راهنمایی جامع در بازی The Elder Scroll : Skyrim

چند ساعت از وقت با ارزشتونو پای این بازی با ارزش گذاشتی

• تا 50 ساعت

رای‌ها: 201 23.6%
  • تا 100 ساعت

رای‌ها: 127 14.9%
  • بالای 101 ساعت

رای‌ها: 523 61.5%

• مجموع رای دهنده‌ها
    851

AMIR$

کاربر سایت
Jan 7, 2012
253
نام
امیر
دوستان من کاراکترمو صورتشو بدون war paint درست کردم الان وسط بازی میخوام رو صورتش طرح جنگی بزارم میشه تغییرش داد یا فقط همون اول بازی میشه انتخاب کرد سوال دوم اینکه گیتار داره چطوری میشه زد؟

mehdihamed

کاربر سایت
Apr 21, 2010
110
دوستان من کاراکترمو صورتشو بدون war paint درست کردم الان وسط بازی میخوام رو صورتش طرح جنگی بزارم میشه تغییرش داد یا فقط همون اول بازی میشه انتخاب کرد سوال دوم اینکه گیتار داره چطوری میشه زد؟
توی pc میشه ولی xbox فکر نمیکنم بشه صفحه وارد کردن دستور رو باز کن دکمه ~) بنویس showracemenu و اینتر بزن بعد از صفحه دستور خارج شو و تنظیمش کن
گیتار رو مطمئن نیستم ولی یه کالج به نام bard college توی solitude هست که شاعر و اهل آهنگ هستن شاید اگه ماموریت هاشون رو تموم کنی آهنگ زدن رو یاد بگیری

آخرین ویرایش:

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
خیر،نمی‌شه گیتار زد.
جواب سوال اول رو هم که زحمتشو کشیدن mehdihamed جان

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
من که دکمه ی ~ کیبوردم خرابه چطوری کنسول رو باز کنم ؟
با دسته بازی می کنم.
از Settings یه دکمه دیگه رو به عنوان کنسول تعریف کنین.

سلام مناوجا که باید با 3 نفر حرف بزنی گیر کردم چیکار کنم
دقیقاً کجا؟

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
پیش فرمان روا هستم
بعدش یه خونه خریدم اما نمیدونم کدوم خونه تو شهره؟
خونه رو از هر کسی‌ خریدین تو همون شهری هست که فروشنده هست.
در مورد اون مشکلی‌ که حدس میزنم همون سر میز هست اگه یک صفحه قبل همین تاپیک رو میخوندین به پستی که جوابشو گفت بودم لینک دادم.

در هر حال رو این لینک کلیک کنین جواب رو میاره.

http://forum.bazicenter.com/thread36561/page110/#post1773897

aragorn

کاربر سایت
Dec 16, 2005
485
من بعد اینکه dragonend رو می زنم و اژدهاهه میاد پایین هر چی ضزبه بهش میزنم هیچی از جونش کم نمیشه. این باگه یا کار خاصی باید بکنم؟

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
من بعد اینکه dragonend رو می زنم و اژدهاهه میاد پایین هر چی ضزبه بهش میزنم هیچی از جونش کم نمیشه. این باگه یا کار خاصی باید بکنم؟
نه با هر چی‌ داری باید بزنیش. باگ هست احتمالا.یبار از اول لود کن ببین درست می‌شه یا نه

1368

کاربر سایت
Jan 10, 2012
13
سلام . اقا کی به این مرحله رسیده ؟ mzulft aedrom ??? اونجایی که یه گوی هست با چند تا نور که باید نور ها رو تو اون اتاق تنظیم کنی روی اون دایره های بالای سقف . من یه وسیله گرفتم و گذاشتم رو اون دستگاه نور بخش کن ، بعد حالا هر چی میچرخونمشون نور ها تنظیم نمیشن !! اون وسیله هم که نور رو ساطع میکنه دیگه قابل چرخش نیست !

چی کار باید کنم ؟

لطفا کمک کنین!!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر