The Last of Us [پست اول حتماً خوانده شود]

کدامیک را بعنوان شاخص ترین مورد در TLOU پیش بینی میکنید ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,025

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,229
نام
امیر حسین
تذکر : هرگونه نوشته ای که در مورد موارد مهم داستانی و پایان بازی و اتفاقات رخ داده برای کاراکترها و ... باشد ، حتماً در داخل اسپویلر قرار گیرد ، در غیر این صورت برخورد خواهد شد.
صحبت در مورد مواردی که لو رفته و ارتباطی به تریلرها و اخبار رسمی ندارد ،
حتی به صورت شوخی و طنز ممنوع است و برخورد می شود.

the_last_of_us_news.jpg

بالاخره پس از چندین روز که داشتیم در مورد این بازی احتمالات رو بررسی میکردیم بازی معرفی شد!
طبق شواهد یک بازی با وجود زامبی و این چیزاست! اینطور که توی تریلر دیدیم شخصیت های اصلی یک دختر جوان و یک مرد میانسال(چهره ی خسته ای داره :d ) هستند! که باید برای زنده موندن تلاش کنند! :d
ولی اینا به کنار! نکته ی اصلی اینه که سازنده ی بازی Naughty Dog هستش! و این بازی هم اولین تجربشون تو بازی هایی با درجه ی M هست! :d
ولی خوب ND جز شاهکار چیزی تحویل نمیده! امیدواریم اینم مثل بقیه ی بازی ها شاهکار باشه :d

برای دیدن تریلر به اینجا برید.

و برای دیدن اولین عکس های بازی هم به اینجا !

سایت رسمی بازی

Last edited by a moderator:

Lord Zeus

کاربر سایت
Sep 15, 2009
1,234
واقعا شوکه شدم، یعنی حتی یک درصد هم احتمال نمیدادم کار ND باشه.
بهرحال خبری بس بزرگ و فوق العاده بود.
جالب اینکه تایید شده که تعدادی از طراحان اصلی U2 از جمله Bruce Straley (کارگردان U2) و Neil Druckmann (طراح اصلی و سرپرست طراحان U2) روی این عنوان کار میکنند که از همین الان کیفیت بازی رو تضمین میکنه.
همچنین Neil Druckmann تایید کرده که بازی بیش از 2 ساله در حال ساخته و با توجه به عرضه شدن U3 و کیفیتش ذره ای نگرانی در مورد دو تیمه شده ND بی موردـه.
در مورد گرافیک هم گفته شده که مستقیما از PS3 کپچر شده که اگه حقیقت داشته باشه واقعا فوق العاده ست.
نکته اخر هم اینکه چیزی که به اندازه بازیهای این استودیو فوق العاده بود لیک نشدن کوچکترین اطلاعات در مورد بازی و سازندش بود.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: YAKUZA_2

Shah!n

کاربر سایت
Jul 12, 2009
2,742
نام
شاهین
WOW فک نمیکردم سازنده بازی ND باشه ! عالیه .
این تریلر یکم منو یاده Enslaved و The Secret World هم انداخت :D
همینطور شخصیت مرد بازی یکم شبیه Frank Woods هست :D
کلا مطمئنم بازی شاهکاری میشه با توجه به اینکه ND بزرگ میسازه بازی رو .
فقط معلوم نشده سبک بازی دقیقا چی هست ؟

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,024
نام
نیما
واقعا شوکه شدم، یعنی حتی یک درصد هم احتمال نمیدادم کار ND باشه.
بهرحال خبری بس بزرگ و فوق العاده بود.
جالب اینکه تایید شده که تعدادی از طراحان اصلی U2 از جمله Bruce Straley (کارگردان U2) و Neil Druckmann (طراح اصلی و سرپرست طراحان U2) روی این عنوان کار میکنند که از همین الان کیفیت بازی رو تضمین میکنه.
همچنین Neil Druckmann تایید کرده که بازی بیش از 2 ساله در حال ساخته و با توجه به عرضه شدن U3 و کیفیتش ذره ای نگرانی در مورد دو تیمه شده ND بی موردـه.
در مورد گرافیک هم گفته شده که مستقیما از PS3 کپچر شده که اگه حقیقت داشته باشه واقعا فوق العاده ست.
نکته اخر هم اینکه چیزی که به اندازه بازیهای این استودیو فوق العاده بود لیک نشدن کوچکترین اطلاعات در مورد بازی و سازندش بود.

پس چرا من به عنوان یه طرفدار Uncharted کاملا این موضوع رو حس کردم که یه جاهایی با اینکه خیلی واضح میشد بهتر باشه کم کاری شده ؟!! اگر هم الان Uncharted 3 عنوان موفقی شده بخاطر پتانسیل بالای این سری و شایدم میراث Uncharted 2 ه ... اگر تمام انرژی روی U3 بود بدون شک از اینی که الان بود بهتر بود و شاید حتی میتونست موفقیت 2 رو تکرار کنه ...

VecchiaSignora

کاربر سایت
Sep 11, 2010
4,806
واقعا تریلر جالبی بود از همین الان منتظر E3 هستم تا تریلر کاملتری رو ببینم.اتمسفر بازی باید خیلی جالب باشه,ببینیم ND میتونه مثل اکشن ادونچر یک تکونی هم به این سبک بده:d
پس چرا من به عنوان یه طرفدار Uncharted کاملا این موضوع رو حس کردم که یه جاهایی با اینکه خیلی واضح میشد بهتر باشه کم کاری شده ؟!! اگر هم الان Uncharted 3 عنوان موفقی شده بخاطر پتانسیل بالای این سری و شایدم میراث Uncharted 2 ه ... اگر تمام انرژی روی U3 بود بدون شک از اینی که الان بود بهتر بود و شاید حتی میتونست موفقیت 2 رو تکرار کنه ...
موافقم!بعضی جاها تو U3 احساس میشد که انگار زمان کافی صرف ادیت ش نکردند,یجورایی انگار وقت کم آورده بودند فکر میکنم دلیلش هم همین بازی بوده باشه که مجبور بودند با تعداد کارمندان کم بروی دو IP همزمان کار کنند.

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
Holy Crap ! :D عجب چیزی بود تریلر ! ناتی گاد بازم اومده بترکونه ! به شخصه خیلی خوشحال شدم چون اول یه تکونی دادن و از حالت فانتزی اومدن توی دنیای رئال و ترکوندن حالا دارن میان توی رده ی M :D می خوام ببینم اینبار چیکار میکنن :D گویا بر و بچه های ناتی داگ اون موقع که سر خون و خونریزی و ترکیدن نارنجک توی تاپیک آنچ بحث بوده اومدن اینجا خواسته ی بچه ها رو اجابت کنن :D

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,196
نام
محمد
The Last of Us is a genre-defining experience that blends survival and action elements to tell a character driven story about a population decimated by a modern plague. Abandoned cities are being reclaimed by nature and the remaining survivors are killing each other for food, weapons and whatever they can get their hands on. Joel, a ruthless survivor, and Ellie, a brave young teenage girl who is wise beyond her years, must work together to survive their journey across what remains of the United States."
Naughty Dog co-president Evan Wells added that The Last Of Us"will take a leap forward in cinematic gaming and storytelling, providing gamers with an experience unlike anything else in the industry." ...wow.
جونم :D :D :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر