Resident Evil 6 | PS3

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
خوب نخونش منم هنوز بازیش نکرده و وقتی دیدم داره اسپویل میکنه دیگه ادامه اش ندادم
دوستان یه سوال این بازی به صورت افلاین دو نفر داره یا نه ؟

ozviat1

کاربر سایت
Aug 31, 2010
36
اقا من بازی رو گرفتم ولی این مهارت ها رو سر در نمیارم چی به چین کسی بلده توضیح بده ؟ یا حداقل لازم تریناش رو بگه کدومان
راستی اون همه بخش تو نقد ها نوشته بود کجان پس ؟؟ مثلا اون بخشی که میتونسی جای یه j'avo باشی . خیلی نسبت به اویل 5 خلوت تر شده امکاناتش لباس دوم سوم ندارن ؟؟؟

fishbed

کاربر سایت
May 20, 2012
134
نام
حمید رضا
مهارتها رو تو هشت فایل سه تایی دسته بندی میکنی تو هر فایل هر مهارتی که لازم داری رو میچینی ولی فقط با یه گروه سه تایی میتونی بازی کنی البته میتونی گروه مهارتها رو طی بازی هم تغییر بدی

vahidkianfar

کاربر سایت
Jul 26, 2012
9
ما که واستادیم واسه 3.55 اومد تمامش هم کردیم لیون رو،کریس رو هم تازه شروع کردم
(گفتم که دلتون بسوزه 200 تومن پول ندادیم کلا پول ندادیم مجانی بود :d)
خیلی خفنه :d کلی هم باحاله شاید مثل اویل 1،2،3 اینا نباشه و اکشن شده باشه
ولی دیگه روند بازی های دنیا اینجوری شده،منکه خوشم اومد
ورژن 4.30 هم که کاستومش اومده مثل اینکه PSN و آنلاین و اینا همه okeye

TRUE WARRIOR

کاربر سایت
Aug 24, 2009
555
خوب ما هم یک نظری بدیم!:d
از نسل های پیشین تا حالا،نه فن رزیدنت بودم و نه بازیش می کردم؛الان به این دلیل اینو خریدم که ویژگی های عالی سبک اکشن که در 90% بازی های اکشن روز یافت نمیشه رو داره! مثله کات اسنس های طولانی به سبک بازی های نسل پیشین،داستان محوری و روایت مفصل و جذاب،شخصیت پردازی پیشینه دار که چیزی بیشتر از یک "تیپ" کلیشه ای هستند و واقعاً بازیگر های مجازی حرفه ای هستند در دنیای گیم..
گرافیک بازی،زمین تا آسمون نسبت به public demo پیشرفت داشته و یک پالیش اساسی خورده در این مدت.افکت های نوری و تاریکی بازی هم خیلی تاثیر داشته در سطح بصری و تا این جا (تقریباً اوایل سناریوی لیان تمام شده) خیلی خوب و دلپذیر بوده.
هوش مصنوعی هم همچنین؛کلاً انگار نسخه دمو،نسخه ی ناقص بازی بوده!
گیم پلی اون سنگینی و جذابیت شماره های قبلی رو نداره و پر باگ بودنش کاملاً روی اعصاب مانور میده! این فنون کشتی کج هم که جای گله نداره کلاً!:d
با صداگذاری شخصیتا و موسیقی هم خیلی حال کردم،کمپانی های دیگه یاد بگیرند یکم..
فعلاً همینا!:d

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
ادم حوصلش سر می ره چیزخاصی نداره گرافیکش در کل خیلی خوب هست محیطش خوب هست کارکتر هاش عالی طراحی شدن
صداگذاری هم خوبه دوربین هم که خوبه دوستان از کجا می نالیدن خدا می دونه
ترسی هم اصلا نداره
کلا عادی هستش پولم رو ریختم تو جوب:d

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
بازی فیلم هندی هستش زامبی تفنگ دستش ادم می کشه مثل خر می ریزن روت بعدش باید فرار کنی اون لیان هم که انگا توی کشتی کج بوده خیلی چرته

the darkness 2

کاربر سایت
Jul 21, 2012
39
سلام اقا منم بازی رو گرفتم ولی می زنم به کنسولم که فریمورش 3.55 می گه ورژن دستگاه پایینه eboot رو هم جایگزین کردم نشد
خدایا
کمکم کنید؟
لطفا

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر