تصاوير Grand Theft Auto V

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,944
نام
حسین
88482.jpg

88467.jpg

ی سری اطلاعات درباره بازی
1:شهر Los Santos خیلی بزگتر از مجموع شهر های Red Dead Redemption ، San Andreas و Grand Theft Auto IV هست
2:هر زمان که مایل باشید می توانید شخصیت خود را از بین 3 قهرمان اصلی بازی سویچ کنید

3:شخصیت های بازی به ترتیب از : مایکل مردی که پیر تر هست Trevorفردی با گردن قرمز و Franklin هم یک دو رگه ی آمریکایی آفریقایی که هر کدام از این 3 نفر دارای شخصیت و توانای های جدا از هم هستند
4:فردی را که در حال کنترل دارید در بازی بقیه کاراترو شخصیت ها به زندگی خود ادامه می دهند
5:جهان بازی بسیار شبیه به مثل GTA 4 و Liberty City هست
6:وسایل نقلیه مثل کامیون ها و دوچرخه و هیلیکوپترو هواپیما جت اسکی و انواع ماشین و......... به باز ی اضافه شد
7:کاراکتر می تونه شخصیتش را تعقیر بده ولی نه ماننده بازی های rpg
8:مر احل فرعی خیلی بیشتر شده مثل Red Dead Redemption
9:کنترل ماشین ها و رانندگی و همچنین تیراندازیبا اسلحه خیلی بهتر شده

آخرین ویرایش:

Need-More-Speed

کاربر سایت
Jul 1, 2007
4,237
نام
یونس
خدایا!!!!‌ ببین راک استار چه می کنه!!!!!!!‌
کی فکرشو می کرد رو این نسل تا این حد پیشرفت ببینیم؟
تمام نقص هایی که توی IV بود برطرف شده ! بخصوص اون حالت blury و رنگ gray
بی نظیره!
به راک استار تعظیم می کنم... تک تک دلارهایی که در میاره نوش جونش!

Hesam_1994

کاربر سایت
Jun 9, 2008
1,459
نام
حسام
این عکسُ دیدم یه حس نوستالژی و تازگی بهم دست داد. اون ماشینی که پشت چراغ ایستاده در GTASA هم بود و اسمش فکر کنم BF Injector بود، صداش هم خیلی تو دماغی بود.:d
Rockstar یه بار دیگه داره روی قسمت تکنیکی مانور بالایی میده. وضوح بافت‌ها و همچین Draw Distance ای روی کنسول‌ها واقعاً تحسین برانگیزه. توجه به جزئیات هم دیوانه کننده است، عکس چهارمُ ببینید که چطور گردوخاک و چمن بلند شده. IV فکر کنم نورپردازی Volumetric نداشت، اما این داره.>:d<
غروب خورشید که خیلی زیبا و دل‌انگیز طراحی شده، امیدوارم بقیه قسمت های شبانه روزُ هم به این خوبی دربیارن. در IV وقتی داشت صبح می‌شد همه‌جا خاکستری به نظر می‌رسید. امیدوارم این دفعه Blue Hour رو بهتر دربیارن.

Need-More-Speed

کاربر سایت
Jul 1, 2007
4,237
نام
یونس
این عکسُ
دیدم یه حس نوستالژی و تازگی بهم دست داد. اون ماشینی که پشت چراغ ایستاده در GTASA هم بود و اسمش فکر کنم BF Injector بود، صداش هم خیلی تو دماغی بود.
:d
Rockstar یه بار دیگه داره روی قسمت تکنیکی مانور بالایی میده. وضوح بافت‌ها و همچین Draw Distance ای روی کنسول‌ها واقعاً تحسین برانگیزه. توجه به جزئیات هم دیوانه کننده است، عکس چهارمُ ببینید که چطور گردوخاک و چمن بلند شده. IV فکر کنم نورپردازی Volumetric نداشت، اما این داره.
>:d<
غروب خورشید که خیلی زیبا و دل‌انگیز طراحی شده، امیدوارم بقیه قسمت های شبانه روزُ هم به این خوبی دربیارن. در IV وقتی داشت صبح می‌شد همه‌جا خاکستری به نظر می‌رسید. امیدوارم این دفعه Blue Hour رو بهتر دربیارن.
دقیقا!‌
توی شهر سوم تو ساحل کنار پل قایمش کرده بودن D: چقدر باهاش از کوه بالا می رفتم یادش بخیر
مشکل IV توی رنگ بندی رو کاملا حل کردن اصلا به همین دلیل los santos رو sunny los santos معرفی کردن که بدونیم دیگه از اون محیط خاکستری خبری نیست
نورپردازی و طراحی آسمون عالیه! من بی صبرانه منتظر نسخه pc می مونم...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر