راهنمایی جامع در بازی The Elder Scroll : Skyrim

چند ساعت از وقت با ارزشتونو پای این بازی با ارزش گذاشتی

• تا 50 ساعت

رای‌ها: 201 23.6%
  • تا 100 ساعت

رای‌ها: 127 14.9%
  • بالای 101 ساعت

رای‌ها: 523 61.5%

• مجموع رای دهنده‌ها
    851

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
اقا deadra heart چيه؟
از كجا گيرش بيارم؟
معمولا بعضی‌ از فروشنده‌ها دارن یکی‌ دو تا،یکی‌ هست توCollege of winterhold اون داره.

بعدا توHall of vigilant هم هست یدونه، تو Shrine of mehrnus dagon چهار تا هست، توjorravskr یدونه هست طبقه پایین دوباره.

پژمان

کاربر سایت
May 21, 2007
1,277
نام
پژمان
این deadra ها قلب هاشون برای ساخت اخرین درجه ارمور ها لازمه
کجا پیدا میشن؟
جاهای زیادی وجود دارن ولی خیلی خیلی کمیابن
یا باید بگردین تو فروشگاهایی که وسایل و خوراکیجات جادویی میفروشه که بیشتر از 1 عدد هم ندارن
یا تو ماموریت اذور که یک مجستمه است که به شما ماموریت میده
یا توی زیر زمینکمپ گروه companion که روی میز در انتهای طبقه زیر همکف یدونه هستش
یا باید بگردین پیداشون کنید و بکشیدشون که چون تعدادشون کمه خیلی کار دشواریه

sargashteh

کاربر سایت
Jun 23, 2010
9
کمک

سلام من این بازیو تازه خریدم یه جا گیر کردم بهم لباس مهمونی دادن گفتن برو مهمونی بعدش نمیدونم باید برم پیش کیا ؟ بعد چیکار کنم ؟:-s :((

RISEN474

کاربر سایت
Oct 28, 2011
10
نام
اميرمحمد
salam

سلام عزيزان,من اين بازيرو دارم تو xbox‏ بازي ميكنم و گرگينه هستم،تا حالا دو نفر (رئيس كامپنين ها و يكي از عضوهاي همين گروه) رو درمان كردم اما وقتي خودم رو ميخوام درمان كنم هرچي دكمه رو ميزنم اتفاقي نميافته،(درضمن سر جادوگر رو دارم)،يكي از دوستان ميگفت باگه،هيچ راهي نيست درمون شم؟ يا از گرگينگي مستقيم خون آشام بشم؟ و يه نكته ي ديگه،در همين راهنما گفته شده كه اگه گرگينه باشيد و حلقه ي نفرين شده رو بدست بياريد و براي هيركين تمام گست هاش رو انجام بديم اونوقت نفرين حلقه از بين ميره،اما فقط حلقه رو ميگيره و يه دست لباس بهم ميده،چكار بايد كرد؟

آخرین ویرایش:

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
سلام عزيزان,من اين بازيرو دارم تو xbox‏ بازي ميكنم و گرگينه هستم،تا حالا دو نفر (رئيس كامپنين ها و يكي از عضوهاي همين گروه) رو درمان كردم اما وقتي خودم رو ميخوام درمان كنم هرچي دكمه رو ميزنم اتفاقي نميافته،(درضمن سر جادوگر رو دارم)،يكي از دوستان ميگفت باگه،هيچ راهي نيست درمون شدم؟ يا از گرگينگي مستقيم خون آشام بشم؟
بله باگ هست اینکه روح گرگ بیرون نمیاد، رو پی‌ سی‌ باCommand می‌شه درستش کرد البته،ولی‌ رو360 راهی‌ نداره تا جایی‌ که می‌دونم، این پچ‌ها نمیدونم درست کردن یا نه.

در کل Werewolf چیز خوبی‌ هست :D چرا می‌خواهی درمان شی؟:D

heroes

کاربر سایت
Feb 19, 2012
106
سلام عزيزان,من اين بازيرو دارم تو xbox‏ بازي ميكنم و گرگينه هستم،تا حالا دو نفر (رئيس كامپنين ها و يكي از عضوهاي همين گروه) رو درمان كردم اما وقتي خودم رو ميخوام درمان كنم هرچي دكمه رو ميزنم اتفاقي نميافته،(درضمن سر جادوگر رو دارم)،يكي از دوستان ميگفت باگه،هيچ راهي نيست درمون شدم؟ يا از گرگينگي مستقيم خون آشام بشم؟

سلام. شاید باگ باشه شایدم نباشه. صبر کنید تا استاد این بازی hunter387 جواب شمارو بدن.

RISEN474

کاربر سایت
Oct 28, 2011
10
نام
اميرمحمد
و يه نكته ي ديگه،در همين راهنما گفته شده كه اگه گرگينه باشيد و حلقه ي نفرين شده رو بدست بياريد و براي هيركين تمام گست هاش رو انجام بديم اونوقت نفرين حلقه از بين ميره،اما فقط حلقه رو ميگيره و يه دست لباس بهم ميده،چكار بايد كرد؟

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
و يه نكته ي ديگه،در همين راهنما گفته شده كه اگه گرگينه باشيد و حلقه ي نفرين شده رو بدست بياريد و براي هيركين تمام گست هاش رو انجام بديم اونوقت نفرين حلقه از بين ميره،اما فقط حلقه رو ميگيره و يه دست لباس بهم ميده،چكار بايد كرد؟
Cursed ring of hircine تو ماموریت III met by moonlight داده می‌شه، همون اولش،اگه آخر ماموریت تصمیمی بگیرین که از دستورHircine سر پیچی‌ کنین نفرین برداشته می‌شه وRing of hircine رو میگیرین.

prince_fable

کاربر سایت
Jan 4, 2008
719
سلام عزيزان,من اين بازيرو دارم تو xbox‏ بازي ميكنم و گرگينه هستم،تا حالا دو نفر (رئيس كامپنين ها و يكي از عضوهاي همين گروه) رو درمان كردم اما وقتي خودم رو ميخوام درمان كنم هرچي دكمه رو ميزنم اتفاقي نميافته،(درضمن سر جادوگر رو دارم)،يكي از دوستان ميگفت باگه،هيچ راهي نيست درمون شم؟ يا از گرگينگي مستقيم خون آشام بشم؟ و يه نكته ي ديگه،در همين راهنما گفته شده كه اگه گرگينه باشيد و حلقه ي نفرين شده رو بدست بياريد و براي هيركين تمام گست هاش رو انجام بديم اونوقت نفرين حلقه از بين ميره،اما فقط حلقه رو ميگيره و يه دست لباس بهم ميده،چكار بايد كرد؟
سلام
بهتره بازی رو به آخرین ورژن آپدیت کنید.
من که رو pc بازی میکنم با ورژن 1.4.21 به راحتی از گرگینه دراومدم.

J O K 3 R

کاربر سایت
Feb 19, 2012
54
نام
علی
اقا هانتر کمککککککککککککک!!

من برای عضویت تو ی گروه college of winterhold رفتم پیش همون زنه باهاش صبحت کردم یه جادو هم انجام دادم بعدش بردم پیش یه زن دیگه داخل کالج با اونم یکمی صحبت کردم بعدش بردم اتاقمو نشونم داد بعد رفتم پیش یه پیرمردی که داشت برا چند نفر حرف میزد چند تا چیز ازم پرسید جوابشو دادم حالا خودشو اون چند نفر که داشت براشون حرف میزد رفتن کنار بعد یه علامت روی یه سنگ که علامت چشم روشه گذاشته حالا نمیدونم رو سنگ باید چیکار کنم روش جادوی magelight رو انجام میدم اما هنوز علامته هست کلا نمیدونم اینجا باید چیکار کنم؟؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر