DiRT Showdown | PS3

Mehrdad

کاربر سایت
Nov 23, 2009
2,242
نام
Big Boss
la07x79owa1z1its8qg.png

Developer: Codemasters

Gener: Arcade Racing

Platforms: PS3,X360,PC

Release date: MAY 2012

خوب اینم بازی بعدی Codemasters که قرار ماه می سال 2012 منتشر بشه .

بازی سبکش بنظر بیشتر شبیه نمایش های تلوزیونی می مونه هم دیگرو له کردن پریدن از روی رمپ و کلی خاک بازی:d در کنار گرافیک خیره کننده که بیشتر شبیه جنگ بین ماشین هاست .
و همین طور بازی نزدیک 8 نوع مد مختلف برای آنلاین داره .
این بازی یه اسپن اف از سری DiRT هست نه قسمت 4ـرم.
Showdown
Codemasters gears up for DiRT Showdown

k0lv7bgulzv55npzur50.jpg
بنظر من بیشتر شبیه یه خداحافظی با این نسل و استارت شروع کار روی قسمت چهارم برای نسل بعده:d.
این پست با اطلاعات جدید آپدیت می شود.

آخرین ویرایش:

jetalpha

کاربر سایت
Aug 15, 2009
2,133
نام
متوئیدی
دوستان دموی بازی رو اکس باکس لایو اومده ... دیوانه کننده هست. رویه پی اس ان یورو هم فردا میاد . تاریخ ریلیز بازی هم که 25 می هست سه هفته دیگه .

TRUE WARRIOR

کاربر سایت
Aug 24, 2009
555
این پست رو هم در تاپیک ایکس باکس هم داده بودم اما مربوط به پلی3 میشه!
من دموش رو یک ماه پیش از psn دانلود کردم:
1-طراحی پیست ها و لوکیشن ها خیلی" شسته رفته" تر و زیباتر شده اما در مقابل،طراحی ماشین ها از نظر کیفی،اصلاً شایسته ی این سری نیست که بخش زیادی از محبوبیتش مدیون اتومبیل های فوق العاده جذاب(از نظر بصری)است و فقط برای این که زیباتر به نظر بیان،یک "براش" براق روی سطح اتومبیلا پیاده کردند.
2-دوربین بازی،حالت کاپکیت نداره و زوایا و نوع چرخش،شباهت بی انکاری به NFS:THE RUN داره.
3-گیم پلی از حالت نیمه شبیه سازی مرسوم در سری خارج شده و "پرستیژ" و سنگینی گیم پلی،خاطرات نه چندان جالب THE RUN رو زنده می کنه! و از نظر فنی،کاملاً آرکید شده.
4-موسیقی بازی،در بهترین سطح خودش قرار داره و تنها نکته مثبت،همین مورد بود!
5-مد Domination در دمو و به صورت آنلاین ، قابل بازی بود که باید در زمان مشخص،با حدود 9 نفر مسابقه می دادید.به این صورت که با ماشین به هم می کوبید و به میزانی که از خجالت دیگران در می آیید،بهتون امتیاز میده!- جو "هردمبیل" و تلاش برای له کردن رقیبا،خیلی باحال و جذاب بود که با بهترین سرعت و بدون لگ،انجام می گرفت.
البته این نکات،مربوط به "دمو" بود و مطمئناً نسخه اصلی بهبود یافته تر از این هاست.با این حال این نکات رو گفتم تا در مجموع با جو این نسخه آشنا بشید!

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
من دمو رو در بخش انلاين اش دارم دنبال مي كنم :d
خيلي با حاله به خصوص وقتي جماعت زياد باشه ( 8تا كامل ) و همه يه جا گير كرده باشن تو هم عين گاو ( بلا نسبت :d ) ميري بوست مي كني وسط شون كلي شون مي تركن :d من همين مدلي 3 تارو تركوندم :d
بازي جالبه و در سطح خوبي قرار داره ! گر چند منDiRT باز نيستم :d

Mehrdad

کاربر سایت
Nov 23, 2009
2,242
نام
Big Boss
خوب بازی ما هم رسید :d یک کلا به من خیلی حال می ده ! واقعا تا اومدن DiRT 4 سرگرم کننده می تون باشه .
فلش بک برداشته شده ، کلا یه آرکید کامله .

جالبه اومدن آنلاین بزنم هر چی سرچ می کردم می زد در حال جوین شدن ولی وقتی تو لابی می رفت جز خودم کسی نبود بعد 3 بار امتحان کردم جواب نداد بازم رفتم یه درت تور چندتا بازی انجام دادم برگشتم آنلاین 8 نفر پر کرد ! یجوریه مثل اینکه باید هندل بزنی تا سرورا برات نرم بشن:|.

یه چیز جالب راه انداختن تورنومت های قدیمی مثل DiRT2 ولی فک کنم اسمش Racnet Event بود هر 24 ساعت عوض می شه .

ما هم که شاکار کاشتیم با لول یک تا وارد شدیم تو مچ اول رو در جا مکان اول رو در اختیار گرفتیم b-) .

واقعا این بازی ارزش 37 پوند رو داره نه 60 دلار .

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
واقعا این بازی ارزش 37 پوند رو داره نه 60 دلار .

باز پولات از پارو بالا رفت :|

والا من توي دموش تا ميزدم بازي رو پيدا مي كرد و ميرفت داخل بازي !
گر چند مشكلاتي هم داره ! مثلا" چرا يه بازي رو پيدا نميكنه كه در حال برگزاري باشه و من همون موقع بتونم برم بازي كنم ! ميبرد من رو به يه بازي كه دارند ملت بازي ميكنند بعد من بايد علاف مي موندم :|
بعضي مواقع هم كه كلا" ماشين هارو نميديدي :|‌؟؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر