راهنمایی جامع در بازی The Elder Scroll : Skyrim

چند ساعت از وقت با ارزشتونو پای این بازی با ارزش گذاشتی

• تا 50 ساعت

رای‌ها: 201 23.6%
  • تا 100 ساعت

رای‌ها: 127 14.9%
  • بالای 101 ساعت

رای‌ها: 523 61.5%

• مجموع رای دهنده‌ها
    851

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
سلام

OMG عزیز عکسات عالی بود! ببینم میشه RCRN رو با ENB استفاده کرد؟؟؟ بعدش اینکه یه ENB روی گیم ایران هستش همونو بریزم خوبه با RCRN خوبه به نظرتون؟
من از Skyrealism - ENB Evolved استفاده می کنم.
فقط ENB رو اول از سایتش دانلود کن، بعد از تو RCRN Customizer برو ENB رو نصب کن. اون وقت فایل های Skyrealism - ENB Evolved رو کپی کن!

daniel.bryan12

کاربر سایت
Dec 15, 2013
174
خوب نصب شد اون SkyRealism - ENB Evolved هم ورژن realistic شو نصب کردم ولی حالا گرافیکم رفته رو intel hd graphics دیگه گرافیک nvidia رو نمیشناسه! چیکار باید بکنم؟

آخرین ویرایش:

R.P.G

کاربر سایت
Mar 21, 2009
1,090
نام
Marked One
خوب نصب شد اون SkyRealism - ENB Evolved هم ورژن realistic شو نصب کردم ولی حالا گرافیکم رفته رو intel hd graphics دیگه گرافیک nvidia رو نمیشناسه! چیکار باید بکنم؟
توی SkyrimPerfs.ini مدل کارت گرافیک رو بزنید، اگه از لپ تاپ استفاده میکنید، ورژن اینجکتور ِENB رو بریزید. RCRN هم یه گزینه داشت واسه لپ تاپ ها ولی دقیق نمیدونم واسه چی بود.

آخرین ویرایش:

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
توی SkyrimPerfs.ini مدل کارت گرافیک رو بزنید، اگه از لپ تاپ استفاده میکنید، ورژن اینجکتور ِENB رو بریزید. RCRN هم یه گزینه داشت واسه لپ تاپ ها ولی دقیق نمیدونم واسه چی بود.

َAwesome:D
این NLA رو نصب کردم، منتها زیادی تاریک بود، دیگه رفتم این SkyRealism رو نصب کردم:D
پ.ن: خار و مادر فریم رو اورد پایین ولی! من بدون ENB حداقل 80 فریم میگیرم، با ENB نهایتا 45!:D

R.P.G

کاربر سایت
Mar 21, 2009
1,090
نام
Marked One
َAwesome:D
این NLA رو نصب کردم، منتها زیادی تاریک بود، دیگه رفتم این SkyRealism رو نصب کردم:D
پ.ن: خار و مادر فریم رو اورد پایین ولی! من بدون ENB حداقل 80 فریم میگیرم، با ENB نهایتا 45!:D

زیادم تاریک نیستا، تازه شب ها که بایدم تاریک باشه خب :D
واسه شب ها یه Wearable Lantern و یه Torch روی Follower همه مشکلات رو حل میکنه، البته من iNeed نصب دارم، واسه buffهاش هم که شده مثل بچه آدم شبا میخوابم روز کارامو انجام میدم:D؛ یه Placeable Bedroll هم واسه مواقعی که به Inn دسترسی ندارم استفاده میکنم، I'll sleep where I pleased :P
Bedroll ساده ای هم هست و مثل Frostfall مسخره بازی نداره که دو ساعت بخواد جمع و جور شه.

Lanterns of Skyrim هم حتما استفاده کن.

من با Grassfield و Skyrim Distance LODs Overhaul و Shadow Distance 16k و صدتا چیز دیگه، توی فالکریث 25 تا 35 فریم میگیرم با R9 270x که انتظار بیشتری هم نیست ازش؛ Interior ها هم 75 fps. :D

واسه لودینگ سریعتر هم به نظرم اون Tweak هایی که صفحه پیش گذاشتم رو انجام بده خیلی تاثیر داره، اگه SSD هم داری بازی رو روی اون نصب کن مسلما لودینگ ها نصف میشه.

در کل بازی آنلاین نیست که فریم ریت اونقدرا بره رو اعصاب؛ وقتی گرافیک اینطوری شده غیر از این هم چنگی به دل نمیزنه واسم.

البته هنوز اون چیزی نشده که میخواستم ولی خب با این کارت گرافیک بیشتر از این نمیشه مانور داد :D

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
البته هنوز اون چیزی نشده که میخواستم ولی خب با این کارت گرافیک بیشتر از این نمیشه مانور داد :D
چه خبرته مرد حسابی؟:| از این بهتر؟ من فقط لنگ ـه Sky 2K موندم، اونو که بگیرم کل کل خوبی با هم خواهیم داشت:shrewd::D

R.P.G

کاربر سایت
Mar 21, 2009
1,090
نام
Marked One
چه خبرته مرد حسابی؟:| از این بهتر؟ من فقط لنگ ـه Sky 2K موندم، اونو که بگیرم کل کل خوبی با هم خواهیم داشت:shrewd::D

Skyrim Mods |
شما فقط اینو ببین، واسه همینه که میگم اونی نشده که میخواستم.

اون عکس خانومه (دماغ :D) که میبینید یه Body mesh هست که هرکی رو دیدم اکثرا قیافشون یکی بود، در ضمن armor هم واسش کم هست. :D

فقط علف هاش معرکست، آدم دلش میخواد فقط غلت بزنه روشون :D

daniel.bryan12

کاربر سایت
Dec 15, 2013
174

دقیقا تو کجای skyrimperfs.ini باید مدل کارت گرافیکو بزنم؟

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
Skyrim Mods |
شما فقط اینو ببین، واسه همینه که میگم اونی نشده که میخواستم.

اون عکس خانومه (دماغ :D) که میبینید یه Body mesh هست که هرکی رو دیدم اکثرا قیافشون یکی بود، در ضمن armor هم واسش کم هست. :D

فقط علف هاش معرکست، آدم دلش میخواد فقط غلت بزنه روشون :D
اینو دیدم خودم، ولی دقت کردی کلا 40 فریم میگیره وقتی ماد چمنش روشنه؟:-/:| بدون ENB و چیزای دیگه! با ENB زیر 15 میاد!
تازه هم CPU و GPUـش رو فضایی اورکلاک کرده:
2500K @ 5Ghz + GTX670 2Gb @ 1300/7200
سعی کن به این نرسی کلا:-"

آخرین ویرایش:

R.P.G

کاربر سایت
Mar 21, 2009
1,090
نام
Marked One
اینو دیدم خودم، ولی دقت کردی کلا 2 فریم میگیره وقتی ماد چمنش روشنه؟:-/:| بدون ENB و چیزای دیگه!
تازه هم CPU و GPUـش رو فضایی اورکلاک کرده:

سعی کن به این نرسی کلا:-"

نه ندیدم، جدا؟!

دیگه در این حد سعی نمیکنم بازیم unplayable بشه مثل این. :D

ولی یکی دو ویدئو دیدم ازش حداقل 30 فریم که میگرفت، البته من ویدئوشو 720 گرفتم از یوتیو÷ دقیق نمیشه گفت 30 فریم میگرفت یا 60 :D

راستی این بنده خدایی که خودش NLA رو ساخته یه 560ti داره، حدودا 20 فریم میگیره! :D

daniel.bryan12

کاربر سایت
Dec 15, 2013
174
نشد که نشد مدل کارت گرافیکو نوشتم بعد رفتم اسکایریم لانچر رو باز کردم ولی بازم رفته روی همون اینتل اچ دی گرافیک! راه دیگه ای نداره؟؟؟ مثلا اگه ای ان بی رو حذف کنم درست میشه؟؟؟

R.P.G

کاربر سایت
Mar 21, 2009
1,090
نام
Marked One
نشد که نشد مدل کارت گرافیکو نوشتم بعد رفتم اسکایریم لانچر رو باز کردم ولی بازم رفته روی همون اینتل اچ دی گرافیک! راه دیگه ای نداره؟؟؟ مثلا اگه ای ان بی رو حذف کنم درست میشه؟؟؟

ورژن ENB Injector رو امتحان کردین ؟

مگه SKSE ندارین ؟ چون فکر کنم لانچر اسکایریم ini ها رو عوض میکنه اتوماتیک (دقیق نمیدونم).

اینجا رو شما یه نگاه بنداز Skyrim does not detect my video card? - The Elder Scrolls V: Skyrim - Giant Bomb

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
نه ندیدم، جدا؟!

دیگه در این حد سعی نمیکنم بازیم unplayable بشه مثل این. :D

ولی یکی دو ویدئو دیدم ازش حداقل 30 فریم که میگرفت، البته من ویدئوشو 720 گرفتم از یوتیو÷ دقیق نمیشه گفت 30 فریم میگرفت یا 60 :D

راستی این بنده خدایی که خودش NLA رو ساخته یه 560ti داره، حدودا 20 فریم میگیره! :D
اوه، اشتباهی گفتم، درستش اینه در واقع:
دقت کردی کلا 40 فریم میگیره وقتی ماد چمنش روشنه؟:-/:| بدون ENB و چیزای دیگه! با ENB زیر 15 میاد!
ماد چمنش خاموش بوده شاید!:D
چون این عکسو نگا:
http://www.abload.de/img/tesv2013-03-1422-41-1bale8.jpg
هیچ مادی استفاده نکرده غیر از چمنش! 40 فریم:|
خخخ، ولی Qualityـه DOF و چیزای سنگین دیگه رو روی -1 نزاره فریمش بهتر میشه فک کنم:D

daniel.bryan12

کاربر سایت
Dec 15, 2013
174
ورژن ENB Injector رو امتحان کردین ؟

مگه SKSE ندارین ؟ چون فکر کنم لانچر اسکایریم ini ها رو عوض میکنه اتوماتیک (دقیق نمیدونم).

اینجا رو شما یه نگاه بنداز Skyrim does not detect my video card? - The Elder Scrolls V: Skyrim - Giant Bomb

enb injector رو امتحان کردم فرقی نکرد skse هم دارم

ظاهرا این enb فقط با من مشکل داره! یه بار بگید چجوری پاکش کنم شاید درست بشه!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر