SSX | PS3

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
2000051-ssx_crop_large.png

سری SSX(که مخفف Series SnowBoarding Skiing می‌باشد) از جمله محبوب‌ترین عناوینی است که از سال 2000 به صورت نامنظم و هر چند سال روانه بازار می‌شود. بسیاری از ما ممکن است که آشنایی کاملی با این سری نداشته و تنها اگر به دیگر عناوینی ورزشی EA نظیر FIFA یا NBA علاقه‌مند بوده باشیم، تبلیغ SSX را در اطراف زمین مشاهده کرده و به سادگی از آن عبور کرده‌ایم؛ غافل از آن‌که در حال از دست دادن چه عنوان بی‌نظیری می‌باشیم. با توجه به نزدیک شدنِ انتشار جهانی این نسخه، پیش‌نمایشی که در ادامه مطالعه خواهید کرد را تدارک دیده‌ایم تا شما خوانندگان را بیش از پیش با این عناون مهیج آشنا کرده و به بررسی بخش‌های مختلف آن بپردازیم.

«در این ورزش و در سبک Down Hill تنها کاری که باید انجام داد خیره شدن به مسیر مقابل و تمرکز بر روی آن می‌باشد و در کنار آن هر توانایی که تا به حال آموخته‌اید را باید به کار ببنید تا تعادل خود را حفظ کرده و مسیر را با موفقیت به پایان برسانید!» این جمله یکی از شعارهای آخرین نسخه از سری SSX بوده که توسط یکی از قهرمان Snow Board جهان، Travis Rice بیان شده است. او تا به حال موفق به کسب دو مدال طلا، یک نقره و دو برنز شده که آخرین آن به مسابقات ورزش‌های زمستانی سال 2009 باز می‌گردد و از این رو می‌توان او را به عنوان یکی از وزنه‌های تبلیغاتی شرکت EA در این سری قلمداد کرد که در تاریخ 8ـم نوامبر 2011 به همگان معرفی شد و مشخص شد که او یکی از شخصیت‌های قابل بازی خواهد بود. همچنین پیش از او کارکترهایی نظیر Elise Riggs، Mac Fraser، Moby Jones و Zoe Payne نیز معرفی شده بودند که در نسخه‌های پیشین نیز شاهد حضور آن‌ها بوده‌ایم. سازندگان در زمینه طراحی‌ شخصیت‌های متفاوت برای بخش تک نفره و چند نفره زمان زیادی را صرف کرده‌اند زیرا علاوه بر معرفی چند کارکتر جدید همچون Tane Mumea و Alexis Moreau، تمامی کارکترهای نسخه‌های پیشین را نیز در بازی گنجانده‌اند و در نهایت شاهد حضور بیش از 15 بازیکن متفاوت با استایل و حرکات منحصر به فرد خواهیم بود که در نوع خود بی‌نظیر است.
ادامه در صفحه اصلی

آخرین ویرایش:

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
دموي اين بازي رو گرفتم و 1.2 گيگ داديم پاش رفت
بازيه قشنگ و جالبيه و البته سخت
يعني اگر بخواهيد توش حرفه اي عمل بكنيد بايد حتما" تمركز داشته باشيد و حواستون جمع باشه انچام حركت هالي متفاوت هم توش دست كمي از كمبو زدن توي GoW III يا مثلا" MK نداره كلا" خيلي بايد با استيك ها ور بريد !!! البته همين طوري هم هي بزنيد امتياز مي گيريد اما خوب نه زياد !
دمو دو تا مسير داره يكي توي كوهستان راكي و روز يكي هم توي نيوزيلند و شب
بايد توي بازي حتما" با مپ اشنا بشيد تا بتونيد خوب عمل بكنيد اشنا نباشيد و ندونيد كدوم سمت پرتگاه بهتر و بلند تري داره فايده اي نداره براتون
مپ ها هم به شدت چند لايه اند و سوراخ سمبه زياد دارن !
كلا" بازي فان و جالبيه اما نه براي اين كه پاش 100 تومني پول بدي چون توي انلاين اش مطمئنا" هستن كساني كه سوراختون بكنن ولي افلاين اش واقعا" جذاب و خوبه !
9 منطقه داره + يك منطقه خاص كه فقط براي PS3 هست و توي دمو نيست ( اتشفشان فوجي ياما توي ژاپن) هر منطقه چند تا كوهستان داره و هر كوهستان دست كم 3-4 تا مسير براي پايين اومدن يعني يكي بلندتر ه و از بالاي اون كوتاهه شروع مي شه بعضي هاشون هم كلا" جدا از هم اند !
دوتا كاركتر هم هست توي بازي يكيشون اسمش رو يادم نمي ياد يكي هم يه پسره است اسمش MAC بود ! اين دومي رو بايد به يكي از دوستات پيشنهاد بدي كه بياد دمو رو بازي كنه تا باز بشه
كاركتر ها قابليت شخصي سازي دارند اما توي بازي اين قابليت غير فعاله

به دلمون هم موند يه بار بزنيم به هلي كوپتر اما خوب خيلي سخته !

Corrinne Yu

کاربر سایت
Aug 11, 2008
676
نام
Mahdi
یه چند نفر پایه ثابت SSX میخوام که باهاش رفیق شم بریم SSX بزنیم
اگه کسی تو این ضمینه هست پی ام بده که برم بازی رو بگیرم
رو PS2 عاشقش بودم
اینجور بازی ها اِکیپّی شدید حال میده :d

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott
یه چند نفر پایه ثابت SSX میخوام که باهاش رفیق شم بریم SSX بزنیم
اگه کسی تو این ضمینه هست پی ام بده که برم بازی رو بگیرم
رو PS2 عاشقش بودم
اینجور بازی ها اِکیپّی شدید حال میده :d

مهدی قبلش اگه خوب به بازی مسلط شدی بیا یه توضیح هم بده تعداد زیادی دعات میکنن اینجا:D

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
مهدی قبلش اگه خوب به بازی مسلط شدی بیا یه توضیح هم بده تعداد زیادی دعات میکنن اینجا:D

چیش رو توضیح بده ؟!:D
فقط روی فرود اومدن تمرین کن دیگه بقیه چیزاش کاری نداره . دوتا آنالوگ چپ و راست رو طوری تنظیم میکنی که طرف با پا بیاد رو زمین :D ! همین .

Corrinne Yu

کاربر سایت
Aug 11, 2008
676
نام
Mahdi
بازی به این داغی باید تاپیک اش صفحه سوم باشه !
بیا بالا ببینم :d
ما که بازی رو گرفتیم . هر کی پایه هست خبر بده :d

ویرایش : یعنی حتی فکرشم نمیکردم !
بازی مولتی پلیر نداره !!!!!
چند تا Challenge آنلاین داره که میتونی بری مدال بگیری :|
کد آنلاین اشم فقط واسه آزاد کردن یه سری چیز میزه
گندت بزنن EA که من با چه امیدی این بازی رو گرفتم :|

آخرین ویرایش:

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
بازی به این داغی باید تاپیک اش صفحه سوم باشه !
بیا بالا ببینم :d
ما که بازی رو گرفتیم . هر کی پایه هست خبر بده :d

ویرایش : یعنی حتی فکرشم نمیکردم !
بازی مولتی پلیر نداره !!!!!
چند تا Challenge آنلاین داره که میتونی بری مدال بگیری :|
کد آنلاین اشم فقط واسه آزاد کردن یه سری چیز میزه
گندت بزنن EA که من با چه امیدی این بازی رو گرفتم :|
واقعا مولتي نداره؟!=)) عجب كلاهي رفت سرت:d خوب شد نگرفتم:d

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
مولتي داره اما مولتي ايش لايو نيست :d
توضيحش سخته :d
ببينيد مولتي هاي الانه زنده هستند و رقابتي يعني مثلا" من توي بتل يارو رو مي بينم اون هم من رو مي بينه به سمت هم شليك مي كنيم !
اما توي SSX دوستت يا يه شخصي بازي مي كنه ركورد مي زنه 120000 تا امتياز بعد شما بايد بري ركورد اون رو بشكني :d اين ميشه حالت مولتي بازي :d يعني مولتي زنده نيست فقط رقابتيه :d
كلا" چيز چرتيه :d خود بازي نه مولتي ايش :d و گرنه من دمو رو بازي كردم جذاب بود :d

Corrinne Yu

کاربر سایت
Aug 11, 2008
676
نام
Mahdi
مولتي داره اما مولتي ايش لايو نيست :d
توضيحش سخته :d
ببينيد مولتي هاي الانه زنده هستند و رقابتي يعني مثلا" من توي بتل يارو رو مي بينم اون هم من رو مي بينه به سمت هم شليك مي كنيم !
اما توي SSX دوستت يا يه شخصي بازي مي كنه ركورد مي زنه 120000 تا امتياز بعد شما بايد بري ركورد اون رو بشكني :d اين ميشه حالت مولتي بازي :d يعني مولتي زنده نيست فقط رقابتيه :d
كلا" چيز چرتيه :d خود بازي نه مولتي ايش :d و گرنه من دمو رو بازي كردم جذاب بود :d

گفتم که Challenge داره ! :d
این قرطی بازیا چیه بابا . جم کنین این حرفارو . بازی باید رو در رو باشه بزنیم تو سر و کله همدیگه حالشو ببریم :d

حتی 1% هم فکرشو نمیکردم این مولتیپلیر نداشته باشه
آخه خیلی رو سرویس RiderNet تبلیغ کردن !
من گفتم اگه این بیاد کل نسل SSX متحول میشه :d

Corrinne Yu

کاربر سایت
Aug 11, 2008
676
نام
Mahdi
چند تا Screenshot جدید از مولتی پلیر SSX به بیرون درز پیدا کرده که قراره با آپدیت جدید به بازی اضافه شه:d
واقعا حال کردم ! :d

AzUVO-VCAAASV3U.jpg

AzUVYzQCcAAL89F.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر