M.A.G | Teams

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی

با سلام یه تغییرات کلی در صحفه اول می دیم امیـــدواریم خوشتون بیاد ..

در صورت که تغییرانی در کاراکتر اصلی خود انجام دادید اینجا ما را مطلع سازید !

MAG.jpg

هر گونه سوالی درباره ی این بازی دارید می تونید به من یا Kourosh10 پیغام بزنید !

سوالات متداول :

س : به نظر شما ارزش داره این بازی رو بخرم ؟

ج : این بازی تا حدی سخت بوده و حداقل باید برای اوایل بازی فقط کشته بشید تا بکشید پس انتظار بازی خیلی سریع و ساده نداشته باشید بسیار طول می کشد البته بسته به استعداد و سلیقه شما هم دارد چگونه بازی کنید .. پس آدم های کم حوصله و بی حوصله رو نباید خودشون رو خسته کنند

س : این بازی چقدر پینگ می خواد سرعت اینترنت من می کشه ؟

ج : به نظر من قویترین سرور ها رو این بازی داره چون من تست کردم اگر نتونم تو این بازی . بازی کنم تو بازی های دیگه هم نتونستم
حدود پینگ بین 200 - 300 خوبه و پایین تر بهتر میشه ... بعضی اوقات مشکلاتی پیش میاد که به شما ارور های مشابه ایی میده این هم از نت ماست

.......

====

سوالاتی درباره چیدن Skill ها و چگونه سریع تر لول آپ بشیم یا چه اسلحه ایی بخریم با پیغام خصوصی و کلاس انتخاب کردن و ...

====

تیم ها

اطلاعات کامل درباره خودشون هم می تونید از خود هم تیمتون بگیرید

برای عضویت پیغام خصوصی بدهید تا برایتان شرایط رو شرح دهیم !

فقط عضو های فعال و در Psn را پذیــــرش می کنیم !

برای قرار گذاشتن یکی از اعضای تیم به بقیه دوستان بگویند و بین خودشون قرار رو بذارند

Valor.png
PSN ID

Amin_Xboy

Saeqeh

original

PSN ID

Mr-_-Line

Ba_Shir

Rbaghban

Raven.png
PSN ID

Madmax201193

فعلا کلن تشکیل نمیشه / به دلیل کمبود تعداد نفرات ( هر تیم به 8 نفر برسه می تونه کلن درست کنه )

آخرین ویرایش:

game.fun

کاربر سایت
Dec 13, 2009
945
این بازی تو ایران طرفدار نداره، خودتو خسته نکن
تک و توک مثل من و تویی پیدا شن که خوششون بیاد
منم که چند وقتی میشه دیگه بازی نمیکنم، نتیجه اینکه بی خیال شو :d

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
این بازی تو ایران طرفدار نداره، خودتو خسته نکن
تک و توک مثل من و تویی پیدا شن که خوششون بیاد
منم که چند وقتی میشه دیگه بازی نمیکنم، نتیجه اینکه بی خیال شو :d

چــــرا اين حرف رو ميزني ؟؟

چرا نبايد طرفدار داشته باشه ؟؟

واسه چي ؟؟

تا چند روز ديگه يكي از دوست هام مياد

نگران نباش ... بستگي داره پلير به چــي اين بازي نگاه كنه گــــيم پلــــي جذابي داره

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
با سلام.
من میخواستم بازیشو بگیرم ولی نمیدونم چطوره.
میشه بگین ارزش خریدن داره یا نه؟:d

بستگي داره خودت چه جوري باهاش حال كني

اول بگم لگ زياد نداري ...

دوم 3 تا تيم داره

3 تا كلاس

زمين ها از 24 شروع ميشه به بالا

بزن بزن خفن

اولاش به احتمال زياد نوبــ هستي مثل من فقط بيشتر مي ميري ولي زود ياد ميگيري

از اسنايپر بگير تا هر چي مي خواي بعضي ها هم ميگن خسته كنندست ولي نه نيست اينجوري ... با ايراني ها بشيني بازي كني اصلا خسته نميشي .. !

kourosh10

کاربر سایت
Oct 9, 2010
174

چــــرا اين حرف رو ميزني ؟؟

چرا نبايد طرفدار داشته باشه ؟؟

واسه چي ؟؟

تا چند روز ديگه يكي از دوست هام مياد

نگران نباش ... بستگي داره پلير به چــي اين بازي نگاه كنه گــــيم پلــــي جذابي داره

این بازی فوق العاده هست من 90 درصد آنلاینم مگ هستش و تا وقتی پلاتش نکنم بازی میکنم من حتی با پینگ 500...600 هم ولش نکردم .حتی از u2 , u3 ,cod4,5,6,7 ,و متال گیر هم بیشتر حال میده
من پایه هستم حد اقل اگه نتونستیم تیم بسازیم میتونیم از تجربه هم استفاذه کنیم ...من بعد از 200 ساعت بازی هنوز چیزای جدید توش میبینم
من الان s e v e r لول 54 هستم هد ست ندارم ولی اگه تیم تکمیل بشه حتما تهیه میکنم منم اد کنید ممنون

---------- نوشته در 02:34 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:27 PM ارسال شده بود ----------

با سلام.
من میخواستم بازیشو بگیرم ولی نمیدونم چطوره.
میشه بگین ارزش خریدن داره یا نه؟:d
به نظر من اونایی که میگن خوب نیست یا بازی نکردن یا حال یاد گیری بازی نداستن چون بازی ریزه کاری زیاد داره البته نگران نباش اگه خواستی کمکت میکنم ... ولی تجربه خوبی هست و بر خلاف اکثر بازی های آنلاین تنوع زیادی داره ....

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
این بازی فوق العاده هست من 90 درصد آنلاینم مگ هستش و تا وقتی پلاتش نکنم بازی میکنم من حتی با پینگ 500...600 هم ولش نکردم .حتی از u2 , u3 ,cod4,5,6,7 ,و متال گیر هم بیشتر حال میده
من پایه هستم حد اقل اگه نتونستیم تیم بسازیم میتونیم از تجربه هم استفاذه کنیم ...من بعد از 200 ساعت بازی هنوز چیزای جدید توش میبینم
من الان s e v e r لول 54 هستم هد ست ندارم ولی اگه تیم تکمیل بشه حتما تهیه میکنم منم اد کنید ممنون

---------- نوشته در 02:34 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:27 PM ارسال شده بود ----------

به نظر من اونایی که میگن خوب نیست یا بازی نکردن یا حال یاد گیری بازی نداستن چون بازی ریزه کاری زیاد داره البته نگران نباش اگه خواستی کمکت میکنم ... ولی تجربه خوبی هست و بر خلاف اکثر بازی های آنلاین تنوع زیادی داره ....

خیلی خیلی ممنون از همکاری شما شمارو اضافه می کنیم

R.a.v.e.n هم یکی از دوستانم به زودی اضافه می شه

---------- نوشته در 05:00 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:56 PM ارسال شده بود ----------

اطلاعات کاملت رو هم بده عزیزم !

---------- نوشته در 05:11 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:00 PM ارسال شده بود ----------

یکی از دوستان داره MAG رو میفروشه قیمتش هم مناسبه خواستید بخرید از این بازی جذاب عقب نیوفتید

FREEBOOTER

کاربر سایت
Aug 26, 2011
33
نام
امير
به افتخار آقا محمد من هم هستم:
1.نفمیدم منظورت چی بود :D
2.R.A.V.E.N
3.تک تیر انداز
4 . با اکانت قبلیم (AM3BOOTER) لول 17 بودم اما با اکانت جدیدم فعلا بازی نکردم :D
5. PSN ID :II-AMIR-II , NAME : AMIR , BC ID : FREEBOOTER
6. بلی

• Like
Reactions: LazaR AngeloV

kourosh10

کاربر سایت
Oct 9, 2010
174
2.R.A.V.E.N
3.تک تیر انداز
4 . با اکانت قبلیم (AM3BOOTER) لول 17 بودم اما با اکانت جدیدم فعلا بازی نکردم :D
6. بلی
حتما بیا واقعا حال میده امیدوارم زودتر گروه راه اندازی بشه

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
2.R.A.V.E.N
3.تک تیر انداز
6. بلی

شرمنده کردی باور کن :((

آپ

لیست هم بروز شد !

منتظر افراد دیگری هم هستیم !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر