Resident Evil 6 | PS3

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
67895459035517888268.jpg

ششمین قسمت از سری بازی های بزرگ Resident Evil، امشب به طور رسمی توسط کپکام، تایید شد.

10 سال از اتفاقات راکون سیتی گذشته و رییس جمهور ایالات متحده تصمیم گرفته است حقایق پشت پرده اتفاقات راکون سیتی را بر ملا سازد تا شاید فعالیت های بایوتروریستی اخیر را محدود کند. دوست صمیمی رییس جمهور و بازمانده وقایع راکون سیتی، لیان اسکات کندی نیز در کنار رییس جمهور است. زمانی که یک حمله بایوتروریستی به محل حضور رییس جمهور رخ می دهد، لیان با یک رییس جمهور آلوده و تبدیل به زامبی شده روبرو می شود و مجبور است سخت ترین تصمیم زندگیش را بگیرد. در همین حین، کریس ردفیلد، عضو سازمان BSAA نیز به چین که خودش مورد حمله بایوتروریستی قرار گرفته است، می رسد. هیچ کشوری از این حملات و شیوع ویروس در امان نیست و یک ترس واحد، تمام جمعیت انسانی کره زمین را در بر گرفته است؛ هیچ امیدی نیست.
برای اولین بار در تاریخ این سری بازی، لیان کندی و کریس ردفیلد، در کنار هم باید علیه این تهدید بی سابقه مقابله کنند. در کنار هر کدام از این دو نفر، کاراکترهای جدیدی حضور خواهند داشت که به طُرُق متفاوتی با این داستان ترسناک دراماتیک و بی رحمانه که در سطح جهانی در حال وقوع است، ارتباط دارند.
Katsuhiko Ichii رییس بخش تحقیق و توسعه و بازاریابی جهانی کپکام گفت:" RE6 یک گام بزرگ در جهت تکامل این سری است. تیم توسعه بازی، به رهبری Hiroyuki Kobayashi به طور خستگی ناپذیر در حال کار بر روی این شماره است تا بهترین تجربه ی RE ممکن را هم از جهت بزرگی و هم کیفیت عرضه کند. ما واقعا در این مورد هیجان زده ایم و نمی توانیم برای انتشار اطلاعات بیشتر صبر کنیم."
ایشان اضافه کرد:" تیم ما از ابتدا قصد داشت تا تجربه ای همراه با روایت داستانی گیرا و بخش تک نفره و Co-op هیجان انگیز، همگی همراه با تمی ترسناک را خلق کند. ما اسم این سبک ترکیبی را "Dramatic Horror" می گذاریم و مطمئن هستیم که هم مورد استقبال فن های سری و هم افراد تازه وارد قرار خواهد گرفت."

Re6 در تاریخ 20 نوامبر سال 2012 عرضه خواهد شد.
=====
اولین والپیپر از بازی:

===
ویدئوی بازی رو در صفحه ی اصلی سایت می توانید تماشا و با 3 کیفیت دانلود کنید.
Resident Evil 6 تایید شد+ اولین اطلاعات رسمی

آخرین ویرایش:

amir72

کاربر سایت
Jun 30, 2010
146
نام
امیرحسین
ويديوش كه خيلي خيلي هيجاني و تاپ بود . انتظارات من يكي رو كه خيلي بالا برد ، بايد ببينيم كپكام ميتونه اينبار يه چيز درست و درمون بده بيرون يا نه .

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,619
نام
احمد
عجب تصویر باحالیه ! :d من که تا روز عرضه هیچ تریلری رو نگاه نمیکنم تا در صورت باحال شدن بازی , کمی از آن لذت ببرم :d

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,204
نام
محمد
کسی مثل من هست که از Co op متنفر باشه ؟ مخصوصا برای بازی های ترسناک که تنهایی یه چیز دیگست . ظاهرا تو این شماره هم مثل شماره 5 باید وجود یه نفر دیگه رو در کنارمون تحمل کنیم و هی مواظب باشیم نره تیر و مهمات رو برداره :|

.: Darkness :.

کاربر سایت
Aug 1, 2010
905
نام
کیان
کسی مثل من هست که از Co op متنفر باشه ؟ مخصوصا برای بازی های ترسناک که تنهایی یه چیز دیگست . ظاهرا تو این شماره هم مثل شماره 5 باید وجود یه نفر دیگه رو در کنارمون تحمل کنیم و هی مواظب باشیم نره تیر و مهمات رو برداره :|
دقیقا..... همین co op تو re5 باعث شده بود کل حس ترس و دلهره و تعلیق بازی رسما نابود شه. خدا کنه این یکی دیگه عین اون نباشه:|

VecchiaSignora

کاربر سایت
Sep 11, 2010
4,807
احتمالا coop یک بخش جدا از سینگل بازی باشه.خیلی به بازی امیدوارم هرچی هست باید صبر کرد تا E3 .با یک تیزر نمیشه زیاد حدس زد که چیز از آب در اومده.
همین که تم قسمت اکشنش هم بسیار خاکستری و تاریکه برای من نوید بخشه.

ALL4ONE

کاربر سایت
Nov 18, 2011
275
نام
مکس پین
آقا این بهتری خبری بود که میشد بعد از یک کار سخت و طاقت فرسا بشونم. (نپرسید چه کاری که نمیگم:d) . خیلی خیلی ممنون و امیدوارم این بازی برگرده به دوران اوجش.

Empty Box

کاربر سایت
May 2, 2009
1,190
نام
محمدرضا
خبر میتونم بگم بهتر از این نمیشد - اصلا خبر تایید بازی هایی که یه بخش از بهترین خاطراتت ماله اوناس یه چیزه دیگس....

من هم با co op بدجور - البته بیشتر برای اینکه بازی شده بود آب خوردن تا یچیزیت میشد سری یه پی نی سیلین!! فرومیکرد به آدم:d - بنده شخصا تو شماره 5 خیلی چیز شدم!

و تلاش زیادی نمیکردم!:d

دور از شوخی واقعا امیدوارم اگه co op هم داره یکم بیشتر روش کار بشه مخصوصا از لحاظ همین که گفتم ....

(نپرسید چه کاری که نمیگم:d).

چی کار ؟! :-/ :(( :d

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
ممنون بابته تاپیک
فقط امیدوارم که بازی را یکمی بیشتر فکریش کنند تا بیشتر کیف کنیم
ولی اینکاری این نسخه اش یکمی ترسناکه که باید بهش امید داشت اینکاری خدا کنه این یکی خوب از اب در بیاد

Amin.J

کاربر سایت
Feb 23, 2010
1,737
بخش Leon قابل تحمله ولي با بخش Chris كبير اصلا نمي تونم ارتباط برقرار كنم از Jill كبير و Albert هم كه خبري نبود .......
به نظرم اين بازي شده كلوني GEOW ، دركل فعلا بخش Leon يكم مزخرفه و بقيش خيلي مزخرفه :d

racon_leon

کاربر سایت
Jun 20, 2007
1,058
این که خیلی شبیه ه RE5 بود.
اکشن بود اون یارو که شمشیر برداشته داره نصف میکنه.
کریس هم که دوباره کاور گیری میکنه و مسلسل بدست... .
واقعا حال کردم با تریلر ولی اونجا که اینا رو دیدم یهو هر چی فکر میکردم خراب شد.
به نظر میرسه بازی با لیان بیشتر ترسناک باشه.
قیافه ی لبان هم خیلی با حال شده بود

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
مرسی خبر خیلی خوبی بود .

لطفا یکی از مدیران یا خودتون تیتر تاپیک در درست کنید همه بازی ها در این بخش به صورت | هستن اون وقت این << .

dr.ice

کاربر سایت
Dec 17, 2010
2,027
نام
میثم
اگه بتونن ایده هاشون رو خوب پیاده کنن خیلی عالی میشه مخصوصا اینکه اکثر کارکتر های معروف سری هم هستن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر