سوالات و مشکلات PSP

arsenal club

کاربر سایت
Apr 20, 2010
49
نام
ALI
سلام دوستان من یه psp go رسیده دستم چنتا مشکل برام پیش اومد که به صورت چنتا سوال میگم ممنون میشم زودتر جواب بدین .

1 . وقتی psp قح وصل میکنم به کامپیوتر فقط یک درایو 4 mb ظاهر میشه و خبری از اون 16 گیگ نیست . حالا چطور بازی بریزم ؟

2 . از کجا بفهمم که دستگاه هک شده ؟

3 . دستگاه شارژ کم داشت ، یک خط بود حالا خاموش شده . هر کاری مینکم روشن نمیشه . :(
حقیقتش به کامپیوتر وصل بود بعد یهو کشیدم بیرون . صفحش خاموش شد فقط چراغ دکمه پاورش سبز بود . بعد که زدم شارژ هیچ عکس العملی نشون نداد . گزاشتم به شارژ و رفتم بیرون برگشتم دیدم کلا چراغ سبزه هم خاموش شده و دستگاه اصلا روشن نمیشه . :-s
کلا نحویه خاموش و روشن شدن دستگاه به چه شکلیه ؟ :(

hdxc

کاربر سایت
Apr 29, 2011
1,581
نام
امیرحسین
دوستان یک PSP3004 دارم که انالوگش کامل از کار افتاده چی کارش کنم درست بشه؟؟؟؟؟؟( هیچ فشاری هم بهش نیاوردم)
من کمی سرم شلوغ بود نتونستم جوال بدم.
PSP منم اینجور شده بود.البته نه به این شدت.بده بیرون یه تست می کنه اگه کامل خراب شده بود 20 تومن میدی فردا PSP تو سالم می گیری:D

hamed2323

کاربر سایت
Jun 9, 2012
2
سلام من psp 3003 دارم با 635PROUPDATE کپی خور شده مدتیه میرم روش کلیک کنم صفحه لرزش پیدا میکنه و هنگ!!!
ایراد از کجاست؟ رم رو فرمت کردم بازم حل نشد.با تشکر

hdxc

کاربر سایت
Apr 29, 2011
1,581
نام
امیرحسین
داداش عجله نکن.وقتی یه روز از سوالت گذشت بیا بگو کسی نیست جواب بده:Dاین کلیک کردن به چه معنیه دقیقا؟

moein_engineer

کاربر سایت
Apr 20, 2008
259
من کمی سرم شلوغ بود نتونستم جوال بدم.
PSP منم اینجور شده بود.البته نه به این شدت.بده بیرون یه تست می کنه اگه کامل خراب شده بود 20 تومن میدی فردا PSP تو سالم می گیری:D

حل شد....tnx ....

یه سوال دیگه بازی به صورت eboot.pbp دانلود کردم تو پوشهPSP/GAME کپی کردم.....موقعی که بازی رو اجرا می کنم ارور 80010087 میده...شما میدونی مشکل کجاست؟....(CFW 6.60 PRO-B10)

hdxc

کاربر سایت
Apr 29, 2011
1,581
نام
امیرحسین
کسی نیست
نه.عزیز.
حل شد....tnx ....

یه سوال دیگه بازی به صورت eboot.pbp دانلود کردم تو پوشهPSP/GAME کپی کردم.....موقعی که بازی رو اجرا می کنم ارور 80010087 میده...شما میدونی مشکل کجاست؟....(CFW 6.60 PRO-B10)
اولین نکته اینه که باید فولدری که اون Eboot.PBP توشه رو کپی کنی PSP/GAME
دومین چیز هم اینه که میتونی دکمه ی Select رو بزنی UMD ISO MODE رو بزنی رو Sony NP9660

kenxinda

کاربر سایت
Feb 25, 2012
50
نام
کریم
نه از mediafire دانلود کردم.....Prince of persia rival swords هستش....
راهی هست بشه به cso یا iso تبدیلش کرد؟؟

این روش آخر هم امتحان کن ببین جواب میده یا نه.
بازی یا فایل eboot رو بذار تو یه فولدر به یه نام دلخواه بعد کپی کن تو psp/game !

moein_engineer

کاربر سایت
Apr 20, 2008
259
این روش آخر هم امتحان کن ببین جواب میده یا نه.
بازی یا فایل eboot رو بذار تو یه فولدر به یه نام دلخواه بعد کپی کن تو psp/game !

امتحان کردم دوست عزیز باز هم همون ارور رو میده....:|

راهی هست بشه به iso تبدیلش کرد؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر