راهنمایی جامع در بازی The Elder Scroll : Skyrim

چند ساعت از وقت با ارزشتونو پای این بازی با ارزش گذاشتی

• تا 50 ساعت

رای‌ها: 201 23.6%
  • تا 100 ساعت

رای‌ها: 127 14.9%
  • بالای 101 ساعت

رای‌ها: 523 61.5%

• مجموع رای دهنده‌ها
    851

daniel.bryan12

کاربر سایت
Dec 15, 2013
174
سلام

من از وقتی ویندوزمو عوض کردم و بازی رو دوباره نصب کردم نمیدونم چرا وقتی دوربینو حکت میدم بازی حالت تیکه تیکه و کند میشه! واسم خیلی عجیبه! ویندوز جدیدم 8.1 هست اون یکی 8 بود!

میشه یکی یه راه حلی بده؟؟؟

اگه زحمتی نیست یه راه حلی هم واسه این مشکل من بدید ممنون میشم

khandee

کاربر سایت
Sep 16, 2014
54
من از چیت زیاد خوشم نمیاد یه جور تقلبه.نمیدونم یه ست زره و سلاح ور میدارم دیگه پر میشه نهمیتونم چیز دیگه بردارم بردارم یواش حرکت میکنه.چیو افزایش بدم تا بتونم چیزای بیشتری رو حمل کنم
سوال دومم تو اچن شهر که موزه داره رفتم ماموریت برگشتتم دیزم ومپایرا چند نفر رو کشتن اونا رو کشتم.این مرده ها کی وباره زنده میشن یکیشون مغازه دارست

آخرین ویرایش:

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
من از چیت زیاد خوشم نمیاد یه جور تقلبه.نمیدونم یه ست زره و سلاح ور میدارم دیگه پر میشه نهمیتونم چیز دیگه بردارم بردارم یواش حرکت میکنه.چیو افزایش بدم تا بتونم چیزای بیشتری رو حمل کنم
سوال دومم تو اچن شهر که موزه داره رفتم ماموریت برگشتتم دیزم ومپایرا چند نفر رو کشتن اونا رو کشتم.این مرده ها کی وباره زنده میشن یکیشون مغازه دارست
به کاراکتر ربط داره،بعضی‌ از کاراکتر‌ها کلا Respawn نمی‌شن.

R.P.G

کاربر سایت
Mar 21, 2009
1,090
نام
Marked One
سلام
دوستان چنتا شات میزارم امیدوارم خوشتون بیاد :D

این الان جواب کدوم یکی بود:-)
سوال اولی که جوابشو دادن، میشد همون افزایش Stamina
سوال دومی هم که جوابش همونیه که نقل قول کردین.

khandee

کاربر سایت
Sep 16, 2014
54
خب حالا چه جوری این استامینا زیاد میشه
بعد این کارکترا چقدر طول میکشه زنده بشن یا چه جوری زنده میشن؟
راستی اگه جاینتا رو بکشیم بعدا جاشون دوباره پر میشه؟

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
خب حالا چه جوری این استامینا زیاد میشه
بعد این کارکترا چقدر طول میکشه زنده بشن یا چه جوری زنده میشن؟
راستی اگه جاینتا رو بکشیم بعدا جاشون دوباره پر میشه؟
با Level Up کردن.
اگه کاراکتر‌ها Respawn شونده باشن هر روز سی‌ روز یبار Respawn میشن.
آره پر می‌شه.

saeedonly

کاربر سایت
Nov 22, 2012
1,074
اقا من تو اون ماموریتی که میری اون پیرمرده رو از فاضلابای riften نجات میدیم وقتی به پیرمرده میرسم حرف نمیزنه فقط زیرنویس میاد.بعد از اون تو مراحل بعد اونجایی که باید مذاکره بدیم طرفای جنگو با greybeardsاخر مذاکره همه طرف همون پیرمردرو نگاه میکنن ولی پیرمرده هیچی نمیگه اتفاق خاصی ام نمیافته خلاصه تو اون قسمت گیر افتادم.از یه طرف من ماموریتایی که دو طرف جنگ ازت میخوان تا بتونی وارد ارتششون بشی رو انجام دادم فقط یه دیالوگ باید بگم که وارد هرکدوم دلم خواست بشم.برای مذاکره باید بری پیش تالیوس ازش بخوای بیاد سر میز مذاکره ولی چون من ماموریاتاشو انجام دادم فقط ازم میپرسه که اماده ای برای وارد شدن به ارتششون بعد اگه بگی اره میتونی سوالای دیگه از جمله دعوت به مذاکررو بپرسی.راستش من نمیخوام وارد هیچ گروهی بشم تا سر مذاکره بی طرف بیطرف باشم.الان چه کنم.نسخه legendary edition هست بازیم و کلی مالموریت فرعی رفتم تقریبا همشونو رفتم دیگه ماموریت فرعی نیست انگار.حیفی از اول برم بازیو تو بازی پادشاهم میتونیم بشیم ایا؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر