Datura

Amin.J

کاربر سایت
Feb 23, 2010
1,737
318635.gif

این عنوان انحصاری مختص PS MOVE و Dualshock3 خواهد بود و محصول مشترک ۲ استدیو سانتا مونیکا و Plastic است .
لینک تریلر لیک شده
سبک : Heavy Rain اول شخص ترسناک :d
ساپورت از 3D
بازی فقط روی PSN عرضه می شود
8 May
10 دلار
تریلر جدید از بازی :
Datura™ - Trailer.mp4 By Akiba

آخرین ویرایش:

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
ببخشید من یکم گیج شدم ! یه جا خوندم فقط برای PS Move هست‌ !
بالاخره با دسته هم میشه بازی کرد یا نه ؟ :-/

Amin.J

کاربر سایت
Feb 23, 2010
1,737
بالاخره با دسته هم میشه بازی کرد یا نه ؟ :-/
Datura - PS3 Exclusive by Plastic and Santa Monica Studio - GameSpot.com
Datura: the new Move game by Plastic and Sony Santa Monica
Datura isn't a Move-only effort as initially believed, but it is actually compatible with the DualShock 3 as well. A closer analysis of both videos reveals this. Looking at the bottom right portion of the screen in the comparison video below (at the 0:30 mark), one footage shows a DualShock 3 icon (its L2 trigger animated and colored in orange), whereas the other one shows a Move controller.
اینجاها که اینطور نوشتن :d
Check Video No.2

آخرین ویرایش:

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
امروز یه تریلر از گیم پلی بازی دیدم که به نظرم خیلی جالب میاد. فضای بازی به شدت اتمسفریک هست . افکت های صوتی و تصویری رقص برگ هاو قدم زدن توی محیط جنگلی و مه آلود بازی و تمرکز اصلی گیم پلی روی گردش محیط خبر یه تجربه ناب و یونیک میده. دقت سازنده ها روی طراحی محیط هم در نوع خودش جالبه و جزییات ریزی مثل حشرات جنگل هم توی گرافیک بازی لحاظ شده و میشه اونها رو روی تنه درختان و یا دست شخصیت اصلی دید. ظاهرا تعامل با محیط و طبیعت بخش مهمی توی بازی رو ایفا می کنه مثلا با لمس کردن تنه یه درخت خاص میشه نقشه اون محیط رو بدست آورد. بین لودینگ ها هم نقل قول هایی از دانته و دواین کمدی میشه که نشون میده سازنده ها با یه دید ادبیاتی و هنری به گیم پلی و بازی نگاه میکنن و باید منتظر برگردان ها واستعاره های ادبی دیگه ای توی بازی و گیم پلی بود. استفاده از PS Move هم به نظر میاد این تجربه رو کامل می کنه و می تونه به واقعی تر شدن فعل و انفعالات بازی کمک شایانی کنه که البته طبق گفته سازنده ها یه پیشنهاد به حساب میاد و اجباری توی استفاده از این کنترلر نیست. تنها مشکل من دست شخصیت اصلی بود که آیکونیک طراحی شده بود که آرنج و بازوی شخصیت اصلی کشیده نشده و فقط مچ دست و انگشتان دیده میشه ( یه چیزی توی مایه های دسته ریمن :D) که البته ممکنه که موقتی باشه و یا اینکه سازنده ها هدف خاصی از این کار دارن که من ازش ناآگاهم
به هر شکل خیلی توجه منو جلب کرد و به نظر میاد که کار جالبی باشه و برام یه موضوعی خیلی جالب بود که همه چیز بدون شرح اتفاق میفته توی بازی و یه سری انتخاب پیش روی آدم قرار میگیره که طبق گفته تیم سازنده در آخر بازی نحوه ارتباط همه اونها بهم مشخص میشه.
تنها بدیش اینه که فقط واسه PSN میاد و با این وضعیت دلار باید قیدش رو فعلا زد ! :|

آخرین ویرایش:

NOOB SAIBOT*

کاربر سایت
Apr 14, 2010
93
نام
امید
بالاخره با دسته هم میشه بازی کرد یا نه ؟

تو خود تریلری که از گیم پلی بازی هست توضیح داده میشه که بازی فقط مختص Move نیست با دسته هم میشه انجام داد ولی توصیه ما این هست که با Move انجام بدین...

Wander
امروز یه تریلر از گیم پلی بازی دیدم که به نظرم خیلی جالب میاد. فضای بازی به شدت اتمسفریک هست . افکت های صوتی و تصویری رقص برگ هاو قدم زدن توی محیط جنگلی و مه آلود بازی و تمرکز اصلی گیم پلی روی گردش محیط خبر یه تجربه ناب و یونیک میده. دقت سازنده ها روی طراحی محیط هم در نوع خودش جالبه و جزییات ریزی مثل حشرات جنگل هم توی گرافیک بازی لحاظ شده و میشه اونها رو روی تنه درختان و یا دست شخصیت اصلی دید. ظاهرا تعامل با محیط و طبیعت بخش مهمی توی بازی رو ایفا می کنه مثلا با لمس کردن تنه یه درخت خاص میشه نقشه اون محیط رو بدست آورد. بین لودینگ ها هم نقل قول هایی از دانته و دواین کمدی میشه که نشون میده سازنده ها با یه دید ادبیاتی و هنری به گیم پلی و بازی نگاه میکنن و باید منتظر برگردان ها واستعاره های ادبی دیگه ای توی بازی و گیم پلی بود. استفاده از PS Move هم به نظر میاد این تجربه رو کامل می کنه و می تونه به واقعی تر شدن فعل و انفعالات بازی کمک شایانی کنه که البته طبق گفته سازنده ها یه پیشنهاد به حساب میاد و اجباری توی استفاده از این کنترلر نیست. تنها مشکل من دست شخصیت اصلی بود که آیکونیک طراحی شده بود که آرنج و بازوی شخصیت اصلی کشیده نشده و فقط مچ دست و انگشتان دیده میشه ( یه چیزی توی مایه های دسته ریمن :biggrin1:) که البته ممکنه که موقتی باشه و یا اینکه سازنده ها هدف خاصی از این کار دارن که من ازش ناآگاهم
به هر شکل خیلی توجه منو جلب کرد و به نظر میاد که کار جالبی باشه و برام یه موضوعی خیلی جالب بود که همه چیز بدون شرح اتفاق میفته توی بازی و یه سری انتخاب پیش روی آدم قرار میگیره که طبق گفته تیم سازنده در آخر بازی نحوه ارتباط همه اونها بهم مشخص میشه.
تنها بدیش اینه که فقط واسه PSN میاد و با این وضعیت دلار باید قیدش رو فعلا زد !​

اره واقعا تا حد زیادی موافقم باهاتون...جوش خیلی تاثیر گذار بود...یاد siren می افتادم..
.ولی جذابیتش وقتی کامل میشه که اون همه ابهامی رو که توو بازی ادم رو باهاش درگیر می کنه , بتونه بعدا بهش جواب بده ...و حداقل با منطقی که داستان بازی حوا اون می چرخه...(خوبه بتونا به حرفشون عمل کنن)

واقعا برگ ها زیبا بودن جلوه پاییزی...حشراتی که با توجه به انتخابایی که انجام می دادی فرق می کردن (یه جورایایی نمادین ) ...

اره اون دست های نصفه یه جوریه :d

Corrinne Yu

کاربر سایت
Aug 11, 2008
676
نام
Mahdi
این 8 May میاد و Sorcery هم 22 May
بعدش هم فکر کنم تا آخر سال واسه PSMove بازی نداریم !
کشته مرده برنامه ریزی های سونی واسه کنسولهاشم :d

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,260
نام
امیر حسین
تاریخ انتشار رو که دوستان گفتن، 8 می هستش!
در مورد استفاده از DS3 هم که گفتند! :d
علاوه بر اینا بازی نیاز به نویگیشن نداره! با 1 MOVE هم میشه بازی کرد! (ولی مثل اینکه 2 تا Move هم ساپورت مینماید ولی اصلش همون یکیه :d )
3D هم که داره! تو پست اول هم گفته شده البته! :d
قیمتشم 10 دلار برای اعضای عادی و 8 دلار برای اعضای پلاس هستش! :d

راستی این بازی قبلیشون Linger in Shadows چی بوده ؟ کسی بازی کرده توضیحی در موردش بده ؟ :d

Linger in shadows رو هم همه تو بلاگ پلی استیشن ازش تعریف میکنن . ما هم نمدونیم چیه
biggrin1.gif
منم دقیقا برای همین کنجکاو شدم بدونم چیه :d

آخرین ویرایش:

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,205
نام
محمد
10دلار ؟ گفتم حداقل 15 دلار هست . احتمالا خیلی خیلی کوتاهه بازی .
Linger in shadows رو هم همه تو بلاگ پلی استیشن ازش تعریف میکنن . ما هم نمدونیم چیه :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر