شایعه IGN: لانچ Xbox بعدی در پاییز 2013، 6 برابر قوی تر از 360

Behrooz

کاربر سایت
Apr 14, 2006
3,009
360controller-012412.jpg

منابع نزدیک به پروژه ی نسل بعدی کنسول ها به IGN گفته اند که Xbox بعدی اواخر اکتبر یا اوایل نوامبر 2013 روانه ی بازار خواهد شد و قدرت پردازشی دستگاه، 6 برابر قوی تر از 360 خواهد بود، این یعنی حدودا 20 درصد قوی تر از کنسول بعدی نینتندو یعنی Wii U است.

به دنبال گزارشی که امروز توسط بلاگ Fudzilla و SemiAccurate داده شد، منابع IGN تایید کردند تولید انبوه GPU دستگاه [Xbox بعدی]، در واقع از اواخر 2012 آغاز خواهد شد، اما از سری AMD 7000 Southern Islands نخواهد بود. به جای آن ماکروسافت از سری 6000 AMD که پارسال معرفی شد، استفاده کرده است. در جزییات بیشتر، گفته شده است GPU دستگاه وابسته به Radeon HD 6670 خواهد بود. این تراشه از DirectX11 ،3D، خروجی MultiDisplay و در آخر خروجی 1080p HD پشتیبانی می کند. در حال حاضر این تراشه در بازار به قیمت $79.99 به فروش می رسد.

به گفته ی آی جی ان، Dev Kit های نهایی کنسول در ماه آگوست امسال به دست سازنده ها خواهد رسید. قیمت کنسول مشخص نشد.

IGN

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,080
6 برابر قوی تر از 360 خواهد بود، این یعنی حدودا 20 درصد قوی تر از کنسول بعدی نینتندو یعنی Wii U است.
این که کلا تناقض داره! اول همه جا گفته بودن Wii U نهایتا حدود 50% از 360 قوی تره. بعد اینجا 6 برابر قوی تر از 360 رو حدود 20 درصد از Wii U قوی تر حساب کرده. یعنی الان Wii U حداقل 5 برابر قوی تر از 360ـه؟:-/

یا اون منبعه اُس میزنه، یا IGN قاطی کرده، یا شاید نینتندو یهو معماری کنسولش رو عوض کرده:-/ در کل یه چیزی این وسط درست نیست.

r.t.1.n

کاربر سایت
Dec 4, 2008
2,934
نام
آرتین
زمان عرضه و 6670 اصلا هیچ ربطی نداره بهمدیگه
مخصوصا که معماری نسل های جدید داره میره به سمت چیزی که تو سری 7 هست و تعامل بیشترش با Cpu
بعد حداقل حداقل خیلی خوشبینانه زود تر از 1 سال دیگه نمیاد تا 1 سال دیگه دیوانست مگه.بعد 7 سال بیاد یه فسیل بده.
این زمانا که میشه شایعه بیداد میکنه منتظر تکذیب مایکروسافت باشید...

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,936
نام
فرهاد
IGN : کنسول Xbox 720 قدرتش 6 برابر کنسولهای امروزی می‌باشد(اطلاعات جدید)

Xbox_720.png

در اواخر سال 2011 و به این سو ما شاهد خبرهای بسیار زیادی از نسل جدید کنسول شرکت ماکروسافت یعنی Xbox 720 بودیم. امروز نیز یک خبر جدید از سایت معتبر IGN پخش شد که اطلاعاتی از قدرت این کنسول جدید به ما ارائه می‌دهد، این اطلاعات از سوی یکی از منابع نزدیک به ساخت این کنسول به IGN داده شده است و وی در گزارش خود در این مورد می‌افزاید، احتمال عرضه کنسول 720 در ماهای October و یا November سال اینده بسیار زیاد است. این منبع مطلع همچنین در مورد سخت افزار کنسول Xbox 720 نیز سخن گفت و اذعان کرد، "این کنسول Xbox 720 قدرتش 6 برابر کنسولهای امروزی می‌باشد." وی در ادامه نیز مشخصات کاملی در مورد سخت افزار 720 بیان نمود؛ طبق گفته وی کار تولید GPU (گرافیک) دستگاه از اواخر سال 2012 آغاز می‌شود و تهیه و ساخت این کارت گرافیک بر عهده شرکت AMD می‌باشد، گفته می‌شود گرافیکی که در این کنسول مورد استفاده قرار می‌گیرد از سری هفت نسل جدید کارت های گرافیک این شرکت باشد. این در حالی است که ویژگیهای این کارت مشابه کارت 6670 می‌باشد که قابلیت ساپورت
DirectX11 و همچنین خروجی 1080p HDو 3D را دارا هستند.

خلاصه و مفید بگوییم طبق خبر کنسول 720 از نسل جدید کنسول نینتندو یعنی Wii U چیزی حدود 20 درصد و از کنسول 360 نیز 6 برابر قرتمندتر می‌باشد. در حال حاضر قیمت و اطلاعات بیشتری در دست نیست و گفته می‌شود سازندگان برای ساخت و تنظیمات کیت نهایی سیستم در ماه اوت دست به کار می‌شوند.

IGN

آخرین ویرایش:

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,108
نام
حسین
خبر بسیار خوبی بود.ولی هرچی حساب میکنم نمیتونم 6برابر رو حساب کنم که مثلا چقدر میشه:-/:dانتظار داشتم بیشتر از اینا قوی باشه.نسل بعد نسلیه که gpu و cpu رو میخوره

Emperor visari

کاربر سایت
Jan 5, 2011
1,553
کنسول 720 از نسل جدید کنسول نینتندو یعنی Wii U چیزی حدود 20درصد و از کنسول 360 نیز 6 برابر قرتمندتر می‌باشد.
مگه نمی گن که ویی یو فقط یه خرده از ps3 و 360 قویتره بعد چه طور این همش 20% از وی یو قویتره:-/

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,936
نام
فرهاد
مگه نمی گن که ویی یو فقط یه خرده از ps3 و 360 قویتره بعد چه طور این همش 20% از وی یو قویتره:-/

Wii u چیزی که اوایل خبرش اومده بود 80 درصد از کنسولهای 360 و ps3 قویتره و اگه درست باشه پس شما قدرت 720 رو حساب کن ببین چقدر زیاد هستش.

amir_amd

Loyal Member
Oct 5, 2005
1,517
نام
امیر
خلاصه و مفید بگوییم طبق خبر کنسول 720 از نسل جدید کنسول نینتندو یعنی Wii U چیزی حدود 20 درصد و از کنسول 360 نیز 6 برابر قرتمندتر می‌باشد.

با این حساب Wii U باید 5 برابر قدرتمند تر از 360 باشه که 20% قویتر بشه 6 برابر قدرتمندتر از 360 که فکر نمیکنم اینجوری باشه.

.:N!MA:.

کاربر سایت
Sep 1, 2009
1,502
نام
نیما
من فکر کنم فرهاد جان منظورش اینه که Wiiu حدود 20 درصد از X360 قویتره و این کنسول به اصطلاح 720 حدود 6 برابر از X360 قویتره...
شیلتر شکنم ترکیده متن در دسترسم نیست
---------------
اگر مبنای بر 6 برابر قوی بودن باشه که دیکه این همه طراحی و برنامه ریزی نمیخواد
الان سی پی یوهای توی بازار این ویژگی رو دارن ...
من مطعمنم در حد شایعه ای بیش نیست ....

آخرین ویرایش:

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,936
نام
فرهاد
من فکر کنم فرهاد جان منظورش اینه که Wiiu حدود 20 درصد از X360 قویتره و این کنسول به اصطلاح 720 حدود 6 برابر از X360 قویتره...
شیلتر شکنم ترکیده متن در دسترسم نیست
---------------
اگر مبنای بر 6 برابر قوی بودن باشه که دیکه این همه طراحی و برنامه ریزی نمیخواد
الان سی پی یوهای توی بازار این ویژگی رو دارن ...
من مطعمنم در حد شایعه ای بیش نیست ....

نیما جان.این تیتر خبر IGN هست .

Xbox 720 Will Be Six Times as Powerful as Current Gen

و اینم اون قسمتی هستش که برای تفاوت قدرتها گفته:

the Xbox 720's raw graphics processing power is expected to be six times that of the Xbox 360 and will yield 20-percent greater performance than Nintendo's forthcoming console, the Wii U.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر