شایعه Xbox بعدی در تعطیلات 2012 عرضه خواهد شد

mamad2010

Google Search:Yanet Garcia
کاربر سایت
May 3, 2010
1,760
نام
ممد

ما اطلاعات جالبی درباره Xbox بعدی و برنامه های ماکروسافت داریم
همه ی ما می دانیمWii U در 2012 عرضه خواهد شد ولی مثل اینکه ماکروسافت نمی خواد بزاره Wii U فروش خوبی داشته
باشه و می خواد بازار رو بدست بگیره
ماکرو سافت معمولا محصولات خود را چند ما پس از تاریخ تایید شده توسط خود عرضه می کند پس انتظار می رود
Xbox بعدی در تعطیلات 2012 عرضه می شود
این اطلاعات در برنامه هفتگی ویندوز اعلام شد که شما می توانید این برنامه را از here دانلود کنید
مهمترین چیزی که در این برنامه اعلام شد این بود که :
Xbox بعدی در CES 2012 تایید خواهد شد
و اسم رمز ان TEN خواهد بود . TEN همان سیستم مترو است که در ویندوز 8 به کار رفته است و اپل مانند می باشد

BIGnote

کاربر سایت
Apr 14, 2010
1,040
نام
مجید
همون موقعی که کنسول های این نسل معرفی شدن اکثرا تو خونشون تلویزوین 4:3 داشتن .... باید آینده نگری کنن تو این زمینه ها .
آينده نگري خوبه ولي به چه قيمت؟ شرايط اونموقع هم خيلي با الان فرق ميكرد, اون موقع TVهاي HD تو بازار بودن و الان ديگه جا افتادن ولي الان Full HD 1080p بهترين رزولوشن تصوير براي پخش همه رسانه هاست و تا اومدن فرمت ها و رزولوشن هاي بالاتر و جا افتادنشون زمان زيادي مونده.

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,959
نام
آریا
60 فریم برای همه بازی ها رو بی خیال بشین ! :D رزولوشن 1080p چیزی هست که میشه به عنوان یه استاندارد بهش فکر کرد (هرچند احتمالآ باز هم بازی هایی با رزولوشن پایین تر میان) ولی 60 فریم بعید میدونم حتی تا نسل بعدش هم استاندارد بشه. چون با عوض شدن نسل ، همه چی تغییر میکنه. از فیزیک و انیمیشن ها و هوش مصنوعی تا افکت ها و جزییات و در مجموع گرافیک خیلی فرق میکنن. وقتی هم اینا جهش پیدا کنن ، دوباره از نظر فریم ریت محدودیت ایجاد میشه و همون 30 فریم برای اکثر بازی ها استاندارد محسوب میشه. البته همه اینا یه نظر هست و شاید واقعیت چیز دیگه ای باشه ! :D

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,080
اتفاقا من فکر میکنم رزولوشن 1080 رو خیلی تحویل نگیرن و همون 720 باشه، البته این دفعه دیگه همه بازیها 720 باشن، نه بعضیاشون:D
اصلا این رزولوشن 1080 فقط روی TV های سایز خیلی بزرگ واقعا تفاوتش با 720 مشخص میشه، و فکر هم نمیکنم همه TV مثلا 50 اینچ داشته باشن:D ضمن اینکه خیلی خیلی قدرت بیشتری از 720 میطلبه و از اونجایی که تفاوتش خیلی با 720 تابلو نیست، فکر نمیکنم برای سازنده ها ارزش داشته باشه تا کلی از گرافیک بازی بزنن تا رو این رزولوشن اجرا بشه. اتفاقا فریم رو من فکر میکنم خیلی بیشتر از 1080 روش مانور بدن.

ولی در کل اول 3D ـه که احتمالا همه بازیها باید ساپورت کنن و یه چیز استاندارد میشه. تعداد بازیهای 60 فریم هم فکر میکنم خیلی بیشتر از این نسل بشه.

MILAD_720

کاربر سایت
Jan 23, 2011
115
نام
میلاد
من باورم نمیشه نسل بعدی داره میاد! یعنی این کنسول چه سیستمی داره؟آیا protable هست یا خانگی؟(یک سوال:تعطیلات 2012 همون کریسمس منظورشه دیگه؟یعنی دو سه ماه دیگه؟!):-o

آخرین ویرایش:

.Evanescence.

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,896
من از اول هم میدونستم ۲۰۱۲ میاد ولی یه عده از کوته فکران :d بودند که میگفتن ۲۰۱۴....۲۰۱۵....واقعا طرز فکر رو درست کنید
آقای بلند فکر اون کوته فکرایی که میگن 2013 به بعد میاد منطق رو در نظر گرفتن. نه حدس و گمان رو

BLACK.HAWK

کاربر سایت
Apr 7, 2008
6,504
نام
علی
به نظر من 2012 معرفی میشه بعد 2013-2014 میاد.این عادی ترین و محتمل ترین حالتشه.چون اگه کنسول اماده بود حتما خبری عکسی چیزی ازش به بیرون درز میکرد و همه می فهمیدن.تازه ماکرو کینکت رو معرفی کرده سونی هم موو رو.مطمئنا اینا میزارن یه دوره ای بگذره تا حسابی از این دوتا هم سودشونو بکنن بعد میان سراغ نسل بعد.

---------- نوشته در 01:04 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:01 AM ارسال شده بود ----------

من باورم نمیشه نسل بعدی داره میاد! یعنی این کنسول چه سیستمی داره؟آیا protable هست یا خانگی؟(یک سوال:تعطیلات 2012 همون کریسمس منظورشه دیگه؟یعنی دو سه ماه دیگه؟!):-o
یادم باشه از سازنده ها بپرسم که خونگیه یا PORTABLE!!!!
اخه این چه سوالیه؟؟؟هنوز سازنده ها اصلا حرفی به صورت رسمی نزدن اونوقت شما میای میگی که اینطوری و اونطوریه؟؟

BIGnote

کاربر سایت
Apr 14, 2010
1,040
نام
مجید
اتفاقا من فکر میکنم رزولوشن 1080 رو خیلی تحویل نگیرن و همون 720 باشه، البته این دفعه دیگه همه بازیها 720 باشن، نه بعضیاشون:D
اصلا این رزولوشن 1080 فقط روی TV های سایز خیلی بزرگ واقعا تفاوتش با 720 مشخص میشه، و فکر هم نمیکنم همه TV مثلا 50 اینچ داشته باشن:D ضمن اینکه خیلی خیلی قدرت بیشتری از 720 میطلبه و از اونجایی که تفاوتش خیلی با 720 تابلو نیست، فکر نمیکنم برای سازنده ها ارزش داشته باشه تا کلی از گرافیک بازی بزنن تا رو این رزولوشن اجرا بشه. اتفاقا فریم رو من فکر میکنم خیلی بیشتر از 1080 روش مانور بدن.

ولی در کل اول 3D ـه که احتمالا همه بازیها باید ساپورت کنن و یه چیز استاندارد میشه. تعداد بازیهای 60 فریم هم فکر میکنم خیلی بیشتر از این نسل بشه.
در مورد اختلاف كم 720p با 1080p باهات موافقم ولي در 46 اينچ به بالا تفاوتشون مشخص ميشه ولي مهمترين عامل تو گرافيك بازيها كه بيشترين تاثير رو روي Image Quality داره وضوح Textureـه و بعد اون AA. بازيهاي همين نسل كه 720p هستند ولي كيفيت يك ويديوي (فيلم واقعي) 720p رو ندارند چون محتواي (Texture) اكثر بازي ها در حد رزولوشن 720 نيست + AA پايين كه به كيفيت تصوير لطمه ميزنه.
پس اگه بازي هاي نسل بعد Texture هاي با وضوح بالا و AA مناسبي داشته باشند ميتونيم انتظار كيفيت 720p واقعي رو داشته باشيم.
در مورد 1080p هم همه چيز به قدرت كنسول ها بستگي داره و سازنده ها بر همين اساس تصميم ميگيرن, اگه جزئيات, افكت ها و تكنيكهاي مد نظرشون براي بازي هاي نسل بعد در رزولوشن 1080 قابل اجرا باشه مطمئناً همينُ انتخاب ميكنن اگر هم نباشه كه فك ميكنم رو 720 بمونن

BOXER

کاربر سایت
Sep 29, 2011
98
نام
پارسا
آقای بلند فکر اون کوته فکرایی که میگن 2013 به بعد میاد منطق رو در نظر گرفتن. نه حدس و گمان رو

خانوم محترم کسایی که میگن ۲۰۱۲ نمیاد و همین جور تا ۲۰۱۵ یا ۲۰۱۴ تمدیدش کردن کسایی هستن که فقط و فقط از قیمت نسل بعدی میترسن....حق هم دارن ....ولی در هر حال بعد از یک سال به تعادل میرسه قیمتش...شما هم یکی از اونایی هستی که نه نها منطق رو در نظر نگرفتی بلکه از روی احساس پیش بینی میکنی و میگی۲۰۱۴ ..در شرایطی که منطق میگه از سال ۲۰۰۵ تا الان ۶ سال از عمر کنسول گذشته دیگه نهایتا در اواخر ۲۰۱۲ عرضه میشه ایکس باکس و پی اس بعدی همون پی اس ۲ هم که کلی شاخ بود و هنوز هم داره میفروشه ۶ سال بیشتر عمر نداشت خانوم محترم

---------- نوشته در 09:29 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:26 AM ارسال شده بود ----------

در مورد اختلاف كم 720p با 1080p باهات موافقم ولي در 46 اينچ به بالا تفاوتشون مشخص ميشه
نه عزیز من زیاد دقت کنی تو سایز های کوچک هم یافت میشه این تفاوت....من که ۴۶ دارم حرفتو تصدق میکنم ولی نه اینکه بگیم بالای ۴۶ فقط

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
در مورد اختلاف كم 720p با 1080p باهات موافقم ولي در 46 اينچ به بالا تفاوتشون مشخص ميشه ولي مهمترين عامل تو گرافيك بازيها كه بيشترين تاثير رو روي Image Quality داره وضوح Textureـه و بعد اون AA. بازيهاي همين نسل كه 720p هستند ولي كيفيت يك ويديوي (فيلم واقعي) 720p رو ندارند چون محتواي (Texture) اكثر بازي ها در حد رزولوشن 720 نيست + AA پايين كه به كيفيت تصوير لطمه ميزنه.
دقیقا همینطوره . الان مثلا یه فیلم که حتی نصف 720pرزولیشن داره ولی در نهایت از لحظ Image Quality از یه بازیه 720 بهتر به نظر میاد دلیش هم همون تکسچرها بی نهایت و aa هست . نسل بعد مقدار حافظه خیلی مهمه اونقدر باید زیاد باشه که بازیسازها هیچ محدودیتی تو گنجوندن تکسچر نداشته باشند . همون اول هم کرایتک خوب چیزه گفت چون به نظر خودم هم واقعا نسل بعد باید حداقل 5 و 6 گیگی حافظه بزارن تا روی کنسول ها از لحظ تکسچر هیچ مشکلی نداشته باشند که کرایتک طلبه 8 گیگ کرده :D
نسل بعد چه بخوایم چه نخوایم مطمئنا همون 1080 رزولیشنه استاندارده .

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
یعنی حماقت محض ِ اگر ماکروسافت همچین کاری بکنه و سادگی اگر بخوای این خبر ُ باور کنی ...

کنسول دادن پخش کردن باقالی جلو سینما سپیده نیست که ! برنامه ریزی میخواد، میلیارد میلیارد سرمایه و فکر می خواد؛ بازار میخواد، خط تولید میخواد؛ ماکروسافت به اندازه یه کنسول روی کینکت وقت و سرمایه گذاشت و حتی تو یه مقطعی از 360 چشم پوشی کرد که بتونه عمر 360 رو زیاد کنه تا این هزینه ها عقب بیفته و بتونه به سود دهی بیشتری از این نسل برسه؛ اون وقت بیاد سال بعد کنسول بده بیرون که از این میلیون ها نفر؛ آیا دوباره کسی بخره یا نخره و باز هم داستان های 360 تکرار بشه!

سونی و ماکروسافت هیچ وقت به Wii U به عنوان یک خطر نگاه نمی کنند و اون رو سکوی پرش برای نسل هشتم نمیدونن. تازه به مقطعی رسیدن که بتونن به بالاترین حد سود دهی برسن و به کمترین واریانس تو بازار رسیدن. شاید همین الان هم طرح و تحقیقات توی آزمایشگاه های سونی و ماکروسافت برای نسل بعد در حال انجام بشه اما اینو مطمئن باشید معرفی تا عرضه نسل بعد فاصله خیلی کمی خواهند داشت. قطعا مسئولین این دو تا میدونن اگر فاصله زمانی معرفی تا عرضه کنسول بعدیشون زیاد بشه، خودشون به دست خودشون بازار رو با رکود مواجه می کنن. در نزدیک ترین حالت نسل بعد تعطیلات 2013 معرفی؛ E3 2014 معرفی کامل و تعطیلات 2014 عرضه میشه ... یعنی نهایتا یک سال در بیشترین حالت ...

.Evanescence.

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,896
خانوم محترم کسایی که میگن ۲۰۱۲ نمیاد و همین جور تا ۲۰۱۵ یا ۲۰۱۴ تمدیدش کردن کسایی هستن که فقط و فقط از قیمت نسل بعدی میترسن....حق هم دارن ....ولی در هر حال بعد از یک سال به تعادل میرسه قیمتش...شما هم یکی از اونایی هستی که نه نها منطق رو در نظر نگرفتی بلکه از روی احساس پیش بینی میکنی و میگی۲۰۱۴ ..در شرایطی که منطق میگه از سال ۲۰۰۵ تا الان ۶ سال از عمر کنسول گذشته دیگه نهایتا در اواخر ۲۰۱۲ عرضه میشه ایکس باکس و پی اس بعدی همون پی اس ۲ هم که کلی شاخ بود و هنوز هم داره میفروشه ۶ سال بیشتر عمر نداشت خانوم محترم

با حرفات مخالفتی ندارم. ولی نگاه کن که 2012 یکی از بزرگترین بازی های 360 داره میاد که تا یه مدته طولانی باز رو فروش 360 تاثیر میذاره!!!
فکر میکنی میاد همچین کاری کنه پسره خوب؟
اگه من اشتباه میکنم باشه شما آدمه با منطقی هستی.

!AtMoSpHeRe

کاربر سایت
Nov 19, 2005
2,424
کرایتک چون سر هر بازی جدیدش انجین هم تغییر میده و هر عنوانی که میده بیرون به عنوان نسل بعد ذکر میشه اصلا 8 گیگ رم دور از ذهن نیست! یه احتیاج مبرمه واسشون چون به دراز مدت فکر میکنن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر