Counter Strike 2

درود.
کانتر استریک جدید اینبار با عنوان Global Offensive وارد عرصه جهان بازی های اکشن آنلاین شده.
کانتر استریک یکی از قدیمیترین بازیهای اکشن آنلاین است که از سال 2000 یعنی قریب به 12 سال پیش جای خود را در بین گیمرهای جهان به خوبی باز کرد.
در این تاپیک به بحث در مورد این بازی مهیج و قدیمی خواهیم پرداخت، بازی که به زودی رلیز خواهد شد.

attachment.php

در این سری ما شاهده مپ های قدیمی و پرطرفدار که بار دیگر باز سازی شدن به علاوه مپ های جدیدی خواهیم بود.
هم اکنون نسخه بتای این بازی آماده برای تست است.

Attachments

• 277326_counter-strike-global-offensive.jpg
    277326_counter-strike-global-offensive.jpg
    47.5 KB · مشاهده: 2,075

AliShp

کاربر سایت
Nov 22, 2009
1,175
نام
alishp
سپاس دوست عزیز
27 تومن قیمت ارزون خوبی هست برای یک بازی اورجینال مانند کانتر گلوبال , بنده قصد دارم برای این بازی و چند بازی دیگر هم سرور (اصلی) رو راه اندازی کنم . اگر گیمی می شناسید که پلیر ایرانی داشته باشه معرفی کنید . بنده یک vps با رم بالا تهیه کردم به گفته فروشنده ddos protection دارد. حالا اگر بازی هایی (اورجینال) که ارزش سرور زدن رو دارند(پلیر داشته باشند) به بنده pm کنید بسیار سپاس گذار خواهم شد.

سلام بر شما

یکی همین بازیه یکی بازی Ark که تازه داره ایرانی توش زیاد میشه یکی rust که زیاد بازیکن ایرانی داره بازی های دیگه هم هستن الان حضور ذهن ندارم...

S0NY

کاربر سایت
May 19, 2012
334
نام
ُSoheil
سپاس دوست عزیز
27 تومن قیمت ارزون خوبی هست برای یک بازی اورجینال مانند کانتر گلوبال , بنده قصد دارم برای این بازی و چند بازی دیگر هم سرور (اصلی) رو راه اندازی کنم . اگر گیمی می شناسید که پلیر ایرانی داشته باشه معرفی کنید . بنده یک vps با رم بالا تهیه کردم به گفته فروشنده ddos protection دارد. حالا اگر بازی هایی (اورجینال) که ارزش سرور زدن رو دارند(پلیر داشته باشند) به بنده pm کنید بسیار سپاس گذار خواهم شد.
خوب منم میخواستم دقیقا همین بازی هایی که این دوستمون پیشنهاد کردن رو پیشنهاد بدم! آرک رو هم که خودم تازه گرفتم فردا هم دانلودش تموم میشه اگر سرور ایرانی داشته باشه که عالیه...
برای دور نشدن تاپیک از بحث خودش کسی میدونه چلنج جدید کیه؟ خیلی منتظریم:d

AliShp

کاربر سایت
Nov 22, 2009
1,175
نام
alishp
خوب منم میخواستم دقیقا همین بازی هایی که این دوستمون پیشنهاد کردن رو پیشنهاد بدم! آرک رو هم که خودم تازه گرفتم فردا هم دانلودش تموم میشه اگر سرور ایرانی داشته باشه که عالیه...
برای دور نشدن تاپیک از بحث خودش کسی میدونه چلنج جدید کیه؟ خیلی منتظریم:d

سلام بر شما

فکر کنم بعده کریسمس میاد بعضی ها میگن کریسمس میاد من میگم نه چون تازه الان یه کیس اومده هنوز کامل فروش نرفته که بخواهد یه چلنج جدید بیاد همراه یه کیس دیگه بنابراین اگه درست بگم باید دو یا سه ماه دیگه بیاد.....

S0NY

کاربر سایت
May 19, 2012
334
نام
ُSoheil
سلام بر شما

فکر کنم بعده کریسمس میاد بعضی ها میگن کریسمس میاد من میگم نه چون تازه الان یه کیس اومده هنوز کامل فروش نرفته که بخواهد یه چلنج جدید بیاد همراه یه کیس دیگه بنابراین اگه درست بگم باید دو یا سه ماه دیگه بیاد.....
سلام سال پیش که حدودای دهم نوامبر اومده بود ولی احتمالا به خاطر شادو کیس همون بشه بعد کریسمس...!

iran-server

کاربر سایت
Oct 13, 2011
79
نام
علی
سلام
یه سرور ران کردم از دوستان درخواست میکنم تست کنند و ببینند خوب هست یا بد!
+
سرور 1 ادمین هم نیاز دارد اگر کسی اشنایی وعلاقه دارد اعلام کنه یا یاهو بده تا پسورد ادمین رو براش pm کنم .

lebron

کاربر سایت
Jan 21, 2011
427
سلام
دوستان میخوام بازی کانتر رو بعد از سالها دوباره بازی کنم! کدوم نسخه اش رو دانلود کنم؟ از طریق استیم بازی کنم یا همینجوری جدا ؟

CaeZer

کاربر سایت
Sep 20, 2014
289
سلام خدمت دوستان

اولین دور مسابقات بازی های ویدیوی مجموعه گیمیکس

این سری از مسابقات در رشته بازی Counter-Strike: Global Offensive میباشد.

ثبت نام به صورت تیمی است و هر تیم 6 نفره باید باشد. جهت احتیاط یک بازیکان اضافه نیز پذیرفته میباشد.

شرایط ثبت نام و اطلاعات بیشتر در لینک گیمیکس اولین دور مسابقات بازیهای رایانه ای گیمیکس میباشد.

لطفا دوستانی که دارای تیم یا کلن در این بازی میباشند لطفا مشارکت نمایند.

شروع مسابقات بعد از به حد نصاب رسیدن ثبت نامی ها میباشد.

نیازمند حمایت شما جهت ادامه این روند از مسابقات.

با تشکر از شما

soltanmasoud

کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,769
نام
Masoud
سلام.
من میخوام این بازی رو بخرم ، دوستان یه جای خوب معرفی کنن.
بعد این که سرور ایرانی با پلیر بالا داره بازی؟
چجوری میتونم پینگمو تست کنم تو بازی؟
ممنون.

S0NY

کاربر سایت
May 19, 2012
334
نام
ُSoheil
سلام.
من میخوام این بازی رو بخرم ، دوستان یه جای خوب معرفی کنن.
بعد این که سرور ایرانی با پلیر بالا داره بازی؟
چجوری میتونم پینگمو تست کنم تو بازی؟
ممنون.
سلام
تو استیم بهم پیام بدید با قیمت مناسب بهتون پیشنهاد میکنم
بله داره
شما پینگتو با 8.8.8.8 بگیر هرچقدر بود تو سرورای بازی حدود 20 تا 30 تا بالاتره... برای من که اینجوریه...

Delta Force

کاربر سایت
Jun 3, 2015
69
نام
سینا
دوستان سلام این جریان owerwatch چیه؟ تو منو اصلی بازی ااومده برای دانلود وقتی هم که میخوام دانلود کنم لینکش تو IDM میاد تو بازی ارور میده نمیتونه از بازی دان کنه.بعد من با IDM گرفتم چجوری تو کانتر و استیم اجراش کنم ممنون میشم راهنمایی کنید :">

m1647

کاربر سایت
Mar 7, 2011
530
نام
Mehrdad
سلام دوستان چند وقته میخوام بازی کنم هر چی میزنم سرور پیدا کنه فقط میگرده هیچ اتفاقی نمییفته کسی میدونه مشکل از چیه

Big Band

کاربر سایت
Jul 25, 2012
2,523
کسی با سرور های competetive مشکل پیدا کرده؟ بعد از هر 10 ثانیه دیسکانکت میشه. اما casual درسته!
Competitive تا جایی که میدونم اکثر ایرانیا مشکل دارن. برای خود من اصلا اجازه سرچ کردن نمیده :D (ارور میده که مشکل کانکشن داری و فلان)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر