WII با ریجن UC بسیار تمیز در حد اک

mehdi_mz

کاربر سایت
Nov 13, 2011
66
نام
MehDi
Rating - 50%
2   2   0
یه Nintendo Wii NTSC-UC دارم که با مد چیپ ـه Drive Key هکش کردم. این مد چیپ بهترین مد چیپ ـه بازار از لحاظ کارایی ـه و قیمتش 50 هزار تومانه و کاملا بدون لحیم کاری نصب می‌شه و این خودش یه ویژگیه که باعث می‌شه کنسول کثیف کاری نشه. من از نینتندو‌م خیلی‌ کم استفاده کردم واسه همین ظاهری فوق‌العاده تمیز داره به حدی که متوجه نمیشید کار کرده‌ هست. من از وسایلم با وسواسه خاصی‌ نگهداری می‌کنم.
*قیمت Wii الان تو بازار 350 هزار تومانه و تازه Pal و NTSC-J ـه و همون طور که گفتم کنسول من NTSC-UC ـه.
*مد چیپ هم که نمیدونم الان چنده , حدودا 50 تومان باید باشه خودم همین حدودا خریدم.
*یه قطعه Motion Plus هم هست که دقیقا قیمتشو نمیدونم.
*30 تا بازی Wii و 4 تا بازی Gamecube هم همراه Wii م هست که همینجوری میدمشون البته برای بازی‌ های Gamecube باید کنترلر Gamecube و مموری شو بخرید.*احتمالا اگر بخواید همهٔ این هارو آکبند بخرید باید 430 هزار تومان اینا بخرید.
*تمام وسایل و جعبه حتی نایلون‌ ها و بست‌ های کابل ها هم , در حد بسیار تمیزی همراهش هست و جعبش کاملا اتو کشیده هست.

دوستان..یه wiimote+motion PLus+Nuchuk اضافه هم موجوده.....قیمت پایه=
80 تومانb-)
یه اداپتور 110 به 220 هم موجوده قیمت=20 تومان
این وی مدچیپ داره و با خیال راحت دیسک بزارید بازی کنید....

فیلم از wii
:x
Wii Test 1.avi - 4shared.com - file sharing - download movie file
Wii Test 2.avi - 4shared.com - file sharing - download movie file

ضمیمه:من این کنسول رو از یکی از دوستان خریداری کردم...4 روزی میشه...ولی بازی هاش همه حرکتی و برادر زادم اصلا باش حال نکرد......
واسه همین دارم میفروشمش.....

قیمت پایه برای wii=300
30 عدد بازی 2012 هم موجوده....از جمله pes 2012....MArio GAlaxy..Just DAnce 3....U Sing 2 و ............

پول پست با خریدار
عکس:

http://up8.iranblog.com/images/sfvggtw9d0bxhkdpydi.jpg
http://up8.iranblog.com/images/jci71vm650kxamn1tg4n.jpg

آخرین ویرایش:

mehdi_mz

کاربر سایت
Nov 13, 2011
66
نام
MehDi
Rating - 50%
2   2   0

به خریدار اول تخفیف خوبی میدم :D
ببینید بازی ها کاملا نو و دسته ها هم فقط 1 بار باشون بازی شده...البته دسته های اضافه....110 پام در اومده...بیا بالاااااااااااااااااااااااااااااااااااا:)>:d

mehdi_mz

کاربر سایت
Nov 13, 2011
66
نام
MehDi
Rating - 50%
2   2   0
اهاااااااااااااااا...بیا بالا...

---------- نوشته در 02:04 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:34 AM ارسال شده بود ----------

بالااااااااااااااااااا

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر