالی در این عنوان (که به نظر می رسد در 2014 عرضه شود) لیک شده است.

گویا قسمتی از داستان بازی نیز در انجمن NeoGaf منتشر شده است:
دریچه ای میان دنیاها، گروهی بزرگ از شیاطین را به این دنیا کشانده است. جنگ های داخلی در حال نابودی ملت هاست و خرابی و آوارگی بی حد و مرز است. کسی در تاریکی مخفی شده است که نقشه نابودی دنیا را در سر می پروراند و زمان برای Inquisition به سر رسیده است.
در این قسمت شما هدایت نیروهای Inquisition را در دست خواهید گرفت. شما باید ارتشی برای مقابله با نیروها دشمن جمع کنید. 3 کلاس Warrior، Mage و Rouge نیز همچنان در بازی حضور خواهند داشت.

منابع: 1 - 2

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
وای اگه معرفی بشه یعنی بهترین خبر ممکنه!!!>:d<
فقط امیدوارم قسمت Origins برگرده هرچند قاعدتا که باید ادامه داستان هاوک باشه!!!

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
شماره اول که حرفی واسه گفتن نداره ولی شماره دوم هم خیلی عنوان ضعیفی نبود هرچند من یکی رو حسابی ناامید کرد ولی از بازی کردنش حسابی لذت بردم!!
شماره سوم هم به امید خدا مثل قسمت اول میشه,گفته میشه که بایوور از اشتباهات نسخه دوم درس گرفته!!:d

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
اینجور که من دارم برداشت میکنم، این بازی داره مثل Fable میشه. اوایل یه چیزی در خور اسمش هست ولی قسمت های جدیدش بازی صنعتی شده و نابود شده.
اینم با اینکه در حد شایعه هست و مشخص نیست ولی به نظر میاد اینم داره از اسمش خارج میشه. البته این جنگ بین ملت ها رو که میگه درسته چون توی شماره دومش:
وقتی آریشوک رو میکشی، بهت میگه که ما بر میگردیم. همیشه به این اشاره دارن که توی Free Marches جنگ میشه.

dragonslayer

کاربر سایت
Jul 22, 2012
534
نام
محمدرضا
چه خبر خوبی . شماره اول که بهترین بازی بود که بازی کردم و شماره ی دوم هم یکم نا امید کننده بود ولی بازم خوب بود .
*چطوری دلتون میاد dragon age پایریتش کنید اخه ! dragon age : origin و dragon age 2 جز معدود بازی هایی هستند که من رو pc ارجینال خریدم .
نسخه ی اول که در مورد blight بود . نسخه ی دومم جنگ tempaler و mage ها بود . فک کنم این نسخه هم ادامه دهنده ی داستان نسخه ی دوم باشه .
یکی از قسمتایی که خیلی دوست دارم تو بازی بهتر شده باشه گیم پلی مربوط به blood magic هست . واقعا باید قدرتمند نشونش بدن تا کسی که از کلاس جادوگر استفاده میکنه از blood magic هم استفاده کنه .

---------- نوشته در 02:04 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:03 PM ارسال شده بود ----------

اینجور که من دارم برداشت میکنم، این بازی داره مثل Fable میشه. اوایل یه چیزی در خور اسمش هست ولی قسمت های جدیدش بازی صنعتی شده و نابود شده.
اینم با اینکه در حد شایعه هست و مشخص نیست ولی به نظر میاد اینم داره از اسمش خارج میشه. البته این جنگ بین ملت ها رو که میگه درسته چون توی شماره دومش:
وقتی آریشوک رو میکشی، بهت میگه که ما بر میگردیم. همیشه به این اشاره دارن که توی Free Marches جنگ میشه.
از بازگشت qunnari ها هم به شدت حمایت میشه . :d

آخرین ویرایش:

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
1. از تجربه تلخ نسخه ی 2 درس عبرت بگیرن
2. لید بازی رو مثل نسخه ی اول PC بکنن که بازی وسعت و تنوع بالایی داشته باشه.

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
پایرتش هم نکنی لطف بزرگی در حقّ خودت کردی !!
چی بود اون شماره دوم باووووو :|
هر کوفتی که بود :d بازی رو بدون DLC , ... روش 25 ساعت وقت گذاشتم . حالا درسته به پای Origins نرسید و به خاطر یک سری مسائل به گند هم کشیده شد ولی بازیه Bioware بود دیگه :d

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
شماره ی دوم رسما یه کابوس بود. اصلا باورم نمی شد بایوویر اینو ساخته. در کل نقش آفرینی بدی نبود اما به عنوان یه بازی از بایوویر اصلا قابل قبول نبود. امیدوارم این بلا سر DA3 نیاد. اما این بایوویری که من می بینم، روحشو به EA فروخته... .

Red Dead

کاربر سایت
Jun 16, 2010
1,659
نام
سیاوش
من هنوز نمیتونم باور کنم که سازنده های شماره اول این بازی قسمت دوم هم خودشون ساختن چون قسمت اول شاهکار و قسمت دوم افتضاح بود.کلا از این هم استقبال نمیکنم چون میدونم که یک چیزی میشه مثل قسمت دوم

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
من هنوز نمیتونم باور کنم که سازنده های شماره اول این بازی قسمت دوم هم خودشون ساختن چون قسمت اول شاهکار و قسمت دوم افتضاح بود.کلا از این هم استقبال نمیکنم چون میدونم که یک چیزی میشه مثل قسمت دوم

با حرفات موافقم شماره ی دو خیلی فاجعه بود ولی صبر کنین یکم اطلاعات و چندتا تریلر از این بازی بیاد(اصلا معلوم نیست بازی کی منتشر بشه).موقعی که اسکایریم اومد بایوور گفته بود که dargon age 3 باید مثل اسکایریم باشه.اگر مثل اسکایریم بشه که دیگه شاهکار میشه.

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
با حرفات موافقم شماره ی دو خیلی فاجعه بود ولی صبر کنین یکم اطلاعات و چندتا تریلر از این بازی بیاد(اصلا معلوم نیست بازی کی منتشر بشه).موقعی که اسکایریم اومد بایوور گفته بود که dargon age 3 باید مثل اسکایریم باشه.اگر مثل اسکایریم بشه که دیگه شاهکار میشه.

اگه مثل Skyrim باشه که باید فاتحش رو خوند,هر بازی واسه خودش اصالتی داره!!
Dragon age چه ربطی داره که بخواد مثل اسکایریم بشه,همه میخوان مثل شماره اولش باشه!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر