صفحه 4 از 281 اولاول ... 234561454104 ... آخرآخر
نمایش نتایج 46 تا 60 از 4204 تا

گفتگو: FIFA 13 | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

James Bond هم اکنون آنلاین است
    Saving people, hunting things, the family business
    PSN ID: IISG8II

نام
    حسين
    نوشته
    1,553
    PCPSPiPhone/iPod TouchAndroidPlayStation 4
    به نظر من یکی از مشکلات اساسی فیفا 12 این بود که تیم رو به روییت انگار بارسلوناست همه هم تکنیک میرن و عین رونالدینیو بازی میکنند
    Lord Stark، rejhna، spanser و 1 نفر دیگر این را می پسندند.

YNWA

PSN : IISG8II

HACKBOTER هم اکنون آنلاین است
    Gamertag: djkiller110 PSN ID: djkiller110 XFIRE ID: hackboter Steam ID: hackboter Raptr ID: djkiller110

نام
    M o h A M a d
    نوشته
    853
    PCXBOX 360Android
    FIFA 13 E3_First Gameplay Trailer

Expressleech

Uploadbaz

Mediafire
    Nathan Drake این را می پسندد.

Machinarium The Best Game of My Life

Mohsen250 آفلاین است

نام
    Mohsen
    نوشته
    33
    XBOX 360
    منم اين مشكل و با fifa12 داشتم.انگار همه تيما barcelona هستن

LES BLEUS آفلاین است
    Gamertag: AminAvid

نام
    Amin
    نوشته
    346
    XBOX 360iPhone/iPod Touch
    Lord Stark، musicloveline، Electronic Arts و 7 نفر دیگر این را می پسندند.

HDV 7 آفلاین است

Time is the Fire, in which we burn
    Gamertag: Unleashed H7 PSN ID: UnleashedRises Raptr ID: HDV7

نام
    Hadi
    نوشته
    1,962
    PCAndroidPlayStation 4
    امروز FSB یه مصاحبه ای با سانتیاگو خارامیو رو تو سایتشون گذاشتن که من خودم مصاحبه رو ندیدم ولی نکته ای که نظرم رو جلب کرد عکس پشتشه که به نظر میاد کاور فیفا 13 باشه.

.

=================================
    چند تا شایعه رو هم بگم که تو این چند وقته تو فروم بازی پخش شده:
    بعد از اضافه شدن گزارشگر عربی به بعضی از نسخه های فیفا 12 امسال شایعه شده لیگ عربستان هم به طور کامل امسال لیسانس میشه. این شایعه از جایی قوت گرفت که دو سه تا از باشگاههای عربستان تو سایتشون از حضور تیم کپچر فیفا توی باشگاهشون خبر دادن. (یعنی بازیکنا هم کپچر شدن ). همچنین شایعه شده ورزشگاه King Fahd هم توی فیفا 13 حضور خواهد داشت.
    اگه این شایعه (مخصوصا قسمت استادیومش) واقعی باشه یعنی خاک بر سر EA کنن. این همه استادیوم معروف و بزرگ جاشون تو بازی خالیه اونوقت اینا اومدن اینو گذاشتن. (هر چند که به نظر نمیاد همچین کاری بکنن. ولی بعد پارتنرشیپ سال قبل EA با منچستر سیتی بعیدم نیست.)
    Lord Stark این را می پسندد.

نام
    حسين
    نوشته
    1,553
    نقل قول نوشته شده توسط HDV 7 مشاهده نوشته
    امروز FSB یه مصاحبه ای با سانتیاگو خارامیو رو تو سایتشون گذاشتن که من خودم مصاحبه رو ندیدم ولی نکته ای که نظرم رو جلب کرد عکس پشتشه که به نظر میاد کاور فیفا 13 باشه.

.

=================================
    چند تا شایعه رو هم بگم که تو این چند وقته تو فروم بازی پخش شده:
    بعد از اضافه شدن گزارشگر عربی به بعضی از نسخه های فیفا 12 امسال شایعه شده لیگ عربستان هم به طور کامل امسال لیسانس میشه. این شایعه از جایی قوت گرفت که دو سه تا از باشگاههای عربستان تو سایتشون از حضور تیم کپچر فیفا توی باشگاهشون خبر دادن. (یعنی بازیکنا هم کپچر شدن ). همچنین شایعه شده ورزشگاه King Fahd هم توی فیفا 13 حضور خواهد داشت.
    اگه این شایعه (مخصوصا قسمت استادیومش) واقعی باشه یعنی خاک بر سر EA کنن. این همه استادیوم معروف و بزرگ جاشون تو بازی خالیه اونوقت اینا اومدن اینو گذاشتن. (هر چند که به نظر نمیاد همچین کاری بکنن. ولی بعد پارتنرشیپ سال قبل EA با منچستر سیتی بعیدم نیست.)
    دوست عزيز اينا همش حرفاى چرت و پرته كه از زبون خود همين عربا بيرون اومده. من كه اينجام اگر خبرى شد توى سايت خبر ميدم. تا اينجايى كه ما ديديم تو نسخه هاى اصلى اينجا فقط زبان عربى داره. اگر هم ليگ عربستانى داشته باشه ( كه بعيد ميدونم ) مطمئن باشيد تو تمام نسخه هاش نيست احتمالا فقط تو بعضى دى وى دى هاش هست كه خودشون يه جور پچ ريخته باشن داخلش. ( منظورم خود عربا ريخته باشن )

YNWA

mori923 آفلاین است
    Gamertag: bandarabadmori9

نام
    مرتضی
    نوشته
    469
    XBOX 360
    این گزارشگر عربی هم تو 12 خیلی مالی نبود.اولش خیلی هیجان داشتم که ببینم چه طوری بعدش عادی شد.همون انگلیسی بهتر بود

HDV 7 آفلاین است

نام
    Hadi
    نوشته
    1,962
    PCAndroidPlayStation 4
    نقل قول نوشته شده توسط james bond مشاهده نوشته
    دوست عزيز اينا همش حرفاى چرت و پرته كه از زبون خود همين عربا بيرون اومده. من كه اينجام اگر خبرى شد توى سايت خبر ميدم. تا اينجايى كه ما ديديم تو نسخه هاى اصلى اينجا فقط زبان عربى داره. اگر هم ليگ عربستانى داشته باشه ( كه بعيد ميدونم ) مطمئن باشيد تو تمام نسخه هاش نيست احتمالا فقط تو بعضى دى وى دى هاش هست كه خودشون يه جور پچ ريخته باشن داخلش. ( منظورم خود عربا ريخته باشن )
    این شایعه ها چند سالیه که هی مطرح میشن و آخرش میبینیم واقعیت نداشتن. ولی چیزی که امسال منو به شک انداخته که این شایعات امسال ممکنه حقیقت داشته باشن پارتنرشیپه سال قبل EA و منچستر سیتی هستش. EA سال قبل ممکنه براش مزه کرده باشه رفته دنبال عربای بیشتر.
    البته امسال از چند منبع مختلف شنیده شده این شایعه به همین دلیل ممکنه واقعیت داشته باشه. (شایعات هم شبیه شایعاتی هستن که سالهای قبل در مورد لیگ روسیه بود و بالاخره هم تو بازی گذاشتنش)
    من که از اضافه شدن لیگ های جدید استقبال میکنم. از اینکه امسالم لیگ ترکیه هم دوباره برمیگرده به فیفا خوشحالم. ولی چیزی این میون وجود داره (اگه شایعه درست باشه) اینه که EA این همه لیگ سطح بالا و استادیوم های بزرگ رو ول کرده اومده رفته به این عربا چسبیده.

نام
    حسين
    نوشته
    1,553
    این شایعه ها چند سالیه که هی مطرح میشن و آخرش میبینیم واقعیت نداشتن. ولی چیزی که امسال منو به شک انداخته که این شایعات امسال ممکنه حقیقت داشته باشن پارتنرشیپه سال قبل EA و منچستر سیتی هستش. EA سال قبل ممکنه براش مزه کرده باشه رفته دنبال عربای بیشتر.
    البته امسال از چند منبع مختلف شنیده شده این شایعه به همین دلیل ممکنه واقعیت داشته باشه. (شایعات هم شبیه شایعاتی هستن که سالهای قبل در مورد لیگ روسیه بود و بالاخره هم تو بازی گذاشتنش)
    من که از اضافه شدن لیگ های جدید استقبال میکنم. از اینکه امسالم لیگ ترکیه هم دوباره برمیگرده به فیفا خوشحالم. ولی چیزی این میون وجود داره (اگه شایعه درست باشه) اینه که EA این همه لیگ سطح بالا و استادیوم های بزرگ رو ول کرده اومده رفته به این عربا چسبیده.
    ميدونم منظورت چيه ولى نگران نباش اگرم بزاره ليگ ماله مصر رو ميزاره كه تيمش تو بازى هست اگرم نزاشت كه ماله تيماى بقيه ى عربى رو نميزاره . ( كاشكى ايران رو بزارن تو بازى :دى )

ميخوام بپرسم كجا ميشه از EA سوال كرد كه جوابمون رو بگن ؟*

YNWA

HDV 7 آفلاین است

نام
    Hadi
    نوشته
    1,962
    PCAndroidPlayStation 4
    نقل قول نوشته شده توسط james bond مشاهده نوشته
    ميخوام بپرسم كجا ميشه از EA سوال كرد كه جوابمون رو بگن ؟*
    فکر کنم تنها راهی که هست اینه که به قسمت پشتیبانی EA ایمیل بزنی که اونم به خیلی چیزا جواب نمیدن.
    آلبته منظورت از سوال چه نوع سوالایی هستش؟ اگه در مورد بازیه که بعضی وقتا تو تییتر و لایو چت ها هم به بعضی چیزا جواب میدن.
    =======================
    راستی هر کی نظری در مورد فیفا 13 داره میتونه به اینجا بره و نظرش رو بگه. در مورد بازیهای دیگه مثل Madden NFL و NHL و NBA Live هم این امکان هست.

HOSΣIN آفلاین است

نام
    HOSΣIN
    نوشته
    2,742
    فقط من میخوام رنگ چمن ها خوب و طبیعی باشه نه مثله 12 لجنی و اینکه چمنا کاملا برجسته و طبیعی باشه نه مثله 12 آسفات باشه.
    mori923 این را می پسندد.

Forza Horizon 2

Only Possible On Xbox One - Microsoft

نام
    حسين
    نوشته
    1,553
    فکر کنم تنها راهی که هست اینه که به قسمت پشتیبانی EA ایمیل بزنی که اونم به خیلی چیزا جواب نمیدن.
    آلبته منظورت از سوال چه نوع سوالایی هستش؟ اگه در مورد بازیه که بعضی وقتا تو تییتر و لایو چت ها هم به بعضی چیزا جواب میدن.
    =======================
    راستی هر کی نظری در مورد فیفا 13 داره میتونه به اینجا بره و نظرش رو بگه. در مورد بازیهای دیگه مثل Madden NFL و NHL و NBA Live هم این امکان هست.
    ميخوام بهشون يه پيشنهاد بدم و يه سوال بپرسم

YNWA

Lord Stark آفلاین است

نام
    معراج
    نوشته
    2,711
    PCAndroidXbox One
    تا جایی که من میدونم لیگ کشورهایی رو تو بازی میزارن که اونجا بازیشون لانچ رسمی داره وگرنه درحال حاضر جای لیگ ژاپن و آرژانتین واقعا خالیه تو بازی لیگ عربستان رو بعید نیست بزارن تو بازی چون چیزی که تو کشورهای عربی ریخته پوله و شرکتهای بزرگ سعی میکنن تو اینطور بازرها دنبال مخاطب و درنتیجه سود بیشتر باشن حتی بعید نیست با رفتن بازیکنهای مشهور به لیگ چین و بازار بزرگ این کشور لیگ برتر چین رو هم تو بازی بزارن.
    فقط من میخوام رنگ چمن ها خوب و طبیعی باشه نه مثله 12 لجنی و اینکه چمنا کاملا برجسته و طبیعی باشه نه مثله 12 آسفات باشه.
    اتفاقا رنگ چمن تو فیفا 12 خیلی بهتر شده!
    HDV 7 این را می پسندد.

HDV 7 آفلاین است

نام
    Hadi
    نوشته
    1,962
    PCAndroidPlayStation 4
    نقل قول نوشته شده توسط ™CoNoR= مشاهده نوشته
    توی فروم بازی هم درخواستای زیادی داده بودن که رنگ چمن رو عوض کنن. مخصوصا موقع شب رو.

به نظر من بهترین چمنی که تا بحال دیدم رو FIFA World Cup 2010 داشت. چون از عکس استفاده کرده بودن خیلی طبیعی تر به نظر میومد.

HOSΣIN آفلاین است

نام
    HOSΣIN
    نوشته
    2,742
    توی فروم بازی هم درخواستای زیادی داده بودن که رنگ چمن رو عوض کنن. مخصوصا موقع شب رو.

به نظر من بهترین چمنی که تا بحال دیدم رو FIFA World Cup 2010 داشت. چون از عکس استفاده کرده بودن خیلی طبیعی تر به نظر میومد.
    کاملاموافقم.منم تو شب رو میگم.چون صبح و بعداز ظهر و هوای ابری طبیعی بودن ولی بقیه نه.

FIFA World Cup 2010 خیلی طبیعی بود .

Forza Horizon 2

Only Possible On Xbox One - Microsoft

صفحه 4 از 281 اولاول ... 234561454104 ... آخرآخر