پشتیبانی اسکایریم از کینکت در این ماه

Sport

کاربر سایت
Dec 22, 2006
1,018
نام
رامین
Bethesda اعلام کرد که قابلیت پشتیبانی از کینکت به بازی Skyrim اضافه خواهد شد.

این آپدیت شامل 200 فرمان صوتی برای بازی Skyrim خواهد بود.این فرامین شامل سرعت بخشیدن به دسترسی به کلید ها ، دستورات شما به همراهتان ، دستورات منوی بازی و فریاد های اژدها می باشد.بله شما می توانید “fus ro dah” را از اعماق قلب خود فریاد بزنید!

لیست کامل فرامین اضافه شده در هفته های آینده از سوی Bethesda اعلام خواهد شد.

سایر توانایی ها نیز مواردی مانند عملکرد فرمان صوتی در نقشه و مرتب کردن آیتم ها بر اساس نام،وزن یا ارزش آن می باشد.

این قابلیت به گفته Bethesda در این ماه اضافه خواهد شد.

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,755
نام
مراد حلیمی
حیف که همچین ویزگی خوبی رو اینقدر دیر به بازی اضافه کردن......تجربش تو مس افکت 3 که خیلی باحال بود تو اینم فکر کنم باحالتر بشه(به خاطر جادو زدن تو عصر اژدها و....):d

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
ایول واقعا که از روزی که خریدم هم داره خبر های خوب میاد البته نگزریم که الانم خیلی خوبه البته عده ای هنوز به این پتانسیل پی نبردن

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
الان رفتم لایو دیدم این خبر رو اونجا گذاشتن. اصلا نمیدونید چه حالی شدم. قبل اینا همش فکر میکردم کاش دستور صوتی داشت خودمون فریاد های اژدها رو میگفتیم. بسی خر کیف شدیم :D

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
الان رفتم لایو دیدم این خبر رو اونجا گذاشتن. اصلا نمیدونید چه حالی شدم. قبل اینا همش فکر میکردم کاش دستور صوتی داشت خودمون فریاد های اژدها رو میگفتیم. بسی خر کیف شدیم :D

از زندگی انداخته بودمون، حالا میخوان دیوونمون هم بکنن ! :|

hp_i3

کاربر سایت
Jan 10, 2007
442
نام
پرهام
وقتی دیدم همچین چیزی اومده گفتم شمیر بازی و تیکمان و کلان میشه گفت combat بازی تحت کینکت هست ولی اصلا اینطور نیست

برای استفاده از شوت ها میه اونم باید بگی کامل

folower یا کسی که دنبالتون میاد رو با صدا میگید صبر کن و حمله کن

و سورت کردن ایتم ها که واسه من یکی این کاره سختی هست با صدا

اینم تریلر این قابلیت

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
وقتی دیدم همچین چیزی اومده گفتم شمیر بازی و تیکمان و کلان میشه گفت combat بازی تحت کینکت هست ولی اصلا اینطور نیست

برای استفاده از شوت ها میه اونم باید بگی کامل

folower یا کسی که دنبالتون میاد رو با صدا میگید صبر کن و حمله کن

و سورت کردن ایتم ها که واسه من یکی این کاره سختی هست با صدا

اینم تریلر این قابلیت

اینا رو که تو متن خبر خودشون گفتن ! شما خبر رو درست نمیخونی

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
قبلا واسه پی‌ سی‌ یه نفر یه Mod ساخت بود فرامین صوتی داشت (از میکروفن پی‌ سی‌ باید میگفتی‌) ،اینم بخواد مثل اون باشه زیاد امیدوار نشین :D چون اگه دقیقاً به Dragon language نگین و بخوایین ساده بگین عین عقب مونده‌های ذهنی‌ نگاه می‌کنه :D. البته فکر کنم ساده تر کنن همه بتونن ازش استفاده بکنن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر