شایعه Art هایی از Half-Life: Episode 3لیک شد.

mamad2010

Google Search:Yanet Garcia
کاربر سایت
May 3, 2010
1,761
نام
ممد
Valve اعلام کرده بود که Half-Life بعدی اپیزودی نخواهد بود
اما حالا ValveTimeارت هایی رو از بازی Half-Life: Episode 3 منتشر کرده که طبق گفته این سایت توسط یکی از کارکنان Valve برای این سایت فرستاده شده .طبق گفته این سایت این ارت ها برای سال 2008 می باشد.

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,835
یکی از art ها بدجوری شبیه به دنیای xen توی نسخه ی اول بازی هستش. عکس ششمی رو میگم. خیلی جالب میشه اگه valve جو هولناک نسخه ی اول رو توی این شماره بسازه. در هر حال ما همچنان در کفیم:d فقط امیدوارم valve شماره ی 3 رو تایید کنه، بعد از این همه مدت دیگه اپیزود جوابگو نیست باید یه بازیه کامل مثل نسخه ی 2 باشه :).

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,742
نام
مراد حلیمی
عکسها کاملا با موضوع بازی جور در میاد.....گوردون و الکس رفتن قطب برای پیدا کردن اون محوله مرموز و همچنین دکتر موسمن.....هلی کوپتری هم که سقوط کرده و مردمانی با لباسای مناطق سردسیری کاملا با ادامه بازی جور درمیاد
فقط میمونه عکس ششم و حضور گوردون در xen که اونش دیگه خیلی مرموز:d

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,835
عکسها کاملا با موضوع بازی جور در میاد.....گوردون و الکس رفتن قطب برای پیدا کردن اون محوله مرموز و همچنین دکتر موسمن.....هلی کوپتری هم که سقوط کرده و مردمانی با لباسای مناطق سردسیری کاملا با ادامه بازی جور درمیاد
فقط میمونه عکس ششم و حضور گوردون در xen که اونش دیگه خیلی مرموز:d
دقیقا، این محموله ی مرموز همون تکنولوژی شرکت aperture هستش که توی یک کشتی در قطب واقع شده( همون کشتی ای که توی چپتر 6 بازی portal 2 بود و ما ویرانه های اونو مشاهده کردیم) و اگه اشتباه نکنم مربوط میشه به تکنولوژی کوانتوم تونلینگ ( همون فناوری شرکت aperture برای تلپورت بدون پورتال حد واسط) که دکتر vans خیلی تاکید داشت که حتما باید نابود بشه. ولی شخصا دوست دارم دوباره به xen سفر کنم :d

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,742
نام
مراد حلیمی
دقیقا، این محموله ی مرموز همون تکنولوژی شرکت aperture هستش که توی یک کشتی در قطب واقع شده( همون کشتی ای که توی چپتر 6 بازی portal 2 بود و ما ویرانه های اونو مشاهده کردیم) و اگه اشتباه نکنم مربوط میشه به تکنولوژی کوانتوم تونلینگ ( همون فناوری شرکت aperture برای تلپورت بدون پورتال حد واسط) که دکتر vans خیلی تاکید داشت که حتما باید نابود بشه. ولی شخصا دوست دارم دوباره به xen سفر کنم :d
تو همون سال 2007 هم یه ارت ورکی اومد که یه combine advisor ای تو یه دره یخی داشت حرکت می کرد .......این ارت ورکای جدیدم عین همون قبلی هاست و کاملا مشخصه که ما تو halflife 3 اولین محیطی که خواهیم دید بدون شک همین محیط برفی در قطب خواهد بود(که البته در ادامه بازی با کمباینها سر بدست اوردن اون محموله مبارزات سنگینی خواهیم داشت)

اقا اینارو ول کنید من الان فقط منتظر ببینم قدم بعدی G-Man چیه؟
واسه "جی من" قدم بعدی نمونه که.........در ابتدای اپیزود 1 "جی من" کلا ارتباطیش با گوردون قطع شد و دیگه نمیتونه مثل شماره 1 و 2 گوردون رو کنترل کرده و بهش ماموریت یا دستور بده.......فکر کنم تنها امید خود "جی من" هم همون محموله باشه که به دکتر الی وانس هم گفت که "منتظر عواقب نامترقبه باشید"...... .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر