Dead Space 3 | Xbox 360

hazhirmahmodi

کاربر سایت
Feb 19, 2012
1,214
نام
Hazhir
کم کم می بینم کسی از اسپویلر استفاده نمی کنه مگر نمیدونید نه من دیگران هم نخریدیدند یارو باس فایت های بازی رو معلوم میکنه یکی دیگه........
{من می خواهم حتی محیط بازی برام سوپرایز باشه تا به باس فایت اینا لطفا همه چیز رو در اسپویلر بزارید باتشکر}

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
کم کم می بینم کسی از اسپویلر استفاده نمی کنه مگر نمیدونید نه من دیگران هم نخریدیدند یارو باس فایت های بازی رو معلوم میکنه یکی دیگه........
{من می خواهم حتی محیط بازی برام سوپرایز باشه تا به باس فایت اینا لطفا همه چیز رو در اسپویلر بزارید باتشکر}
داداش خب شما که انقدر حساسی نیا تو تاپیک/:)

almasi arsalan

کاربر سایت
Dec 4, 2011
272
این اپدیت جدید بازی رو که اومده حتما بگیرید و نصب کنید.

مشکل سیو کردن بازی رو حل کرده و دیگه از دفعه بعدی نمیاد از اول مرحله و میاد از اون قسمتی که بهتون check point داده.

من تو لایو وارد بازی که شدم درخواست آپدیت داد این همونه؟؟؟؟؟؟

3line

کاربر سایت
Mar 17, 2010
842
نام
مهدی
اوهوم:-b
خدمت دوستای گلم عرض شود که منم بازی رو گرفتم فقط میخوام در مورد گیم پلی بازی نظر بدم تو این یک ساعتی که بازی کردم یه گیم پلی در گیر کننده و جذاب رو شاهد بودم فقط امیدوارم این روال تا انتهای بازی ادامه داشته باشه :d

cold

کاربر سایت
Jun 26, 2012
12
نام
reza
سلام.تو اواخر چپتر 18 گیر کردم .اون جایی که سه تا جا برای جعبه وجود داره که روشون حروف زبان aliens ها وجود داره
اما فقط یه جببه رو میده بقیه رو از کجا باید بیارم؟؟

---------- نوشته در 01:41 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:38 PM ارسال شده بود ----------

وقتی نمیدونید لطفا جواب ندید!!:|
این بازی تو چند جا که خوندم موقع تعویض دیسک تو همه ی کنسول های RGH ارور میده.

مرسی محمد جان فکر میکنم مشکل فقط بخاطر rgh بودن باشه اما حلش کردم با freestyle بازیو اجرا کردم خود به خود حل شد ;):d

hhhh4736

کاربر سایت
Aug 16, 2012
388
سلام دوستان تا دقایقی پیش بازی رو تموم کردم
بازی فوق العاده بود خیلی خیلی
امید وارم تمام بازی های EA همینجوری باشه
یکی از قشنگ ترین بازی های XBOX بود

hhhh4736

کاربر سایت
Aug 16, 2012
388
سلام دوستان بازی دقایقی پیش تموم شد از هر لحاظ واقعا عالی بود
یکی از بهترین بازی های XBOX بود
امیدوارم تمام بازی های XBOX به همین خوبی باشه
موفق باشین
اگه سوالی بود در خدمتم

rezor

کاربر سایت
May 7, 2011
44
من اونجایی گیر کردم که یک در هست وقتی میخوای بازش کنی برق میگرمون یک نفر صحبت میکنه یک تعدادی بمب رو دیوار و سقف هست بعدش همش موجود میاد هرچقد بکشی همش میاد هیچ راهی هم وچود نداره باید چکار کنم

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,360
نام
Ǝـــحـــســـان
من اونجایی گیر کردم که یک در هست وقتی میخوای بازش کنی برق میگرمون یک نفر صحبت میکنه یک تعدادی بمب رو دیوار و سقف هست بعدش همش موجود میاد هرچقد بکشی همش میاد هیچ راهی هم وچود نداره باید چکار کنم

اون مرحله یکمی رو اعصابه.
خیر هیچ راهی نداره تا میتونی بکش :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر