بازی Lord of The Rings Online

سلام دوستان
در بین ما آیا کسی بازی Lord of the Rings Online: Shadows of Angmar را امتحان کرده است ؟ من میخواهم بدانم در ایران آیا میشود همانند WoW با سرعت مناسب آن را بازی کرد یا خیر.

با تشکر

سهیل

Javidss

کاربر سایت
Nov 26, 2011
1
اقا من چند سال پیش که تازه امده بود از خارج خریدم و اونجا بازی کردم امدم ایران 2 سال سراغش نرفتم حالا که می خوام دوباره بازی کنم نمیشه از من توربین اکانت می خواد
لطفا یکی راهنمایی کنه؟

kparsakia

کاربر سایت
May 16, 2010
1,394
نام
بی نام!
منم موقع امتحانا که دیگه کار نمیکنم کامپیوترو بی کار نمیذارم میذارم اینو دانلود کنه :D فک کنم تا عید دانلودش تموم شه با این سرعت خفن !! :D :))

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
من High Res Client رو با حجم 10.2 گیگ دانلود کردم الان میخواد آپدیت کنه فکر کنم حدود 1 گیگ :| سرعت آپدیت 0 تا 10 کیلوبایت . کسی هست اینجا بگه من چیکار کنم ؟ رفتم چند تا سایت این Stand Alone Patch ها رو دانلود کردم :d حالا که میخوام نصب کنم میگه LOTRO : Mines of Moria Updater نصب نیست :| ! رو سایت فایل پلنت هم یه کلاینت جدید اومده 11.5 گیگ ! نمیخوام واسه 1 گیگ آپدیت بشینم از اول دانلودش کنم . این آپدیت کوفتی رو از جایی نمیشه دانلود کرد ؟ من که پیدا نکردم ولی این پچ ها رو فعلا دارم : Mines of Moria Stand Alone Patch 1 & 2 UK , Mirkwood Stand Alone Patch European ! Heeeeeeeeeeeeelp !

kasra_s_741

کاربر سایت
Sep 1, 2007
453
نام
milad
من High Res Client رو با حجم 10.2 گیگ دانلود کردم الان میخواد آپدیت کنه فکر کنم حدود 1 گیگ :| سرعت آپدیت 0 تا 10 کیلوبایت . کسی هست اینجا بگه من چیکار کنم ؟ رفتم چند تا سایت این Stand Alone Patch ها رو دانلود کردم :d حالا که میخوام نصب کنم میگه LOTRO : Mines of Moria Updater نصب نیست :| ! رو سایت فایل پلنت هم یه کلاینت جدید اومده 11.5 گیگ ! نمیخوام واسه 1 گیگ آپدیت بشینم از اول دانلودش کنم . این آپدیت کوفتی رو از جایی نمیشه دانلود کرد ؟ من که پیدا نکردم ولی این پچ ها رو فعلا دارم : Mines of Moria Stand Alone Patch 1 & 2 UK , Mirkwood Stand Alone Patch European ! Heeeeeeeeeeeeelp !

باید بزاری همه این هارو خود Client آپدیت کنه .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر