Counter Strike 2

درود.
کانتر استریک جدید اینبار با عنوان Global Offensive وارد عرصه جهان بازی های اکشن آنلاین شده.
کانتر استریک یکی از قدیمیترین بازیهای اکشن آنلاین است که از سال 2000 یعنی قریب به 12 سال پیش جای خود را در بین گیمرهای جهان به خوبی باز کرد.
در این تاپیک به بحث در مورد این بازی مهیج و قدیمی خواهیم پرداخت، بازی که به زودی رلیز خواهد شد.

attachment.php

در این سری ما شاهده مپ های قدیمی و پرطرفدار که بار دیگر باز سازی شدن به علاوه مپ های جدیدی خواهیم بود.
هم اکنون نسخه بتای این بازی آماده برای تست است.

Attachments

• 277326_counter-strike-global-offensive.jpg
    277326_counter-strike-global-offensive.jpg
    47.5 KB · مشاهده: 2,075

XPrinCe

کاربر سایت
Nov 10, 2008
242
نام
M 3 H D I
سلام دوستان.من بازی رو گرفتم.می‌شه بگید از کدوم قسمت می‌تونم سرورهای ایرانی‌ رو انتخاب کنم؟

از منو Play قسمت Browse Community Servers
روی تب Latency کلیک کنید که سرورهایی که Latency کمتری دارن رو اول نمایش بده
معمولا سرورهای ایرانی، سرورهای اول هستن

مثل:
game.hostiran.public
game.hostiran.public2

A . E

کاربر سایت
May 25, 2012
10
نام
ارشیا
بله برا بازی watch dogs درایومو آپدیت کردم. nvidia GEFORCE GTX 850M
4GIG

- - -ویرایش - - -

r5BDwR2IEP0AAAAASUVORK5CYII=

- - -ویرایش - - -

r5BDwR2IEP0AAAAASUVORK5CYII=

این ارور رو میده همش!!!
you dont have the previlege to select the garphics processor on this menu!!!

Big Band

کاربر سایت
Jul 25, 2012
2,523
سلام
میشه یکی برای من شرح بده که سیستم شوتینگ این بازی چه مرگشه؟ یارو رسما تیر ول میده تو در و دیوار در طی 10 ثانیه سه تا هدشات میگیره ولی وقتی با دقت و حوصله تک تک تیر شلیک میکنی نهایتا یکیش به هدف میخوره.

TheGateKeeper

کاربر سایت
Jun 20, 2014
124
سلام
میشه یکی برای من شرح بده که سیستم شوتینگ این بازی چه مرگشه؟ یارو رسما تیر ول میده تو در و دیوار در طی 10 ثانیه سه تا هدشات میگیره ولی وقتی با دقت و حوصله تک تک تیر شلیک میکنی نهایتا یکیش به هدف میخوره.

این بازی یکی از اصولی ترین شوتر هایی هست که تاریخ به خودش دیده
کمی تا قسمت زیادی چیتر توش داره ، البته در پابلیکش اکثرا ، که نتیجه این می شه که شما یک ور مپی و حریفت یه ور دیگه ،در مدت 10 ثانیه با ak47 چنان پشت سر هم هدشات می زنه که اگه به شما awp بدن با نیم ساعت وقت باز هم نمی تونی اونجوری بزنی :d

Dlforshot

کاربر سایت
Aug 29, 2013
512
سلام

الگو شلیک با اسلحه ها تو ذهنت جا نگرفته
تمرین کن خوب میشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر