WWE'13 | PS3

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott
درود

d87827f33aa6ce66c13ba16101905f13.jpg

خب چندوقت پیش تریلر این عنوان لیک شد بازی برای اول نوامبر 2012 تایید شده برای پلتفرم های Xbox360 , PS3 و Wii
نمیشه گفت آخرین عنوان کشتی کج THQ دراین نسل محسوب میشه چون هرسال یه نسخه ی میاد
در نسخه ی قبل یعنی wwe12 شاهد یه سری تغییرات بودیم که خب به بهتر شدن بازی خیلی کمک کرد اما همچنان با گرافیک ضعیف و گیم پلی گاه گیج کننده و البته باگ های فراوان طرف بودیم
طبق اسکرین شات های منتشر شده تغییر خاصی احساس نمیشه به جز تغییراتی در Road to Wrestlemania و اضافه شدن شخصیت های جدید که در کمپانی WWE هر سال یه سری کم میشن یه سری اضافه میشن
3e743b6e1ec5b842f5a9170376ee2838.jpg

d7f8c5a125095865f429605be440d9de.jpg

اطلاعات بسیار کمی از بازی منتشر شده در صورت اومدن تاپیک آپدیت میشه

آخرین ویرایش:

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
آقا تبعیض قایل میشی :D

تو عکس اولی داره Shemus که شما باشید اون یکی رو می زنید .. اصلا چرا این عکس اوله ؟؟

گرافیک بازی چطوره ؟ از قبلی ها بهتره ؟

dadynaderi0

کاربر سایت
Mar 14, 2012
56
نام
داوود
بابا ناسلامتی بازی به این توپی داره میاد تاپیک داره گل میخوره :d بیاین نظر بدید
اگر ندید بابام رو میارمb-)

.:HO3IN:.

کاربر سایت
Aug 20, 2011
886
نام
محمد حسین
اونم یک لایک واسه sheamus جون.
اینو راست میگه من هر تاپیکی که دوستان واسه معرفی بازی ها جدید، میزنند رو میبینم، لایک هاش 2 رقمی و گاهی اوقات 3 رفمیه :d
الان دوستان رو خبر میکنم تا لایک بدن :d
نمیدونم این THQ کی میخواید بازی WWE رو شاخ درست کنه ؟! مُـــردیم اینقدر سال به سال با روند تکراری بازی های WWE مواجه شدیم ....

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott
اسم ببر جنازه تحویل بگیر البته(با مشارکت کین جون)
اسم ندی بابام رو میارم دعوا
خیلی گلی داوود جون
نه به بابا زحمت نده:D

---------- نوشته در 04:19 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:18 PM ارسال شده بود ----------

مرسی از دوستان
آره به نظر منم وقتی واسه ساخت این بازی نمیزارن این چیزی که اینا تحویل میدن کلا تو 2ماه سر و تهش و هم میارن

Matrix007

کاربر سایت
Sep 7, 2007
302
نام
R3ZA
اونم یک لایک واسه sheamus جون.
اینو راست میگه من هر تاپیکی که دوستان واسه معرفی بازی ها جدید، میزنند رو میبینم، لایک هاش 2 رقمی و گاهی اوقات 3 رفمیه :d
الان دوستان رو خبر میکنم تا لایک بدن :d
نمیدونم این THQ کی میخواید بازی WWE رو شاخ درست کنه ؟! مُـــردیم اینقدر سال به سال با روند تکراری بازی های WWE مواجه شدیم ....

با روندی که خود مسابقات WWE داره باید هم بازی هاش این طوری از آب در بیاد...........

Matrix007

کاربر سایت
Sep 7, 2007
302
نام
R3ZA
یکی از دلایلش استوری لاین های آبکی//////جان سینا تو راو کتک میخوره بعدش میاد تو پی پر ویو ها سوپر من بازی در میاره////کمپانی زورش میاد نقش سینا رو به هیل تغییر بده(هر چه قدر هم که تو وررزشگاه هو بشه---مراجعه کنید به سروایور 2011 که با راک تو یه تیم بودن در برابر R-Truth و میز که جان سینا شدیدا هو شد)///////اون هم از قانون حذف خون از مسابقات/////شما مسابقات قدیمی راو و نایترو رو نگاه کنین افت WWE رو میتونین ببینین ....دوستی که میگن بهترین سیزنه لابد سالهای گذشته منظور 10 سال پیش و قبلتر از اون رو یادش نمیاد.....وقتی سانتینو مارلا صاحب کمربند باشه تکلیف کمپانی معلومه|-)

آخرین ویرایش:

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott
خب با تک تک حرفات موافقم
همیشه Cena هیرو محسوب میشه:D
با همه همینطوری میکنن
مثلا همین Punk خیلی آدم داغون و نامردی بود!:D ولی الان انقدر خوب شده که منم ازش خوشم اومد :)) Miz و زد delrio و زد با Randy و sheamus خوب شد! اینطوری شد Superhero

dadynaderi0

کاربر سایت
Mar 14, 2012
56
نام
داوود
خب با تک تک حرفات موافقم
همیشه Cena هیرو محسوب میشه:D
با همه همینطوری میکنن
مثلا همین Punk خیلی آدم داغون و نامردی بود!:D ولی الان انقدر خوب شده که منم ازش خوشم اومد :)) Miz و زد delrio و زد با Randy و sheamus خوب شد! اینطوری شد Superhero
کلا جانسینا اشغاله عشق است و کشتی گیر های هیل مثه وید برت کریس جریکو سی ام پانک قدیم دلریو...

---------- نوشته در 05:19 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:13 PM ارسال شده بود ----------

جانم عزیزم،صدام کردی؟;;)
اگر نمیزنیمون گفتیم بییای توی تاپیک نظر بدی راستی بکس من که هیچ تغیری توی بازی ندیدم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر