Assassin's Creed III: Liberation | PS Vita

moj1370

کاربر سایت
Jun 3, 2010
941
کاور بازی:
Assassins-Creed-III-Liberation-box-art.png
کاروش که قشنگه:x
خدا کنه خودشم قشنگ باشه:d ... این بازی میتونه یکی از بهترین عناوین ویتا باشه..تریلراش که خوب بود
گفتن بخش داستانی بازی در حدود 15 ساعت هستش!
البته یه چیز رو عکس کاور جا مونده only on playstation... چون این بازی انحصاری محسوب میشه

آخرین ویرایش:

Sobhan_23

کاربر سایت
May 31, 2009
4,159
نام
سبحان
کاروش که قشنگه:x
خدا کنه خودشم قشنگ باشه:d ... این بازی میتونه یکی از بهترین عناوین ویتا باشه..تریلراش که خوب بود
گفتن بخش داستانی بازی در حدود 15 ساعت هستش!
البته یه چیز رو عکس کاور جا مونده only on playstation... چون این بازی انحصاری محسوب میشه

دوست عزیز طبق یه سری خبر که من خوندم ظاهرا این شرکتهای بازی سازی با پیشرفت سخت افزار گوشی ها و تبلت ها قراره بازی های خوبی برای این برند ها بدن شاید ubisoft بخاد اینو برای ios هم بده
سونی باید به فکر عنوانهای انحصاری خوب باشه تا کنسولش فروشش زیاد بشه

moj1370

کاربر سایت
Jun 3, 2010
941
دوست عزیز طبق یه سری خبر که من خوندم ظاهرا این شرکتهای بازی سازی با پیشرفت سخت افزار گوشی ها و تبلت ها قراره بازی های خوبی برای این برند ها بدن شاید ubisoft بخاد اینو برای ios هم بده
سونی باید به فکر عنوانهای انحصاری خوب باشه تا کنسولش فروشش زیاد بشه
هیچ وقت این رو واسه ios نمیزنه چون نه می صرفه نه کسی 50 دلار پول اینو در اپل استور میده!!...که تازه کلا هم محصولاتش دیجیتالی هستش و باید دانلود کنی!
و اصلا هم واسه اسمارت فون ها و تبلت هایی که آنالوگ و دکمه های مخصوص بازی رو ندارن جالب نمیشه!
اگر بزنه مهم نیست ما رو ویتا بازیش میکنیم:d..حالش بیشتره!
ویتا کل دکمه های دسته ی ps3 رو داره:d
بعد هم خود سونی واسه ویتا کافیه...کیلزون در راهه:x

Sobhan_23

کاربر سایت
May 31, 2009
4,159
نام
سبحان
هیچ وقت این رو واسه ios نمیزنه چون نه می صرفه نه کسی 50 دلار پول اینو در اپل استور میده!!...که تازه کلا هم محصولاتش دیجیتالی هستش و باید دانلود کنی!
و اصلا هم واسه اسمارت فون ها و تبلت هایی که آنالوگ و دکمه های مخصوص بازی رو ندارن جالب نمیشه!
اگر بزنه مهم نیست ما رو ویتا بازیش میکنیم:d..حالش بیشتره!
ویتا کل دکمه های دسته ی ps3 رو داره:d
بعد هم خود سونی واسه ویتا کافیه...کیلزون در راهه:x

دوست عزیز من خودم ویتا دارم آیپد هم دارم و تعصبی هم روی هیچکدوم ندارم اماسخت افزار اسمارت فون ها به شدت در حال پیشرفته و نظر خیلیا رو جذب میکنه مثلا شرکت اکتیوژن به اسمارت فون ها علاقه مند شده و میخاد عنوان خوب براشون بسازه با قیمت بالا

forza juve

کاربر سایت
Oct 19, 2010
318
نام
آرش
دوست عزیز من خودم ویتا دارم آیپد هم دارم و تعصبی هم روی هیچکدوم ندارم اماسخت افزار اسمارت فون ها به شدت در حال پیشرفته و نظر خیلیا رو جذب میکنه مثلا شرکت اکتیوژن به اسمارت فون ها علاقه مند شده و میخاد عنوان خوب براشون بسازه با قیمت بالا

خدای سخت افزارم بشن بدون دکمه های فیزیکی به درد نمیخوره ! خودمم آیپاد دارم واسه یه بازی باید 16تا انگشت بیاد رو صفحه دیگه چیزی واسه دیدن نمیمونه !!

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,300
نام
بابک
هزینه صرف شده روی این بازی بسیار بالاست اگه هم روی ios بدن حداقل 20-30 دلار قیمتش میشه که اونوقت هیشکی نمیره بخردش.
شما کیفیت بازی های آشغال گیم لافت رو با این بازی مقایسه نکن

moj1370

کاربر سایت
Jun 3, 2010
941
اکتیوژن که بازی هاش به درد همون اسمارت فون ها میخوره!
تا اونجا هم که میدونم فعلا ویتا قوی ترین دیوایس دنیاست!
بعد هم به عدد و رقم اسمارت فون ها توجه نکن که اگه اونجوری باشه رم ps3 از همشون کمتره:d
بعد هم خود سونی واسه ویتا کافیه یه انحصاریش دلیل محکمی برای خرید ویتاست...سونی که دیگه واسه ios بازی نمیزنه:d..کیلزون
منم تعصب ندارم و هم اسمارت فون دارم هم با 100 تا برند مختلفش کار کردم
ولی ویتا با سلیقه ی من جور در اودمده اگه همین بازی ویتا واسه اسمارت فون هم بیاد من ترجیح میدم با قیمت بالاتر واسه ویتا بخرم:x

Sobhan_23

کاربر سایت
May 31, 2009
4,159
نام
سبحان
اکتیوژن که بازی هاش به درد همون اسمارت فون ها میخوره!
تا اونجا هم که میدونم فعلا ویتا قوی ترین دیوایس دنیاست!
بعد هم به عدد و رقم اسمارت فون ها توجه نکن که اگه اونجوری باشه رم ps3 از همشون کمتره:d
بعد هم خود سونی واسه ویتا کافیه یه انحصاریش دلیل محکمی برای خرید ویتاست...سونی که دیگه واسه ios بازی نمیزنه:d..کیلزون
منم تعصب ندارم و هم اسمارت فون دارم هم با 100 تا برند مختلفش کار کردم
ولی ویتا با سلیقه ی من جور در اودمده اگه همین بازی ویتا واسه اسمارت فون هم بیاد من ترجیح میدم با قیمت بالاتر واسه ویتا بخرم:x

دوستان تسلیم حرف شما کاملا درسته خودمم قبول دارم یه احتمالی دادم بابا هنوز شاخترین بازی IOS ناخن کوچیکه MGS Peace Walker پی اس پس هم نمیشه چه برسه به ویتا.اصلا کنسول مخصوص بازیه و طبیعتا بازی های بیشتر و بهتریم براش میاد.

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
این که جای بحث نداره ! لول
از همون ابدتای کار Ubi این بازی رو انحصاری ویتا اعلام کرده بود ...
دیگه جای حرف باقی نمیمونه.

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
Sequence 1
Complete Sequence 1

Sequence 2
Complete Sequence 2

Sequence 3
Complete Sequence 3

Sequence 4
Complete Sequence 4

Sequence 5
Complete Sequence 5

Sequence 6
Complete Sequence 6

Sequence 7
Complete Sequence 7

Sequence 8
Complete Sequence 8

Complete Aveline's Story
Complete the game (fake ending)

Complete 100% of all Mission Constraints
Achieve 100% Synchronization in all Sequences

Human Shields
Block 10 firing lines with a human shield

Persona Collector
Collect every persona-specific collectible

Machete
Kill 5 guards in 15 seconds using only the Sugarcane Machete (without using the Chain Kill)

What is she doing?
Kill 7 guards on rooftops in the Lady Persona

Thief
Pickpocket 5000 écu

Poison
Use berserk poison to force an enemy to kill 5 enemies

Business Woman
Complete every Business Rivals mission

Pirates
Complete every Pirates mission

Bayou Fever
Complete every Bayou Fever mission

Liberation
Complete every Free Slaves mission

Completionist
Reach the maximum player level in the multiplayer

GOLD:

The Truth
Kill all Citizen E and experience the true ending

BRONZE:

Diarist
Collect every diary page

Egg Hunter
Collect every alligator egg

Statuette Collector
Collect every Mayan statuette

Climber
Climb 8848 meters

Survivor
Survive 5 alligator encounters

Charming
Charm 50 NPC's

Disguised
Change your persona 50 times

Shipmaster
Buy the maximum number of ships (8)

Swamp Queen
Tree Run for 10 branches without touching the ground

Tree ninja
Complete 15 Air Assassinations from trees

Notorious
Move through New Orleans for 10 minutes in the Assassin Persona

Deadly Haystack
Kill 50 enemies from haystacks using the Blowpipe

Umbrella
Kill 25 enemies with the Parasol Gun

My 1st Dressing Chamber
Buy your 1st Dressing Chamber

Buy All Dressing Chambers
Buy every Dressing Chamber

Hangman
Perform 10 predator moves using the Whip

Mushroom Queen
Collect all the mushrooms collectibles

Hanger
Hang an enemy on the gibbet at the Place d'Armes

RHP Master
Synchronize all viewpoints

Predator
Kill an enemy from a tree, with the blowpipe, while using eagle vision

Fighter
Participate in 100 fights in multiplayer

Power master
Complete 30 economic missions in multiplayer

soheilkitty

کاربر سایت
Sep 27, 2012
411
نام
soheil
با توجه به این مطلب پس نسخه ویتا ام باید عالی باشه :x
اولین نقد Assassin’s Creed 3 منتشر شد ، نمره کامل ۱۰/۱۰

گیم پلی نسخه ویتا شم اومد :d اینجا http://www.youtube.com/watch?v=rEgjp3z-Tec&feature=related

assassins-creed-iii-liberation.jpg

AssassinsCreedIII-250x140.jpg
اولین نقد های بزرگترین بازی یوبی سافت در سال ۲۰۱۲ یعنی Assassin’s Creed 3 توسط مجله ایکس باکس ۳۶۰ ایتالیا منتشر شد که مجله ایکس باکس ۳۶۰ ایتالیا با دادن نمره کامل ۱۰ از ۱۰ به ستایش بی شمار این عنوان پرداخته است.
این مجله در توصیف این بازی اعلام کرده است که Assassin’s Creed 3 دارای ویژگی های زیباترین نبردهای دریایی در تمامی دوران است و علاوه بر این به ستایش از سیستم مبارزات دیدنی و جذاب و همچنین غوطه ورشدن کامل در محیط پرداخته است. چند خط از نقد این مجله را می توانیم در زیر بخوانیم :
” این بازی یک شاهکاری مطلقیست که تجربه آن برای هر یک از طرفداران بازی های ویدیویی ضروری می باشد و فراتر از آن با گیم پلی عمیق و مبارزاتی بی نظیر در بخش های اکشن ، عنوانیست که برای مدت زمان طولانی در تاریخ بازی های ویدیویی باقی خواهد ماند. ”
این مجله با نقد Assassin’s Creed 3 به این نتیجه رسیده است که یکی از بهترین بازی های این نسل را تجربه خواهیم کرد.

آخرین ویرایش:

Dragon

کاربر سایت
Jan 5, 2006
1,749
نام
آریا
خب برای کسایی که میخوان هایپ بشن این 13 دقیق اولیه بازی هست جالبه کسی که بازیرو تست کرده گفته Anivil Engine عینا همونیه که تو نسخه شماره 3 بازی بر روی کنسولهای Xbox و PS3 هست (به همون کیفیت) !!! البته توجه داشته باشید که خطر اسپویل هم داره:
Assassin's Creed 3 Liberation PS Vita Walkthrough | Part 1 - YouTube

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر