LittleBigPlanet Karting

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,259
نام
امیر حسین
x0nnpr62umne5xbirz5k.jpg

خوب همه ی ما با Crash Team Racing روی PS1 آشنا هستیم و خیلیامون باهاش خاطره های زیادی داریم :d و با سبکشم بسی حال کردیم و این چیزا :d
سال 2010 سونی بازی انحصاری Modnation Racers رو به بازار عرضه کرد که یک جورایی مخلوطی از CTR و LBP بود! خیلی ها باهاش حال کردن و خیلی ها هم نکردن :d :d :d
و حالا پس از عرضه ی MNR روی PS3 و PSP و PSV بالاخره نوبت رسید به معرفی LBPK که چندی پیش شایعاتی ازش به بیرون درز کرد :d !
این هم تریلر معرفیش :
[video=youtube;KcTmGUfPvrs]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=KcTmGUfPvrs[/video]​
از اینجا میتونید تریلر رو از سرور مدیافایر بگیرید.
این هم برای کشتن هیتلر مدیا فایر :d

خوب اصلا به طور کلی،توی تریلر چه دیدیم؟ البته جوابش رو هم بخوایم به طور کلی بدیم،میشه خیلی چیزا :d ولی وارد جزئیات که بشیم میشه گفت چیزای خیلی باحالی دیدیم :d
دیدیم که مثل بقیه ی LBP ها میتونیم Sack boy (و یا Girl :d ) خودمون رو بسازیم! و حتی ماشین های جالب مثل تانک،زنبور،جعبه ی بنتو(این بسته های غذایی ژاپنی :d )! یا همون اول تریلر هم دیدیم تایر ماشین نوشابه قوطی هست! :d (منبع:احسان :d )
همچنین بخش چند نفره هم داره! و احتمالا تا 4 نفر میشه به صورت Split Screen بازی کرد!
حالا اینا که بدیهیات بود! :d بخش های جالب اینه که بازی نمای کاکپت داره :d (با GT و این چیزا اشتباه نگیرید نمای کاکپت رو! منظور اینه که اول شخص میشه دید :d ) و یا اینکه میشه مراحل 2 بعدی بازی کرد!
و باحال ترین بخشی که دیدیم،بخش Battle بود! یک زمین جنگ و چندین نفر ! حالا اینجا میتونید Twisted Metal رو تجربه کنید :d :d :d (البته توی CTR هم چنین بخشی رو داشتیم ولی متاسفانه MNR نداشت! :d )
البته یک سری بخش های دیگه هم داره! ولی خوب نمیدونم چجوری توضیحشون بدم :d
توی این تریلر 3 نوع تیر رو هم دیدیم! اطلاعات کامل رو باید بزاریم برای بعد! ولی وقتی تیر میگیرند، Sack Boy ها یک عدد RPG دستشون میگیرند و کلا جالبه :d
آها یادم رفت،این چنگکی که توی LBP 2 اضافه شده بود هم توی بازی هست و بعضی جاها موقع پرش از موانع نیاز میشه! :d
اصلا چرا من انقدر دارم چرت و پرت مینویسم :d ! خودتون تریلر رو ببینید، شدیدا هایپ خواهید شد :d

بازی هم 2012 میاد،حالا کی معلوم نیست :d ولی احتمالا آخرای سال میاد! از Move هم پشتیبانی میکنه!
و اینکه بازی روی BD میاد و جزو بازی های آرکید PSN نیستش! کلا بازی بزرگیه!دست کمش نگیرید :d

خوب این جمله ی آخر که تعریف از MM بود ویرایش میشه! مثل اینکه بازی رو United Front Games میسازه! همون سازنده ی MNR !
پس در اینصورت باید بگیم که خلاقیت MM به وسلیه ی LBP به UFG اثر کرده :d !

آخرین ویرایش:

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
یه 600-700 تا دیگه :D میذاشتی تو متن, کافی نبود :D
من تریلر رو دیدم ! این عنوان باید یه جورایی اتمسخر شنگولی داشته باشه که لذت بخش باشه ولی اینطور بنظر نمیاد!

آخرین ویرایش:

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
خب امیر طبق انتظارت اولین نظر رو من ندادم :D ولی خب به شدت چیز امیدوار کننده ایه من که به شدت هایپ شدم با MNR حال نکردم ولی به MM ایمان دارم که یه بازی عالی و بالانس تحویل میده :D انواع و اقسام چیزها هم که مشاهده شده :D از تلاش برای رسیدن به boss بگیر تا مراحل دو بعدی و استفاده از گرپل و جت پک و نفله کردن همدیگه :D قطعاً به مرور زمان شاهد خلاقیت های بیشتری خواهیم بود ولی من بیشتر از همه منتظر ابتکارهای مثل شوتر اول شخص LBP2 هستم که مطمئناً مثل نمای کاکپیتی که الان نشون دادن چیزهای بیشتری برای رو کردن خواهند داشت :D
در آخر هم خسته نباشی به خاطر زدن تاپیک :D این ":D" گذاشتنات هم میراث منه گویا :D

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
خب امیر طبق انتظارت اولین نظر رو من ندادم :D ولی خب به شدت چیز امیدوار کننده ایه من که به شدت هایپ شدم با MNR حال نکردم ولی به MM ایمان دارم که یه بازی عالی و بالانس تحویل میده :D انواع و اقسام چیزها هم که مشاهده شده :D از تلاش برای رسیدن به boss بگیر تا مراحل دو بعدی و استفاده از گرپل و جت پک و نفله کردن همدیگه :D قطعاً به مرور زمان شاهد خلاقیت های بیشتری خواهیم بود ولی من بیشتر از همه منتظر ابتکارهای مثل شوتر اول شخص LBP2 هستم که مطمئناً مثل نمای کاکپیتی که الان نشون دادن چیزهای بیشتری برای رو کردن خواهند داشت :D
در آخر هم خسته نباشی به خاطر زدن تاپیک :D این ":D" گذاشتنات هم میراث منه گویا :D
MM ؟ هائون ؟؟
بازی رو united front games میسازه از قرار معلوم

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott
مرسی امیر خیلی متنت خوب و کامل بود نزدیک 20 تا هم ازین شکل >>> :D استفاده کرده بودی که باعث میشد آدم حوصلش موقع خوندن سر نره!:))
به نظر من از MNR هم بهتره اینی که من دیدم
اما از لحاظ گستردگی هنوز نمیشه نظری داد

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
خب همونطور که امیر برام لینک کرد حدسم درست بوده و Mm هم این وسط حضور داره (لینک آبجی اِن IGN :D)
Developed by: United Front Games / Media Molecule

تریلری که از سونی امده رو قبول داری؟ یا ign که بعضی وقت ها بازیهای انحصاری 360 یا PS3 رو برای طرف مقابل هم میزنه؟

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
تریلری که از سونی امده رو قبول داری؟ یا ign که بعضی وقت ها بازیهای انحصاری 360 یا PS3 رو برای طرف مقابل هم میزنه؟
آقا سوئیچ کردی رو من ها ! :D از اونجایی که LBP متعلق به Mm هست این احتمال رو میدم که حق نظارت بر بازی و دادن ایده برای بازی رو داشته باشن ! که در این صورت اسمشون به عنوان سازنده ذکر نخواهد شد ! اینو قبول داری ؟

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,259
نام
امیر حسین
منم با احسان موافقم! :d

ربط MNR و LBP هم در شعار :
Play , Create , Share
میباشد! :d
ولی خداییش MNR خیلی خفن بود!
راستی بازی برای بخش آنلاین تا 8 نفر رو ساپورت مینماید!(در همه نوع بازی ها :d )
فکر هم نکنم به این زودیا بیاد! احتمالا میره اواخر سال! چون هرچی ملت تو بلاگ میگفتن،سازنده ها هم میگفتن ایده خوبیه،روش فکر میکنیم و این چیزا :d

فقط خدا کنه بخش ساخت Sack Boy مثل MNR باشه! که البته احتمالش رو کم میدونم متاسفانه :d (به خاطر سبک LBP ! و اصلا هم نمیشه خیلی چیزا رو ساخت! ) ولی توی ساخت مسیر مسابقه و اینا شدیدا خفن تر خواهد بود :d

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
منم با احسان موافقم! :d

ربط MNR و LBP هم در شعار :
Play , Create , Share
میباشد! :d
ولی خداییش MNR خیلی خفن بود!
راستی بازی برای بخش آنلاین تا 8 نفر رو ساپورت مینماید!(در همه نوع بازی ها :d )
فکر هم نکنم به این زودیا بیاد! احتمالا میره اواخر سال! چون هرچی ملت تو بلاگ میگفتن،سازنده ها هم میگفتن ایده خوبیه،روش فکر میکنیم و این چیزا :d

فقط خدا کنه بخش ساخت Sack Boy مثل MNR باشه! که البته احتمالش رو کم میدونم متاسفانه :d (به خاطر سبک LBP ! و اصلا هم نمیشه خیلی چیزا رو ساخت! ) ولی توی ساخت مسیر مسابقه و اینا شدیدا خفن تر خواهد بود :d
كجا MNR قشنگ بود:d اين هم مثل همون مسخره ميشه:d

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
آقا سوئیچ کردی رو من ها ! :D از اونجایی که LBP متعلق به Mm هست این احتمال رو میدم که حق نظارت بر بازی و دادن ایده برای بازی رو داشته باشن ! که در این صورت اسمشون به عنوان سازنده ذکر نخواهد شد ! اینو قبول داری ؟

سوییچ چیه بنده خدا:D غرضی در کار نیست برادر
فقط نظر من اینه که MM اگر این وسط باشه فقط چند نفر میرن بازی رو میبینن و نظری رو در سطح کمک فکری میدن !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر