Lord of The Rings Online

سُلام :d
gandy.png

یه بازی بسیار باحال که MMO و به سبک نقش آفرینی هست! یه چیزی تو مایه های Dragon age اما با گرافیک کمتر ولی نقشه ی بازی بسیار بزرگه !
یعنی فرض کن کل میدل ارث و چند هزار تا ماموریت و ... ! :D الان که یه ماهه نصبش کردم روزی 10 ساعت وقتم رو گرفته از خواب و خوراک افتادیم ! :D
کاملا هم مجانی ـه البته واسه پوینت اضافی و از روال عادی خارج شدن میشه VIP شد !
PC ـه قدرتمندی هم نیاز نداره فقط مشکلی که ممکنه تو ایران باشه دانلودش هست که نسخه ی استاندارد 8گیگابایت و نسخه ی Hi Res دوازده گیگ ـه ! وقتی بازیو نصب کنی حدود دو سه ساعت هم آپدیت میشه !
در کل اگه بیکارید ارزش بازی بسیار بالا هست که وقت بی ارزش رو واسش اختصاص بدیم :D
چهار تا نژاد هم داره که طرفدارای دنیای تالکین بهتر میدونن ! اِلف و کوتوله و انسان و هابیت و چند تا هم کلاس که دوتاش VIP هست !
اگه هم دنبال Fellowship هستید هستیم ما :D

شات از بازی

دانلود

!

Amir2$2

کاربر سایت
Oct 14, 2011
291
نام
CjCj قدیم :)
همه چی رایگانش اومد

---------- نوشته در 10:34 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:25 PM ارسال شده بود ----------

خب دارم دانلودش میکنم
username :apbbaz021

Pis7Aller

کاربر سایت
Jul 8, 2012
189
نام
محمد حسین
بازی های mmo کلا وقت تلف کردن . حاالا اگه بخوای یکیش رو بازی کنی باید خیلی خصوصیت شاخصی داشته باشه که یعالمه وقت واسش تلف کنی.من فکر نکنم بازیش چیزی بیش از بقیه ی بازی های mmo داشته باشه

MAKAV3LI

کاربر سایت
Sep 30, 2011
1,927
نام
آن مرد !
من کلا ارباب حلقه ها نو خونم جریان داره
اما این خیلی حجمش زیاده که
میترکیم واسه دانلود
بیرون نمیارنش ؟:d

GreenLeaf

کاربر سایت
Jul 12, 2010
338
نام
Hamed
من کلا ارباب حلقه ها نو خونم جریان داره
اما این خیلی حجمش زیاده که
میترکیم واسه دانلود
بیرون نمیارنش ؟
yahoo_4.gif
نه بیرون نمیارنش ! :D من دارم البته ! ریختم رو 3تا دی وی دی توسط دوستم داره تو شهر فروخته میشه :D

سرعتت چقدره ؟ :D
مثل قبل که تا یه جایی مجانی بود نیست دیگه؟ کوئست نباید بخری؟ همش مجانیه؟
الان تا lvl 75 که فعلا لول آخره میتونی مجانی بری ! اما مثلا واسه سوار اسب شدن باید لول 20 باشی ولی اگه VIP باشی تو لول های کمتر میتونی اسب سوار شی !
هی بچه منو یادته؟:D

من 2 3 ماه پیش کلاینت HD Resolution Pack رو هم دانلود کرده بودم 12 گیگ با 3 4 گیگ هم آپدیت
yahoo_4.gif
تا لول 15 هم رفتم اما حس MMORGP درونم نبود . کلا بازی رو به صورت فری تا لول 45 بیشتر نمیتونید برید چونکه دیگه کوئستی نمونده و باید از جیب گرامی خرج کنید یه عدد VIP و بسته الحاقی Rise of Isonguard رو هم بگیرید با وضع دلار میشه 100 120 تومنی . اون 2 تا حتما نیاز میشه در آینده از ما گفتن بود .
Free to Begin :D

آخرین ویرایش:

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
من 2 3 ماه پیش کلاینت HD Resolution Pack رو هم دانلود کرده بودم 12 گیگ با 3 4 گیگ هم آپدیت :d تا لول 15 هم رفتم اما حس MMORGP درونم نبود . کلا بازی رو به صورت فری تا لول 45 بیشتر نمیتونید برید چونکه دیگه کوئستی نمونده و باید از جیب گرامی خرج کنید یه عدد VIP و بسته الحاقی Rise of Isonguard رو هم بگیرید با وضع دلار میشه 100 120 تومنی . اون 2 تا حتما نیاز میشه در آینده از ما گفتن بود .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر