راهنمایی جامع در بازی The Elder Scroll : Skyrim

چند ساعت از وقت با ارزشتونو پای این بازی با ارزش گذاشتی

• تا 50 ساعت

رای‌ها: 201 23.6%
  • تا 100 ساعت

رای‌ها: 127 14.9%
  • بالای 101 ساعت

رای‌ها: 523 61.5%

• مجموع رای دهنده‌ها
    851

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
کاملا درست گفتی روی PC هم بازی نمی کنم راهی نیست از ماموریت های قبلی داخل رستوران برم بدون دانلود سیو راستی اصلا چی باید بهش می دادم
آره راهی‌ نیست، باید از اول لود کنی‌.
هر چیزی که فکر میکنی‌ لازم داری تو این ماموریت جلو اون سربازا، تفنگ، زره، و هر چیز دیگه.

shekib

کاربر سایت
Jul 6, 2011
824
نام
mohammad
آره راهی‌ نیست، باید از اول لود کنی‌.
هر چیزی که فکر میکنی‌ لازم داری تو این ماموریت جلو اون سربازا، تفنگ، زره، و هر چیز دیگه.
تفنگ؟؟؟؟
من با جادو رفتم(من از اول بازی با two-hand رفته بودم بعدا نگی سطح جادوت بالا بود:d) بدون وسایل یک راحل:
بدو برو تو اون سلول که دارن یکی رو شکنجه می کنن بعد فریادت رو بزار رو اون که بقیه رو پرت می کنه وقتی دیدی چندتا سرباز اومدن تو سلول بزن پرتون کن.;)
بعد یکی دوتاشون می خورن به دیوار سلول تو خود سلول می افتن.دوتا دستت رو بزار رو جادو اتش رو اون هایی که افتادن بگیر>:)(من هرچی جادو بلدم روش گرفتم تنها جادویی که روشون تاثیر زیادی داشت اتیش بود.)وقتی مردن برو دنبال بقیه من با کمی شانس این مرحله رو رد کردم.:d

doctor who

کاربر سایت
Apr 15, 2011
1,530
نام
doctor who
تفنگ؟؟؟؟
من با جادو رفتم(من از اول بازی با two-hand رفته بودم بعدا نگی سطح جادوت بالا بود:d) بدون وسایل یک راحل:
بدو برو تو اون سلول که دارن یکی رو شکنجه می کنن بعد فریادت رو بزار رو اون که بقیه رو پرت می کنه وقتی دیدی چندتا سرباز اومدن تو سلول بزن پرتون کن.;)
بعد یکی دوتاشون می خورن به دیوار سلول تو خود سلول می افتن.دوتا دستت رو بزار رو جادو اتش رو اون هایی که افتادن بگیر>:)(من هرچی جادو بلدم روش گرفتم تنها جادویی که روشون تاثیر زیادی داشت اتیش بود.)وقتی مردن برو دنبال بقیه من با کمی شانس این مرحله رو رد کردم.:d

ممنون ردش کردم راستی از کجا می تونم این وسیله باز کردن صندوق ها رو بخرم

ccie

کاربر سایت
Jan 30, 2008
1,300
نام
xerxes
کاملا درست گفتی روی PC هم بازی نمی کنم راهی نیست از ماموریت های قبلی داخل رستوران برم بدون دانلود سیو راستی اصلا چی باید بهش می دادم

منم همین مشکل رو پیدا کردم اما زیادم رد کردنش سخت نیست فقط کمی صبر و حوصله میخواد
باید وقتی میری توی راهرو اون 2 تا سربازی که تو اتقن یکیشونو سری بکشی و از وسایلش استفاده کنی

.:Mahdi:.

کاربر سایت
Oct 1, 2010
1,614
نام
ʍʎɦɖї
من تو ماموریت های darkbrotherhood تو markath تو understonekeep آشپز رو کشتم حالا دیگه گاردها ولم نمی کنن.نمی برنم زندان اعصابم خرد شد.دوست ندارم گاردهای شهر رو بکشم چون دیگه تموم میشن بعد jarl شهر میخواد باهام بجنگه اون هم نمیمیره:|
این هم عکس هاش نمیبرنم زندان حبس ابد هست انگار:
به ترتیب هستند کیفیت هاش هم آوردم پایین راحت بیارین

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
من تو ماموریت های darkbrotherhood تو markath تو understonekeep آشپز رو کشتم حالا دیگه گاردها ولم نمی کنن.نمی برنم زندان اعصابم خرد شد.دوست ندارم گاردهای شهر رو بکشم چون دیگه تموم میشن بعد jarl شهر میخواد باهام بجنگه اون هم نمیمیره:|
این هم عکس هاش نمیبرنم زندان حبس ابد هست انگار:
به ترتیب هستند کیفیت هاش هم آوردم پایین راحت بیارین

رو یکی‌ از گارد‌ها کلیک کن بنویس PayTheftBounty :D

shekib

کاربر سایت
Jul 6, 2011
824
نام
mohammad
ممنون ردش کردم راستی از کجا می تونم این وسیله باز کردن صندوق ها رو بخرم
بیش تر فروشنده ها می فروشن.
راحل مجانیش اینه:جیب مردو رو بزن!!:d
هرچند هرکدو مشون یکی دوتا بیش تر ندارند ولی قطره قطره جمع گردد وانگهی کوله پشتیت پر شود!:d
یک راحل دیگه اینه که تو گروه دزدا عضوشی تو صندوق دوستات ده دوازتایی هست.تازه اگه ورداری بهت گیر نمی دن.

doctor who

کاربر سایت
Apr 15, 2011
1,530
نام
doctor who
بیش تر فروشنده ها می فروشن.
راحل مجانیش اینه:جیب مردو رو بزن!!:d
هرچند هرکدو مشون یکی دوتا بیش تر ندارند ولی قطره قطره جمع گردد وانگهی کوله پشتیت پر شود!:d
یک راحل دیگه اینه که تو گروه دزدا عضوشی تو صندوق دوستات ده دوازتایی هست.تازه اگه ورداری بهت گیر نمی دن.
جنس بهتر ندارن یه شمشیری هست توی ویترین خیلی زیبا هستش رفتم 12 تا گرفتم هی می شکست نمی دونم چطوری بازش کنم

shekib

کاربر سایت
Jul 6, 2011
824
نام
mohammad
جنس بهتر ندارن یه شمشیری هست توی ویترین خیلی زیبا هستش رفتم 12 تا گرفتم هی می شکست نمی دونم چطوری بازش کنم
حرفه ای نیستی!:d
این به چند دلیل است:
1.پرک ها قفل بازکنی رو نگرفتی یا کم گرفتی.(کمک زیادی می کنه)
2.وقتی به یک قفل رسیدی خیلی خیلی اروم بپیچون.
3.تو اتاق تو گروه دزدان هست که پر صندق انواع مختلف اسون تا سخت تمرینننن!
من خودم اولش پنج شیش تایی می شکونم ولی حالا راحت باز می کنم.

doctor who

کاربر سایت
Apr 15, 2011
1,530
نام
doctor who
حرفه ای نیستی!:d
این به چند دلیل است:
1.پرک ها قفل بازکنی رو نگرفتی یا کم گرفتی.(کمک زیادی می کنه)
2.وقتی به یک قفل رسیدی خیلی خیلی اروم بپیچون.
3.تو اتاق تو گروه دزدان هست که پر صندق انواع مختلف اسون تا سخت تمرینننن!
من خودم اولش پنج شیش تایی می شکونم ولی حالا راحت باز می کنم.

چطوری باید عضو گروه دزد ها بشم

shekib

کاربر سایت
Jul 6, 2011
824
نام
mohammad
چطوری باید عضو گروه دزد ها بشم
تو شهر riften برو تو the ratway به مهمون خونه که رسیدی(راستش یادم نیست دقیقا با کی باید صحبت کرد:-/)فکر کنم با پیش خدمت باید صحبت کنی یک ماموریت می ده اون رو انجام بدی عضو می شی.

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
تو شهر riften برو تو the ratway به مهمون خونه که رسیدی(راستش یادم نیست دقیقا با کی باید صحبت کرد:-/)فکر کنم با پیش خدمت باید صحبت کنی یک ماموریت می ده اون رو انجام بدی عضو می شی.
چه راه سختی :D، تو همون شهر بالا تو بازار با brynjolf صحبت کنه مستقیم خوب.

ASHIHARA

کاربر سایت
Jan 29, 2008
526
نام
Hamid Reza
تو ماموريت learn the location of the elder scroll ميگه برو با يه کتابدار صحبت کن منم همين کارو مکنم ولي اتفاقي نميفته و همش به اون اشاره ميکنه
اين باگ بازيه يا بايد کار خاصي کرد؟

مهارت one-handed رو تو بازي کي ميتونه پول بگيره و ياد بده؟
همچنين واسه سپر رو
لطفا جا و مکانشو بگيد

La-Li-Lu-Le-Lo

کاربر سایت
Mar 9, 2012
925
نام
30avash
تو ماموريت learn the location of the elder scroll ميگه برو با يه کتابدار صحبت کن منم همين کارو مکنم ولي اتفاقي نميفته و همش به اون اشاره ميکنه
رو میز دو کتاب گذاشته!اونارو وردار و بخون!
مهارت one-handed رو تو بازي کي ميتونه پول بگيره و ياد بده؟
احتمالا تو گروه Companion یکی هست!البته فکر کنم باید عضو گروه بشی!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر