Tekken Tag Tournament 2 | PS3

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott
درود
خب همه ما با این فایتینگ بسیار زیبا آشنا هستیم نیازی به معرفی نیست فقط لازم به یاد آوری هست که اولین نسخه ی Tekken در سال 1994 برای دستگاه های Arcade و کنسول Play station عرضه شد
از بهترین نسخه های این فایتینگ زیبا به نسخه ی سوم اشاره میکنم که سال 1996 عرضه شد توسط Namco که واقعا از هز لحاظ بی نقس بود گرافیک فوق العاده زیبا گیم پلی عالی Cut-scene های فوق العاده دیدنی همه دست به دست هم دادن تا هم Tekken در یاد همه بمونه و هم سازندگانش این بازی رو همچنان ادامه بدن
متاسفانه نسخه ی بعدی یعنی Tekken 4 با تمام جذابیت هاش از اصالتش دور شده بود اما سازندگان این ضعف و در Tekken 5 جبران کردن, بله, نسخه ی فوق العاده ای که در سال 2004 بر روی Arc و Ps2 عرضه شد نسخه ای که از هر لحاظ طرفداران و راضی میکرد هرچند ایراد های خودش و داشت
متاسفانه نسخه ی عرضه شده در نسل حاظر برای پلتفرم های Xbox360 و Ps3 یکی از نا امید کننده ترین نسخه های Tekken بود پسرفت گیم پلی طراحی ضعیف شخصیت ها باعث شد که این فایتینگ زیبا از اصالت خودش دور بشه
حال Namco به فکر ساختن قسمت دوم Tag Tournament که در سال 1999 برای ps2 عرضه شد و زمان خودش بهترین بود افتاد هرچند Package عرضه شده در سال 2011 که این نسخه به صورت HD بود با شکست مواجه شد
در نسخه ی جدید شاهد گرافیک زیبا و طراحی خیلی خوب شخصیت ها هستیم همچنین اضافه شدن بخش هایی در گیم پلی که میتونه در نوع خودش جذاب باشه

726f8f9f51028289e97d8a057b2b7040.jpg

از مواردی که به این نسخه اضافه شده به مولتی پلیر 4 نفره اشاره میکنم چون همونطور که میدونید مبارزات به صورت 2 به 2 صورت میگیره
- اضافه شدن Stage های جدید در کشور های مختلف
- وضعیت ظاهری و لباس ها در شرایط مختلف تغییر میکنند مثل وجود آب یا لجن که باعث تغییر در وضعیت ظاهری میشن
-تکنیک های جدیدی به هر بازیکن اضافه شده که یکیش شامل همکاری تیم ها میشه
- درین نسخه بیش از 50 کارکتر قابل بازی هست که یه تعداد به صورت DLC و Pre-order هستند

711d8aed9bdb6f32b7092bb88e1ad139.jpg

از نکات جالب اضافه شده به این نسخه به Transforming اشاره میکنم هرچند بسیار جزعی و شامل تمام کارکتر ها نمیشه به عنوان مثال وقتی 2 کارکتر Jin و Kazuya رو انتخاب میکنید به صورت Human میتونید در طول مبارزه به Devil تبدیل بشید که برای اولین بار درین نسخه آورده شده
میشه این نسخه از Tekken و به عنوان یکی از کامل ترین و جذاب ترین نسخه های این فایتینگ زیبا نامید.
باکس شات رسمی بازی
00ccbca1741be299dc8a54f51abbad9a.jpg
همچنین تاریخ عرضه این عنوان 11 سپتامبر هست بر روی پلترفرم های Xbox360 و Ps3 لازم به ذکر که در سال 2011 بر روی Arcade عرضه شد اما نسخه ی اصلی و نهایی نبود.

تریلر اصلی

سایت رسمی بازی

• Like
Reactions: Destro

HamidoOs

کاربر سایت
Jun 28, 2007
1,073
نام
حمید
نمیدونم چرا اینجا اینقدر بچه‌های BC به Tekken 6 گیر می‌دن. چون هر چی نیگا می‌کنم، نسخه خیلی خوبیه!
به هر حال این Tekken Tag 2 هم پایه‌ش بر روی همون Tekken 6 هست و خیلی خیلی شبیه همونه. اکثر حرکت‌ها و کمبوهایی که توی 6 هست، توی Tekken Tag 2 هم کار می‌کنه، و همون سیستم Bound (که حریف رو می‌کوبی زمین تا دوباره به هوا پرتاب بشه تا بتونی کمبو رو ادامه بدی) همچنان توی بازی هست. Wall Combo ها... همه چی مثل Tekken 6 ـــه.

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott
snoop dogg هم جزو شخصیت های قابل بازی این نسخه هست:d

=))
جریانش چیه؟! دیدم مصاحبه ازش گذاشتن

---------- نوشته در 01:32 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:30 PM ارسال شده بود ----------

راست میگه داداش شیشه ای تکن 6 نرسیده ه فاجعه بود راستی انجین چیه؟
انجینش رو نمیدونم فکر کنم همون واسه 6 باشه ارتقاش دادن

dadynaderi0

کاربر سایت
Mar 14, 2012
56
نام
داوود
=))
جریانش چیه؟! دیدم مصاحبه ازش گذاشتن

---------- نوشته در 01:32 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:30 PM ارسال شده بود ----------

انجینش رو نمیدونم فکر کنم همون واسه 6 باشه ارتقاش دادن
ماشا.. خیلی توپ بود انجین اون میخوان ارتقاءش هم بدن=))

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott
snoop dogg هم جزو شخصیت های قابل بازی این نسخه هست:d
تریلر رو دیدم شخصیت قابل بازی نیست:D تو یکی از Stage ها میشینه یه گوشه مبارزات و تماشا میکنه
حکم شاوکان خان مورتال کامبت و داره:))

---------- نوشته در 05:15 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:08 PM ارسال شده بود ----------

ماشا.. خیلی توپ بود انجین اون میخوان ارتقاءش هم بدن=))
قبول دارم طراحی شخصیت ها داغون بود! اما الان خیلی خوب شده

Mr-Game

کاربر سایت
Sep 21, 2006
2,433
نام
سعید اکبرزاده
حیف که تو کشور مسابقاتش اجازه برگزاری نداره ، کلا هیچ بازی فایتینگی اجازه برگزاری نداره
لطفا فحشم ندید !
نه عزیزم فش نمیدیم ، شما خونه تشریف داشته باش با یک دستگاه f22 میایم خدمتتون :gunner:

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
حیف که تو کشور مسابقاتش اجازه برگزاری نداره ، کلا هیچ بازی فایتینگی اجازه برگزاری نداره
نه عزیزم فش نمیدیم ، شما خونه تشریف داشته باش با یک دستگاه f22 میایم خدمتتون :gunner:

رسمی ؟

ما تو PSN داریم مسابقه ــی 6 ــشش رو :D !

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
جداً؟ من خودم چیزی بلد نیستم اما کاش می‌شد یه جوری بازیتون رو تماشا کنم ببینم چه‌جوریا بازی می‌کنین. ویدیو از بازی‌هاتون ندارین که؟

خیلی دوست داریم این صورت بگیره حیف ! روی Ps3 نمیشه !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر