X Vs. Y (پست اول تاپیک خوانده شود)

Group XXIV

• مجموع رای دهنده‌ها
    20
  • نظرسنجی بسته شده است .
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
پیشنهادی برا نظر سنجی بعدی دارین؟:d برنده از الان معلومه

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
الان واسه نظر سنجی بعدی خیلی زوده,صبر کنین این تموم بشه بعد!!

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
آلن نویسنده ای موفق در ژانر ترسناک به حساب می رود که علاقه بسیار زیادی به همسرش Alice دارد.او که در کودکی ترس از تاریکی داشت نمی دانست در بزرگسالی نیز بزرگترین کابوسهایش نیز در نبود نور شکل می گیرد اما اینبار نه از نوع توهم و خیال بلکه کامل از جنس حقیقت.
مادرش برای دور کردن این ترس از وی فندکی قدیمی و کهنه به او می دهد و می گوید هربار که با تلنگری بخواهد آن را روشن کند تمام هیولاهایی که از آنها میترسد ناپدید می شوند.با این فندک آلن کم کم بر ترس خود غلبه می کند.
آلن که به تنهایی توسط مادرش بزرگ شده هیچ وقت شناختی از پدرش نداشته و در واقع هیچ وقت کمبود او را نیز در کنار مادرش و دوست عزیزش Barry Wheeler احساس نکرده است.
کم کم با بزرگ شدن آلن وی به نویسندگی علاقه مند می شود و برای این کار نوشتن داستانهای ترسناک را انتخاب میکند.اولین کتاب وی The Errand Boy نام دارد و بعد از گذشت تنها یک هفته از عرضه اش آلن را به یک نویسنده ی مشهور و جوان تبدیل میکند.با نوشتن کتابهای بیشتر,آلن دوست قدیمیش Barry را به عنوان Agent خود انتخاب میکند و همکاری این دو نفر شهرت بسیار زیادی را برای آلن به ارمغان می آورد.اما هر چه وی مشهور تر میشد خبرنگاران و فنهای بیشتری مزاحم وی می شدند.آلن که هیچ وقت با این موضوع نمیتوانست کنار بیاید به خبرنگاری حمله میکند و با مشت به صورت وی می کوبد.با گذشت زمان او با عکاسی جوان و زیبا به نام Alice آشنا میشود و با وی ازدواج می کند.انها برای مدت سه سال در نیویورک در کنار هم زندگی میکنند.اما آلن که به تازگی سری کتابهای موفقش به نام Alex Casey را تمام کرده دچار مشکلی جدی می شود.او علاوه بر بیخوابی شدیدی که دچارش شده ذهن خود را نیز از هر گونه ایده برای نوشتن خالی می بیند و نمی تواند داستان جدیدی را شروع کند.پس از آن آلن که برای رهایی از این مساله به مشروب رو آورده بود در زندگی شخصیش با آلیس نیز به مشکل بر می خورد و مشاجره های زیادی بین آن دو اتفاق می افتد.
اما پس از مدتی این دو تصمیمی میگرند که شاید به ذهن آلن کمک کند.تصمیمی که هر دو به سرعت از آن پشیمان می شوند.رفتن به دهکده ای آرام و گذراندن مدتی در آنجا,دهکده ای به نام Bright Falls!!!
پس از رسیدن به دهکده Bright Falls,آلن و آلیس که از قبل کلبه ای دنج را کرایه کرده بودند به کافه ای در آن محل میروند تا کلید آنجا و آدرس دقیق آن را از صابحش Carl Stucky بگیرند.آلیس,آلن را در کافه تنها میگذراد و میرود تا وسایل مورد نیازشان را تهیه کند و آلن نیز وارد کافه میشود اما در همان ابتدای ورود متوجه میشود اینجا هم از دست فنها و طرفدارنش در آسایش نخواهد بود.پیشخدمت آنجا دختری به نام Rose Marigold از طرفداران سر سخت رمانهای اوست و سریع آلن را میشناسد.آلن که اصلا حوصله ی فنهایش را در این روزها ندارد از دخترک میخواهد هرچه سریعتر او را به Stucky معرفی کند تا بتواند کلید را گرفته و از آنجا خارج شود.Rose به وی میگوید Stucky در انتهای راهروی کافه در دستشویی است.اما راهرو به طرز مشکوکی کاملا تاریک است و نوری در آن دیده نمی شود آلن که این موضوع برایش اهمیتی ندارد به سمت دستشویی میرود.در همان کافه آلن دو برادر مسن Anderson و از اعضای گروه موسیقی Old Gods Of Asgard را میبیند که به آنها اعتنایی نمی کند.وی تا میخواهد پایش را در راهرو قرار دهد زنی عجیب بها فانوسی به وی هشدار می دهد تا به دورن تاریکی قدم نگذارد اما آلن بی توجه به راهرو می رود تا سریعا کلید را کرفت و از آن مکان خارج شود.به در دستشویی که می رسد هر چه در میزند صدایی از داخل نمیشنود تا ناگهان کنار خود زنی با پوششی کاملا سیاه با حالتی شیطانی میبیند که به وی می گوید Stucky خودش نتوانسته بیاید و کلید و آدرس را به او داده تا به آلن برساند.آلن هم که چاره ای نمیبیند انها را میگیرد و سریع از آنجا خارج میشود.در بیرون آلیس منتظر وی ایستاده است تا با هم به کلبه بروند.
ادامه دارد!

Devil-Girl

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,238
دوستان حیفِ زحمت کساییه که بیوگرافی می نویسن
لطفا نزارین تاپیک بخوابه
با تشکر

hazhirmahmodi

کاربر سایت
Feb 19, 2012
1,214
نام
Hazhir
دوستان حیفِ زحمت کساییه که بیوگرافی می نویسن
لطفا نزارین تاپیک بخوابه
با تشکر
برای اینه کسی نمیاد؛که این تاپیک دیمو کراتی است فقط باید شما بگی کی در مقابل کی باشه؛خوب ما هم کاربر این انجمنیم یه حقی انتخاب هم به ما بده

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
برای اینه کسی نمیاد؛که این تاپیک دیمو کراتی است فقط باید شما بگی کی در مقابل کی باشه؛خوب ما هم کاربر این انجمنیم یه حقی انتخاب هم به ما بده

اصلا هم اینطور نبوده. از اولین موقع که این تاپیک راه افتاد با موافقت اعضا بوده نظرسنجی ها.

آخرین ویرایش:

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
آخ آخ من اصلاً یادم رفت اینجا یه خبرهایی بوده x_x

من که یه تازه واردم به این تاپیک
همین نظر سنجی فعلی پیشنهاد من بوده

لطفاً در مورد چیزی که ازش اطلاع ندارید اظهار نظر نفرمایید ، چه برسه به زیر سوال بردنش 8-|

hazhirmahmodi

کاربر سایت
Feb 19, 2012
1,214
نام
Hazhir
head pyramid در سایلنت هیل و t-078 که اخر رزدنت اویل 1 میکشیمش رو بذارید:d اگرم نمیذارید اینو بذارید: nemsis و t-078

نهی نهی اصلا همش که شد انتخاب شما یه بارم نظر این داداش کوچولو جناب VASS در مقابل رائول منندز دیگه !!!!!!!

این دو کارکتر را بزارید خیلی خوب میشه
الکاترازvsکاپیتان سوپ

Price VS Soap

دو رقیب همیشگی :

Snake Vs. Sam Fisher

Prince Vs. DANTE

Raiden vs Ryu Hayabusa.

For The Love of HnS :D

The Prince Vs. Altair
The Prince منظور شاهزاده هست تو شاهزاده ایرانی:d

یکی از دوستان صفحه قبل گفت، من هم یه بار دیگه بگم!
vaas با منِندز
هر دوشون هم واسه سال پیش بودن و تر و تازه ان:d جفت شون هم موجوداتی دیوانه!:d
اینا درخواست نیست؛خودش یهو میگه باید این دو کارکتر بشه رای ما نخواست

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
پس اینا چین درخواست دادند؟؟؟؟؟(تازه من خودم درخواست دادم فکر کنم اصلا صاحب این تاپیک،به پست من نگاه نکرد تا پاسخی بده یا درخواستمو قبول کنه)

من خودم با Alan Wake در مقابل Ethan Mars موافقم :biggrin1:
اگر موافقین لایک بزنین تا نظرسنجی این دفعه رو انتخاب کنیم
سپاس

تعداد کسایی که این پیشنهاد رو لایک کرده بودن از اون دوتای قبلی بیشتر بود.

hazhirmahmodi

کاربر سایت
Feb 19, 2012
1,214
نام
Hazhir
تعداد کسایی که این پیشنهاد رو لایک کرده بودن از اون دوتای قبلی بیشتر بود.
خوب درسته؛پس درخواست های که من اون چند کاربر داده بودند چه اجرا میشود یا؛ناخوانده باقی می ماند

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
خوب درسته؛پس درخواست های که من اون چند کاربر داده بودند چه اجرا میشود یا؛ناخوانده باقی می ماند

حالا از کجا میدونی ناخوانده میمونن؟ حتما باید بیاد بگه ممنون که درخواست دادین حتما بررسیش میکنم؟:|

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر