راهنمایی در مراحل Darksiders II

سلام این تاپیک رئ زدم گفتم شاید یه زمانی بدرد بخوره :دی
خودم در حال بازی کردنش هستم بسیار زیبا هست.:x
اینم یه راهنمایی از بازی که البته خارجی هست :دی
darksiders-ii-walkthrough

سلام من تا قسمتی که
[h=1]Basileus روح سومی بود رفتم ولی راه برگشتو پیدا نمیکنم میشه راهنمای کنید[/h]

من تو
Chapter 11
با اون روحه جنگیدم وکشتمش ولی راه برگشت اصلا معلوم نیست کککککککککککککککمک:((
1129.jpg

آخرین ویرایش:
اول اون توپ رو نزدیک در بزار بعد یه بمب بردار بندازش به طرف توپ بعدش رو سکو وایسا تا در باز شه وقتی باز شد به اون توپ شلیک کن تا با فشار وارده بر اثر بمب توپ به اون سمت پرتاب شه

اول اون توپ رو نزدیک در بزار بعد یه بمب بردار بندازش به طرف توپ بعدش رو سکو وایسا تا در باز شه وقتی باز شد به اون توپ شلیک کن تا با فشار وارده بر اثر بمب توپ به اون سمت پرتاب شه

ممنون فهمیدم کجاست

آخرین ویرایش:
خیر مشکل از بازی نیست اول میرید تو نقشه و بعد نقشه رو از حالت زوم در میارید و و یه دایره زرد رنگ هست که باید به طرفش برید اگر نسخه 360 بود بهتر میتونستم توضیح بدم.

شما هایی که تو قسمت 11 گیر کردید باید نقشه رو باز کنید بعدش space بزید تا محیط کلی رو نشون بده بعدش نگاه کنید به نزدیک ترین قلعه به نقطه زرد بعدش روی اون قلعه کلیلک کنید و enter رو بزنید تا fast travel کنید به همین سادگی اصلا هم مشکل از کرک و این جور چیزا نیست
این gorewood کجاست؟
گاید میگه برو weeping crag بعد برو زیر آب.یه راهرو باریک پیدا میشه اما من پیدا نمی کنم
اصلا نیاز نیست به اونجا برید حرف اضافی زده اون قسمت زردرو با بمب بترکون بعدش بقیه شو از راهنما کمک بگیر اون واسه گرفتن نیرو میگه به اونجا برید که به مرور زمان پر میشه

منم اول تعجب کردم ولی بعد جهت پایین رو میگیری(انالوگ ها رو نمیگم کلید سمت چپی پایین) رو میگیری و بعد هر چیزی که خواستی انتخابش کنی مثلا روش میری LB+B رو مثلا میزی سمت جپ بازی نوشته.
--DARK-MAN--

من تا مرحله 12 این بازی رو برده بودم اما امروز اومدم دیدم سیوام پریده لطفا یکی از دوستان اگه سیو این بازی رو تا اینجا داره بزاره خیلی ممنون میشم حالا اگه لول 11 یا 10 رو هم بزارید ممنون میشم
محل سیو بازی
C:/ Users/اسم کامپیوترتون/AppData/Local/Darksiders2
خیلی ممنون میشم اگه سریعا بزارید همش حجمش 100 کیلو بایته

من تا مرحله 12 این بازی رو برده بودم اما امروز اومدم دیدم سیوام پریده لطفا یکی از دوستان اگه سیو این بازی رو تا اینجا داره بزاره خیلی ممنون میشم حالا اگه لول 11 یا 10 رو هم بزارید ممنون میشم
محل سیو بازی
C:/ Users/اسم کامپیوترتون/AppData/Local/Darksiders2
خیلی ممنون میشم اگه سریعا بزارید همش حجمش 100 کیلو بایته

سلام
ببین این سیو ها درسته فکر کنم یک یا دو مرحله جلوتر باشه.
dssave4.dsav
dssave0.dsav

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or