هر سوال و هر مطلبی در مورد PS Vita

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
من الان میخوام یه فیلم یا چیز دیگه بریزم تو ویتا از یه برنامه باید استفاده میکردم اسمش چی بود؟لینک دانلود هم باشه که نور علی نوره
Installing Content Manager Assistant | PlayStationVita User's Guide

راهی هست که ویتا تو نت فارسی رو درست بخونه نه وارونه
خیر
دوستان کنسول میتونه فایل های PDF /Word/...رو پخش کنه؟
نت فارسی هم نداره درسته؟
هنوز نمیشه .... PDFخوندن در اپدیتهای اینده میاد
فنت فارسی هم فعلا خبری نیست

Mehrdad

کاربر سایت
Nov 23, 2009
2,242
نام
Big Boss
Near App

درود ...

برای تمام دوستانی که در ایران مشکل Obtain Location در برنامه Near دارن باید بگم که مشکل حل شد لطفا همه این کار رو انجام بدید و لوکیشناتون رو بفرستید تا بتونیم همدیگر رو به وسیله ی این برنامه Near که واقعا برای Vita مفیده پیدا کنیم .

نحوی کار : برید به سایت Skyhook: > Home اونجا آدرس شهر و کشور رو مثل(ex: Tehran, Iran) وارد کنید باید MAC آدرسِ Wi-Fi Accesspoint (همون مک آدرس مودم وایرستون) وارد کنید ( برای این کار باید برید Start>RUN و تایپ کنید Cmd (می دونم می دونید:d) و انجا تایپ کنید arp -a اولین خط فیزیکل داینامیک MAC Address Wi-Fi Accesspoint شماست، فقط برای کسایی که نمی دونن باید بگم که MAC Address معمولا به این شکل هست : 07-5b-34-db-6y-t7 حالا این اعداد برای افراد متفاوت هست، پس از وارد کردنه این اعداد ایمیل خودتون رو وارد می کنید (ایمیلی که باش اکانت PSNـتون رو ساختید) و بعد ثبت می کنید.

حالا ویتا رو روشن کنید و وارد برنامه Near بشید و در قسمت بالا سمت راست کلمه Near رو لمس کنید تا لوکیشن شما اوپتین بشه ، وقتی این کار انجام شد ، ایکون Out n About (به شکل رد پا هست) رو لمس کنید و بعد دوباره بالا سمت راست ایکون Near رو لمس کنید، بزودی می بینید که در فاصله 1 تا 2 کیلومتری شما چه کسایی در حال استفاده از Vita یا انجام چه بازیی هستند ، حالا افرادی که از Facebook یا Twitter استفاده می کنند رو هم می تونید پیدا کنید .

این App برای Friend پیدا کردن فوق العادست و اگه دوستانی هستند که مشکل پیدا کردن Bounty set در بازیه Uncharted GA رو دارند به راحتی می تونند از Near استفاده کرده و Bounty set ها رو با دیگران Share کنند.

دوباره خواهش می کنم تمام دوستان عزیز ایرانی که Playstation Vita دارن این کار رو انجام بدن .

با تشکر از Taha Omid ممنون از وقت شما .

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
من هر چقدر تلاش کردم نتونستم زیرنویس رو توسط اون برنامه ای که گذاشتم یا یه برنامه دیگه به فیلم اضافه کنم که تو ویتا هم خونده بشه.
کانورتور های معمولی هستن که این کار رو می کنن ولی هر فیلم نزدیک دو ساعت کانورتش به اون طریق طول می کشه

آخرین ویرایش:

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
دوستان يكي ياده ما بده بتونيم با اين near كار كنيم درست اررور نده ديگه. بعد من همه بانتي هاي انچارتدو share ميكنم هركسي خواست استفاده كنه:d

NEXT GEN GAMER

کاربر سایت
Oct 29, 2007
1,023
سلام دوستان
میگم با ویتا 3g لاک شده ریجن یک میشه تو ایران با gps کار کرد؟ بعد اپلیکیشن خاصی برا این کار توش هست که وای فای نداره؟
ممنون

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
بانتی چیه؟
همون bounty های بازی Uncharted
دوستان يكي ياده ما بده بتونيم با اين near كار كنيم درست اررور نده ديگه. بعد من همه بانتي هاي انچارتدو share ميكنم هركسي خواست استفاده كنه:d
تو چیش گیر کردی ؟؟؟
من هر چقدر تلاش کردم نتونستم زیرنویس رو توسط اون برنامه ای که گذاشتم یا یه برنامه دیگه به فیلم اضافه کنم که تو ویتا هم خونده بشه.
کانورتور های معمولی هستن که این کار رو می کنن ولی هر فیلم نزدیک دو ساعت کانورتش به اون طریق طول می کشه
از چی استفاده میکنی ؟ با Xilisoft - Total convertor باید بشه زیره 30-40 دقیقه تبدیل کرد ... البته من cpu خودم 6 هسته ای هست ... احتملا تاثیر داره اما باید 1 ساعته راه بندازه ... resulation رو دیگه 720 نزار یکم پایینتر هم بزاری اونقدر تفاوتی تو صفخه ویتا ایجاد نمیکنه اگز سورس اصلی کیفیتش خیلی خوب باشه

nimaprince

کاربر فعال بخش مطبوعات و دنیای بازی
کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
سلام و خسته نباشید
میخواستم بپرسم این ریموت پلی چه بازی های رو ساپورت میکنه
من دیسک CALL OF DUTY MW 2 , 3 و UNCHARTED 3 و MOTOR STORM APOCALYPS و یه 10 ، 15 تا بازی دمو PS3 و بازی کامل که تو هارد خود کنسول از PSN دانلود شده بود رو هر کدوم زدم گفت سا**** نمیشه و اجرا نشد
اصلا کدوم بازی ها رو میاره ؟؟؟؟ :(

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
دوستان من وقتي ميخوام با nier كار كنم اين اررور واسم مياد چه خاكي به سرم بريزم:wallbash:
the use of location data is not allowed due to parental controls

AL1R3ZA

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,440
نام
علیـــرضا
دوستان من وقتي ميخوام با nier كار كنم اين اررور واسم مياد چه خاكي به سرم بريزم:wallbash:
the use of location data is not allowed due to parental controls
احتمالا تنظیمات Parental Controls رو دستکاری کردی واسه همین این error رو میده! احتمال داره استفاده از برنامه ش رو لاک کرده باشی.

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
احتمالا تنظیمات Parental Controls رو دستکاری کردی واسه همین این error رو میده! احتمال داره استفاده از برنامه ش رو لاک کرده باشی.
اين parental contols دقيقا كجاست ما بريم درستش كنيم؟
خب خودم پيداش كردم پيدا هم كرد موقعيتمو يه نفرو هم پيداكرده ولي نميدونم چجوري بايد بهش پيام بدم باهاش دوستشم كسي ميدونه؟

آخرین ویرایش:

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
از چی استفاده میکنی ؟ با Xilisoft - Total convertor باید بشه زیره 30-40 دقیقه تبدیل کرد ... البته من cpu خودم 6 هسته ای هست ... احتملا تاثیر داره اما باید 1 ساعته راه بندازه ... resulation رو دیگه 720 نزار یکم پایینتر هم بزاری اونقدر تفاوتی تو صفخه ویتا ایجاد نمیکنه اگز سورس اصلی کیفیتش خیلی خوب باشه
اون که ماله من 4 هسته ای هست زیر نیم ساعت تموم میکنه اکثر فیلما رو ولی میخوام بشه آنی تبدیل کرد مثل این برنامه .چون آدم کارش معلوم نیست یهو می بینی باید بری یه جا صف وایسی یا تو ماشین منتظر کسی بمونی دیگه وقت نیست که نیم ساعت وایسی که این کانورت کنه برای همین این برنامه اگه راه بیفته و بشه به نحوی زیر نویس رو نشون بده خیلی خوبه
اصلا این زیر نویسی که توی تنظیمات ویدئو پلیر هست منظور چه مدل زیر نویسیه؟ توی سایت سونی هم هیچی نگفته.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر