نرم افزار Team Speak برای هماهنگی گیمر ها در بازی چند نفره

سلام دوستان
میدونم خیلی ها تون با این نرم افزار آشنایی دارید برای بقیه دوستان میگم
توی خیلی از بازی ها من جمله بتلشید3 وقتی با دوستاتون بازی میکنید انتظار دارید کارهایی انجام بدن مثلا میخواین توی قسمتی از بازی به شما کمک کنن و تایپ کردن براتون سخته توی بازی میتونید از این نرم افزار استفاده کنید و در حین این که بازی کنید با دوستاتون حرف هم بزنید و هماهنگی بیشتری داشته باشید .
نرم افزار رو از اینجا دانلود کنید برای همه ی پلتفرم ها هم هست :
TeamSpeak - Downloads

برای حرف زدن باید برید توی یه سرور که میتونید از توی خود نرم افزار سرچ کنید سرور ایرانی هم هست چند تا یه سرور مربوط به بچه های ایرانی که بتلشیلد بازی میکنن هست که توصیه میکنم حتما بیاید همه ی کلن های ایرانی اونجا جمع هستن این هم آی پی 46.16.234.49 از منوی connections روی connect کلیک کنید و آی پی رو وارد کنید یه nick name هم انتخاب کنید واسه خودتون و وارد شید .

kparsakia

کاربر سایت
May 16, 2010
1,394
نام
بی نام!
LoL؟ این فقط دانلود میکنی میری بعد میتونی با هر چند نفر میخوای حرف بزنی و مصرف و لگ و دیلی کمتری هم داره!

TigerSS

کاربر سایت
Sep 18, 2007
499
نام
سیاوش
سلام دوستان
توی خیلی از بازی ها من جمله بتلشید3 وقتی با دوستاتون بازی میکنید انتظار دارید کارهایی انجام بدن مثلا میخواین توی قسمتی از بازی به شما کمک کنن و تایپ کردن براتون سخته توی بازی میتونید از این نرم افزار استفاده کنید و در حین این که بازی کنید با دوستاتون حرف هم بزنید و هماهنگی بیشتری داشته باشید .
TeamSpeak - Downloads

برای حرف زدن باید برید توی یه سرور که میتونید از توی خود نرم افزار سرچ کنید سرور ایرانی هم هست چند تا یه سرور مربوط به بچه های ایرانی که بتلشیلد بازی میکنن هست که توصیه میکنم حتما بیاید همه ی کلن های ایرانی اونجا جمع هستن این هم آی پی 46.16.234.49 از منوی connections روی connect کلیک کنید و آی پی رو وارد کنید یه nick name هم انتخاب کنید واسه خودتون و وارد شید .
با سپاس از مهرداد خان ;)
دوستان این سروری که مهرداد معرفی کرد، متعلق به همه ی گیمرهای ایرانی و کلن هاست. خوشحال میشیم ببینیمتون :x

---------- نوشته در 02:58 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:55 AM ارسال شده بود ----------

با اسکایپ آسونتره که!!!!
اسکایپ! شما تویه اسکایپ ترافیک زیادی مصرف می کنید و فقط با شخص مشخصی تماس میگیرید! ولی تیم اسپیک شما می تونی با هر چند نفر که آنلاین باشند صحبت کنی! اصلا قابل مقایسه نیستند! از هر نظر!

آخرین ویرایش:

Focus Hazy

کاربر سایت
May 30, 2012
385
نام
Adib
خوبه ولی منی که از 1 به بد بازی می کنم خوب نیست!فک کن تو خونه خوابیدی یهو یکی داد میزنه kill confirmedیاon me!رییس کلن من گفت که اینو دانلود کن مجبورش کردم بیخیال بشه!LoL

benyamin20

کاربر سایت
Mar 7, 2014
22
با سلام.شما میتوانید به سرور گیم ما که در ایران هست مراجعه کنید.این سرور برای گیمر های عزیز ایجاد شده است.این سرور دارای پینگ بسیار پایین ظرفیت 2048 نفره و بدون قطعی است.
آدرس سرور : 10.201.2.213

hezarnevis

کاربر سایت
Feb 11, 2014
25
نام
علیرضا علیگلی
سلام دوستان
TeamSpeak - Downloads

از سرورهای ما هم می تونید استفاده کنید.
ts.game.hezarnevis.ir

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر