راهنمایی جامع در بازی The Elder Scroll : Skyrim

چند ساعت از وقت با ارزشتونو پای این بازی با ارزش گذاشتی

• تا 50 ساعت

رای‌ها: 201 23.6%
  • تا 100 ساعت

رای‌ها: 127 14.9%
  • بالای 101 ساعت

رای‌ها: 523 61.5%

• مجموع رای دهنده‌ها
    851

ramsar007

کاربر سایت
Oct 12, 2005
589
نام
حسین
سلام

خسته نباشی . تایپیک خوبیه .
اما یه خواهش دارم ازتون ، کلا بازی های سبک نقش افرینی و بازی های مخصوص این سبک مثل ( اسکایریم ) ، خیلی پیچیدگی دارن و اصلا اونهایی که با این سبک اشنا نیستن ، واقعا نمیتونن با این سبک بازی کنن . یعنی تو دنیای عظیم ارتقا ها و این ترکیبات و Event ها و quest ها و .. اش گم میشن .

میتونی یه راهنمای کلی و جامع در باره این سبک و مخصوصا ( بازی بزرگ اسکایرم ) بذاری تو سایت ؟ تا هم هه اشنا بشن و هم اینکه بتونن از همهه مواد های بازی ، ترکیبات موادها و ارتقا و ... نهایت استفاده رو ببرن تا واقعا بفهمن این سبک چه قدر سبک قوی ای هست ؟

من اگر میتونستم میذاشتم . برای همین چون نمیتونم از شما میخوام . به هر حال من اصلا مثل شما تو این سبک وارد نیستم .

پژمان

کاربر سایت
May 21, 2007
1,277
نام
پژمان
در مورد راهنمای جامع باید بگم کار بسی سختیست و امکان پذیر نیست ! میشه راهنمایی مختصر هر از چندگاهی در یکی از موردها کرد .

ramsar007

کاربر سایت
Oct 12, 2005
589
نام
حسین
در مورد راهنمای جامع باید بگم کار بسی سختیست و امکان پذیر نیست ! میشه راهنمایی مختصر هر از چندگاهی در یکی از موردها کرد .

نوشته بودین که تو بخش pc یه مقدار نوشتین . ولی من هر چی گشتم فقط و فقط همین راهنتمای بالا رو در باره اسکایریم پیدا کردم .

حالا اگه تونستین هر چند وقت یه بار همین جا و تو پست اول راهنمایی بذارید تا به مرور زمان این پست اول بشه یه راهنمای جامع . نوشتی راهنمای جامع ( اما اصلا جامع نیست ) .
به هر حال بازم از راهنماییت ممنونم .
دوست دارم دوباره پست اول به روز بشه و راهنمای پست اول خیلی کامل تر بشه .

پژمان

کاربر سایت
May 21, 2007
1,277
نام
پژمان
صد در صد به مرور زمان اظافه میکنم تا کامل بشه. مثلا فردا راجع به ترمیم ارمور مینویسم و پس فردا راجع به ساخت وسایل ارزشمند و ...

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
صد در صد به مرور زمان اظافه میکنم تا کامل بشه. مثلا فردا راجع به ترمیم ارمور مینویسم و پس فردا راجع به ساخت وسایل ارزشمند و ...

سلام . خسته نباشی پژمان .
دستت درد نککنه بابات این راهنمای عالی .
حالا تایپیک مهم هم شده .
فقط یه راهنمای خفن بنویس که هیچ جا مثل اون پیدا نشه . منم تو این بازی خیلی مشکل دارم . اخه پیچیده هست . مخصوصا که زبان انگلیسیم مثل تو خوب نیست . پس هر چی راهنمات بهتر و ساده تر و با توضیحات کامل تر باشه ، ارزشش بیشتر میشه .

فقط فکر کنم این راهنما نیازبه یه ویرایش داره . یه مقدار هم بین خطوط یا پاراگراف ها فاصله بدی بد نمیشه . ( این طوری چون فاصله ندارهن ، ادم دیوونه میشه !! )

قشنگ فاصله بذار ، سرتیتر ها رو هم با یه رنگ دیگه بنویس ( مثل راهنمای قدم به قدمی که من تو همین بخش گذاشتم ) و ... ( اگه جسارتی شد ببخشید ).

پژمان

کاربر سایت
May 21, 2007
1,277
نام
پژمان
چشم راست میگی باید ویرایش بشه ولی من همه هم و غمم رو گذاشتم تا سریع جلو برم و در اخر یک ویرایش جانانه بزنم.
البته از الان به بعد سعی میکنم فاصله بزارم و در اخر هم عکس براشون قرار میدم

mahi58

کاربر سایت
Feb 19, 2007
1,985
نام
محمود
بسیار ممنونم از زحمت تون پژمان خان. معلومه واقعا زحمت کشیدید برای نوشتن مطالب.

من خودم می خواستم برای اسکایریم Preview هم بنویسم و یکی دو تا از Review هاش رو هم ترجمه کنم، متاسفانه گرفتاری های دنیای واقعی زیاد شده و نتونستم...

سعی می کنم تا جایی که زمان داشته باشم توی این تاپیک مشارکت کنم و بعضی مطالب رو که دوستان نمی دونند و زیاد سوال می کنند رو بنویسم.

یه پیشنهاد: به نظر من راهنمای قسمت های مختلف بازی رو در یک پست طولانی نذارید، و به جاش در قالب چند پست بنویسیدشون، ولی از همین اول کار ابتدای پست اول یک فهرست بذارید از کل راهنماهایی که توی تاپیک نوشته میشه. چون ممکنه به مرور راهنماها به صفحات بعدی کشیده بشه و بیننده تاپیک سردرگم بشه. یعنی مثلا یه همچین چیزی:

فهرست کلی مطالب تاپیک:

راهنمای Alchemy - پست اول

راهنمای ساخت Armor - پست اول

راهنمای فلان - پست فلانم! :D

البته فقط پیشنهاده، هر جور خودتون صلاح دونستید. :)

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: POOYA1989

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
بسیار ممنونم از زحمت تون پژمان خان. معلومه واقعا زحمت کشیدید برای نوشتن مطالب.

من خودم می خواستم برای اسکایریم Preview هم بنویسم و یکی دو تا از Review هاش رو هم ترجمه کنم، متاسفانه گرفتاری های دنیای واقعی زیاد شده و نتونستم...

سعی می کنم تا جایی که زمان داشته باشم توی این تاپیک مشارکت کنم و بعضی مطالب رو که دوستان نمی دونند و زیاد سوال می کنند رو بنویسم.

یه پیشنهاد: به نظر من راهنمای قسمت های مختلف بازی رو در یک پست طولانی نذارید، و به جاش در قالب چند پست بنویسیدشون، ولی از همین اول کار ابتدای پست اول یک فهرست بذارید از کل راهنماهایی که توی تاپیک نوشته میشه. چون ممکنه به مرور راهنماها به صفحات بعدی کشیده بشه و بیننده تاپیک سردرگم بشه. یعنی مثلا یه همچین چیزی:

فهرست کلی مطالب تاپیک:

راهنمای Alchemy - پست اول

راهنمای ساخت Armor - پست اول

راهنمای فلان - پست فلانم! :D

البته فقط پیشنهاده، هر جور خودتون صلاح دونستید. :)

سلام . اره منم این پیشنهاد محمود رو قبول دارم . خیلی خوبه . اما این در صورتیه که ، واقعا تایپیک خیلی طولانی بشه . که این مورد طولانی بودن رو فقط و فقط خود پژمان میدونن .

برای همین اگه راحت باشه و چونکه هنوز تایپیک خیلی شلوغ نشده ، بهتره توهمین پست اول بذاره و بعد که شلوغ شد ، به جای ویرایش پست اول پست جدید بده و بقیه رو لینک کنه . مثلا همون فهرستی کهمحمود تو متن پنهان گذاشته که که خیلی میتونه جالب بشه .

بازم از پژمان به خاطر تهیه این مطلب راهنما که واقعا برای همیشه میمونه ، خیلی خیلی ممنونم .

staker

کاربر سایت
Sep 6, 2011
53
باورتون میشه که من هنوز این بازی رو با اینکه گرفتم ولی هنوز شروع به بازی نکردم ؟

منتظرم که این راهنما تکمیل بشه و بعد بازی کنم .
دستت درد نکنه . تایپیک خیلی خوبیه .

فقط بخش بخش بشه بهتر میشه به نظرم .

مثلا راهنما برای بخش زره ، راهنما برای بخش جادو ها ، راهنما برای بخش ساخت مواد ، راهنما برای بخش انتخاب نژادها و کارایی هر کدوم ، راهنمای برای بخش موارد مخفی بازی ، راهنما برای بدست اوردن مواد ها و و ... ، راهنما برای اینکه چه طور قدرت های گرگ شدن رو بدست بیاریم و .....

این طوری بخش بندی بشه عالی میشه و تو هر کدوم از بخش اموزشش نوشته بشه .

پژمان

کاربر سایت
May 21, 2007
1,277
نام
پژمان
دوستان از اینکه انقدر حمایتم میکنید سپاسگذارم و کلی روحیه گرفتم.
راستش میخوام اول به صورت کامل همه چیزو توضیح بدم و بعد بیام براشون عکس بزارم. بعد از اون تصمیم دارم با کمک مدیر انجمن پست ها رو پاک و هر بخشو توی یک پست بزارم و بعد پست های شما اظافه بشه بعد از اونا. ولی اول راهنمای کلی و توضیح اسکیل ها و خود اصل بازی.
بعد از اونم تا اونجایی که ممکنه راهنمایی مراحل رو از پایه تا پایان برای هر کدام از گروه ها و ماموریت های اصلی با کمک شما بزارم یعنی بزاریم.
بازم ممنونم از حمایتتون

• Like
Reactions: Sterben

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
دوستان از اینکه انقدر حمایتم میکنید سپاسگذارم و کلی روحیه گرفتم.
راستش میخوام اول به صورت کامل همه چیزو توضیح بدم و بعد بیام براشون عکس بزارم. بعد از اون تصمیم دارم با کمک مدیر انجمن پست ها رو پاک و هر بخشو توی یک پست بزارم و بعد پست های شما اظافه بشه بعد از اونا. ولی اول راهنمای کلی و توضیح اسکیل ها و خود اصل بازی.
بعد از اونم تا اونجایی که ممکنه راهنمایی مراحل رو از پایه تا پایان برای هر کدام از گروه ها و ماموریت های اصلی با کمک شما بزارم یعنی بزاریم.
بازم ممنونم از حمایتتون

اره اینطوری هم خوبه . اما به نظرم یه توضیح هم درباره برخی از چیز ها و اصطلاحات بده . چون دیدم که یک دفعه و بدون مقدمه شروع به توضیح دادن درباره مثلا چند تا از خاصیت ها کردی . اینطوری اونهایی که چیزی بلد نیستن اصلا نمیدونن و نمفهمن که یهنی چی .

mahi58

کاربر سایت
Feb 19, 2007
1,985
نام
محمود
سلام . اره منم این پیشنهاد محمود رو قبول دارم . خیلی خوبه . اما این در صورتیه که ، واقعا تایپیک خیلی طولانی بشه . که این مورد طولانی بودن رو فقط و فقط خود پژمان میدونن .

برای همین اگه راحت باشه و چونکه هنوز تایپیک خیلی شلوغ نشده ، بهتره توهمین پست اول بذاره و بعد که شلوغ شد ، به جای ویرایش پست اول پست جدید بده و بقیه رو لینک کنه . مثلا همون فهرستی که محمود تو متن پنهان گذاشته که که خیلی میتونه جالب بشه .
ممنون لطف دارید. البته ممکنه من (و بچه های دیگه الدر اسکرولز باز) هم بخوایم مطلب بذاریم. برای همین پیشنهاد کردم. :D
باورتون میشه که من هنوز این بازی رو با اینکه گرفتم ولی هنوز شروع به بازی نکردم ؟

منتظرم که این راهنما تکمیل بشه و بعد بازی کنم .
ایول بابا! :D
ولی شروع کن به نظرم. چون انقدر چیز میز داره این بازی که باید خودت هم بازی کنی تا همه چیزش به مرور دستت بیاد. یعنی لامصبا اصلا یه چیزی درست کردن که انقدر گسترده است که خود کارگردان بازی هم یه چیزاییش رو بلد نیست و نمی تونه یه Guide (راهنمای) کامل بنویسه واسه اش! حالا ما هم سعی می کنیم با بچه های دیگه به مرور اینجا رو تکمیل کنیم.

-----------------------------------------------------------------
فعلا برای شروع یکی از چیزهایی که بچه های های زیادی رو دیدم که نمی تونند خوب ازش استفاده کنند (و به همین دلیل مثلا از بازی قبلی یعنی Oblivion زده می شدند) توضیح میدم:

راهنمایی در مورد قابلیت Fast Travel (سفر سریع)

دنیای بازی Skyrim بسیار بزرگه، و شامل شهرها، کوه ها، جنگل ها، و... به تعداد خیلی زیاد هستش. به همین دلیل با توجه به این که ماجراهای بازی در مکان های مختلف رخ میدن و لازم میشه بارها شما از جایی به جای دیگه برید، سازندگان بازی قابلیتی رو در این بازی گذاشتند که شما مجبور نباشید هر بار به مدت طولانی از محلی به محل دیگه سفر کنید.

به این عکس دقت کنید:

این عکس نقشه بازی Skyrim منه. اینجا من از محلی که درش قرار داشتم می خوام سفر کنم به محلی به نام Riverwood. برای این کار خیلی ساده نقشه رو با دکمه M بالا میارم، روی محلی که می خوام برم کلیک می کنم، و بعد پیغامی که در تصویر می بینید ظاهر میشه. این پیغام در واقع از شما می خواد که تایید کنید که می خواید به Riverwood برید. اگر Yes رو بزنید مسافرت تون انجام میشه، اگر No بزنید اتفاقی نمی افته و به نقشه بر می گردید، و اگر Place Marker رو انتخاب کنید نقطه ای به رنگ آبی روی نقشه قرار می گیره که شما رو راهنمایی می کنه که هدف تون کجا قرار داره. همچنین این نقطه آبی هنگام بازی عادی هم بالای صفحه برای شما قرار می گیره که بهتون میگه برای رسیدن به هدف انتخاب شده تون به کدوم سمت باید حرکت کنید (نقطه آبی باید بالای صفحه روبروتون و در وسط باشه تا بدونید مسیر حرکت تون درسته).

واضحه که اگر این قابلیت می خواست به همین راحتی و نامحدود باشه بازی بیش از حد آسون می شد. برای همین سفر سریع چند محدودیت داره:

1. هنگامی که مشغول مبارزه هستید، یا وقتی که دشمنانی در اطراف شما باشند نمی تونید Fast Travel کنید (زرنگی؟ فکر کردی به همین راحتی میشه اژدها رو بپیچونی)؟! :D

2. سفر سریع باید حتما از محیط های خارجی انجام بشه و اگر در محیط های داخلی و زیر سقف باشید (مثل غارها، مسافرخانه و خونه ها و اتاق ها، زندان ها و ...) باید اول برید زیر آسمون و بعد سفر کنید.

3. اگر Overencumbered باشید، به این معنی که بارتون از مقدار تحمل تون بیشتر باشه، علاوه بر این که نمی تونید بدوید، قابلیت سفر سریع هم ندارید.

4. دقت کنید که سفر سریع باعث گذشتن یه مقداری زمان میشه (که البته اکثرا مشکل خاصی ایجاد نمی کنه).

5. از همه مهم تر: اگر جایی از دنیای بازی رو قبلا کشف نکرده باشید نمی تونید به اونجا سفر سریع کنید. توضیح این که وقتی شما برای اولین بار به هر جایی اعم از شهر، زندان، قلعه، ... برید، روی صفحه اسم اونجا نوشته میشه و در واقع از اون به بعد اون محل برای شما کشف شده حساب میشه، و می تونید بهش سفر کنید (یعنی لزومی نداره حتما وارد اون محل بشید و می تونیداز کنارش رد بشید). محل های کشف شده در نقشه شما به رنگ روشن، و محل های کشف نشده به رنگ تیره نشون داده میشن. اگر شما روی یک نقطه تیره و کشف نشده در نقشه کلیک کنید، بازی به شما یک پیغام خطا میده و میگه امکان سفر به این نقطه نیست، و بعد می پرسه می خواید نشانگر آبی رنگ رو (که قبلا فایده اش رو گفتیم) در این نقطه بذارم؟ شما می تونید جواب مثبت یا منفی بدین. :)

فوت های کوزه گری برای استفاده بهتر از قابلیت سفر سریع

1. سعی کنید وقتی در بازی از محلی به محل دیگه می رین، وسط راه هر قلعه، غار، آلونک، زندان و هر خراب شده دیگه ای رو که دیدید کشفش کنید. همونطور که گفتیم برای این کار لازم نیست وارد خراب شده مورد نظر بشید. فقط به اون محل نزدیک بشید و وقتی اسم اون محل روی صفحه ظاهر شد می تونید مسیر رو عوض کنید و به مسیر قبلی تون ادامه بدید. فایده این کار اینه که به مرور زمان تعداد نقطه هایی که کشف کردین در نقشه بازی زیاد میشه، و دسترسی به نقطه های کشف نشده براتون آسون تر میشه. چطوری؟ به تصویر زیر دقت کنید:

همونطور که می بینید شما در قسمتی از دنیای اسکایریم هستید و می خواید به نقطه دیگه ای در اون گوشه دنیا برید، که اگر بخواید با پای پیاده یا حتی اسب برید ساعت ها وقت می گیره و وسط راه هم باید با صد تا اژدها و شیر و گرگ و ... درگیر بشید، از طرفی هدف شما هم قبلا کشف نشده چون شما به اونجا نرفته بودید، ولی یه کار خوبی که کرده بودید این بوده که قبلا موقع طی کردن مسیر برای کوئست های دیگه، سعی کردید چند تا نقطه رو کشف کنید و روی نقشه سفیدشون کنید، که یکی شون هم نزدیک همین هدف فعلی تون بوده و الان به درد می خوره. حالا الان شما می تونید از محلی که هستید به نقطه ای که قبلا کشف کرده بودید برید، و بعد مسافت باقی مونده رو که مسیر کوتاهیه زحمت بکشید و با پاهاتون گز کنید. :D

2. پر شدن بار شما (Overencumbered شدن) باعث میشه نتونید بدوید و اذیت تون می کنه. هر وقت دیدید بارتون بیش از حد داره پر میشه، می تونید با قابلیت سفر سریع به یکی از شهرهایی که یک تاجر با انصاف درش حضور داره سفر کنید و بارهاتون رو به ایشون بندازید و پولش رو بگیرید، و بعد باز دوباره با سفر سریع برگردید به نقطه ای که ازش اومده بودید. به همین سادگی!

برای مثال یک کاسب به نام Lucan در همون Riverwood هست که در مغازه ای به نام Riverwood Trader کار می کنه. البته زیاد کاسب با انصافی نیست و ارزون می خره، ولی خوبیش اینه که اولا همه چیز می خره، و ثانیا Riverwood رو شما از همون اول بازی کشف می کنید و همه بهش دسترسی دارند. می تونید هر موقع بارتون سنگین شد برید سراغ ایشون. البته بعدها که پولدار شدید می تونید خونه هم بخرید و بار و بنه تون رو در صندوقچه خونه تون بذارید، ولی دقت کنید که اگر آیتم هاتون رو همین جوری به امان خدا رها کنید روی زمین بعد از یک مدت خودبخود محو میشن و نباید این کار رو کنید.

3. بعضی موقع ها خود یک محل هم روی نقشه 3-2 تا نقطه داره (مثلا خود شهر - قصر فرماندار شهر - اصطبل حاشیه شهر). دقت کنید که به جای گم شدن توی شهر و کلی تو کوچه پس کوچه ها این ور اون ور رفتن می تونید تو خود شهرها هم با قابلیت سفر سریع جابجا بشید.

موفق باشید و ممنون از توجه تون.
0146-flower.png

پژمان

کاربر سایت
May 21, 2007
1,277
نام
پژمان
دوستان یک راهنمایی کوچیکی دارم که گفتم تو پست بزارم.
اول از همه بگم برای سفر کردن به سرزمین های مختلف منظورم همون city هایی هست که تو بازی از همون اول بازی با ارم های منحصر به فرد خودشون مشخص هستن میتونید با گاری سفر کنید و زمان خود را برای پیاده رفتن به اونجا هدر ندید. گاری ها هم در محل هایی هست که با آرم نعل است مشخص شدن و معمولا در بیرون شهر های اصلی و در کنار استبل منتظر شما هستن و با دادن مقداری پول بدون انکه ان محل را کشف کرده باشید شما را انجا میبرند.

دوم اینکه وقتی شما عضو گروهی خاصی هستید مثلا عضو کروه دزدان به شما یک جای خواب و صندوق و کمد میدن که میتونید وسایلتونو اونجا بزارید. هیچ وقت ناپدید نمیشن.

3- کلک رشتی زدن در بازی:
خوب اول از همه بگم که این بازی به نظر من کلی باگ داره و دلیلشم این نیست که ناخواسته باگ دار شده باشه بلکه ناگزیر بازی سازان این گونه باگ ها رو تو بازی رها کردن اما برای سوء استفاده از ان ها راه های زیادی هست.
اول اینکه مثل سری قبل گرفتن لول های خاصی باعث نمیشه که لول اصلی بازیتون پیشرفت کنه . منظورم اینه هر لولی که تو هر زمینه ای بگیرید لول اصلیتونم مقداری افزایش پیدا میکنه.
میتونید یک شئ سنگین رو روی دکمه w قرار دهید و در حالت sneak وارد یک خانه شوید و در گوشه ای کارکتر را رها کنید تا در حالی که صاحب خانه خواب هست کارکتر الکی توی دیوار در این حالت راه برود انگاه لول های شما سریع پر میشود.

4- تمامی مغازه ها از جمله trader ها ، posions فروشی ها ، اهنگری و سلاح فروشی ها از ساعت 8 صبح تا ساعت 8 شب باز هستند و در زمان هایی غیر از این ساعات بسته اند. اکثرا خواب هستند.
ولی تنها محلی که همیشه خدا باز هست inn ها هستند یا همان مسافر خانه ها. همیشه بازند .

5- در بازی شما قادرین دست و پای و سر دیگران را قطع کنید بر عکس انچه تصور دارید. برای این کار باید تمامی پرک های one - hand رو گرفته باشید تا توانایی قطع کردن اعضا به شما اظافه شود.
6 - مجیک هایی در بازی هستند که ظاهر شما را عوض میکنند. یکی از این مجیک ها شما را به گرگی عظیم تبدیل خواهد کرد که هیچ کسی جلودارش نیست. برای این کار باید عضو گروه guide ها شوید که همان قهرمانان شهر هستند. بعد از رد کردن مراحلی مدیر انجا شما را در شب ملاقات خواهد کرد و در یک غاز مخفی در همان محل شما خون گرگ را خواهید خورد و این قابلیت تا ابد برای شما میماند. ( وقتی گرگ هستید نه به صفحه ایتم ها و مجیک و لول اپ و مپ دسترسی دارید و هم هر احدی چه دوست و چه دشمن کنارتان باشد شما را دشمن میپندارد.

7- توجه کنید که چون دیگر دروازه های oblivion وجود ندارد تا ایتم هایتان را خودتان مجیکی کنید بنا بر این شما قادرین مجیک ایتم هایتان را از داخلشان خارج و به ایتم دلخواهتان اظافه کنید. محل هایی در بازی به شما میز سحر امیزی هستند که فقط در انجا ها میتوانید این کار را بکنید.

8 - وقتی از جایی دزدی میکنید ، ایتم ها با نوشته ای با نام stolen در منوی ایتم ها دیده میشوند که در گوشه سمت راست درست مقابل جایی که نوع ایتم ها مثلا heavy armor نوشته شده نمایان میباشند.
تا زمانی که تمام لول های speech را بالا نبرده باشید نمیتوانید این ایتم ها را هر جایی بفروشید . پرک اخر speech اجازه فروش تمامی لوازم دزدی و غیره را در هر جایی به شما میدهد.
باید این وسایل را در گروه دزدان به مال خر ها بفروشید که کم کم با ان ها اشنا میشوید.

9 - هر 48 ساعت تمامی مغازه داران recovery میشوند . پس هر موقع دیدید دیگر انها پول کافی برای خرید وسایلتان ندارند 48 ساعت بعد مراجعه کنید.
میتوانید با دکمه T یا select در xbox360 صبر کنید . هر ثانیه یک ساعت خواهد گذشت اما باید در جای امن بدور از دشمن و خطر باشید و زخمی یا در حال پرش نباشید.

10 - در بازی کاسب ها هم اظافه شده اند. ( نیم نگاهی به بازی fable ) . کاسب ها پول زیادی برای خرید اجناس شما ندارند ولی برخی اوقات ایتم های جالبی میفروشند که هیچ جا پیدا نمیشوند. ان ها در مرکز شهر در دکان هایی سر باز دیده میشوند.

11- فوقالعاده بودن بازی بخاطر این مهم است. در بازی هر کس به جز گارد های شهر و اهالی مناطق دور افتاده مثل bandid ها . دارای یک شخصیت کامل و منحصر به فرد هستند . هر کدا خانه ای مجزا دارند و فعالیتی میکنند. تعدادشان خیلی خیلی زیاد است. برخی کاسب هستند و برخی خانه دار ، گدا ، دزد ، قاتل و شورشی و حتی شهردار و ... . اگر هر کدام را که به ماموریت اصلی شما وابسته نیست را بکشید تا اخر بازی اثری از ان نخواهید دید و واقعا میمیرد. اگر کاسب باشد هیچ گاه مغازه وی باز نمیشود و برای همیشه بسته خواهد بود .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر