X Vs. Y (پست اول تاپیک خوانده شود)

Group XXIV

• مجموع رای دهنده‌ها
    20
  • نظرسنجی بسته شده است .
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
ضمن خسته نباشید به همکار گرامی (دی) به خاطر مطلب سوپر خفنشون منم مطلبم رو میذارم دی بالاخره صاحب خونه مقدمه دی طبق معمول هم بیوگرافی ای که نوشتم دنلدی هست ولی با حجم کم دی همش 6.6 مگ بیشتر نیست دنلد کنید و لذت ببرید :

بیوگرافی و داستان inFAMOUS

04903452137238600845.jpg

inFAMOUS Story

کم و کاستی مطلب رو به بزرگی خودتون ببخشید با این زمان بهتر از این از دستم بر نمیومد
موفق باشید دی

آخرین ویرایش:

devil girl

کاربر سایت
Jun 11, 2008
2,703
نام
4tous4
ممنون از دوست عزیزم احسان جان برا مطلب خوبش
بچه ها فقط من نتونستم عکسامو آپلود کنم :D دیگه به بزرگی خودتون ببخشید
امیدوارم لذت ببرید

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
آقا بی خیال این چیزهایی که گفتی بشو که برای تاپیک خوب نیست به کشتن باشه کریتوس بیشترین لطف رو به همه کرده دی داستان ها رو بخون ببین چه خبره دی
کریتوس ؟؟؟
hjwkmpfkqbgfjdutxgr.jpg

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
ممنون از دوست عزیزم احسان جان برا مطلب خوبش
بچه ها فقط من نتونستم عکسامو آپلود کنم :D دیگه به بزرگی خودتون ببخشید
امیدوارم لذت ببرید
ممنون
عالی نوشته بودی لذت بردم دی فقط داستان کاملاً کلیشه ای بود اینکه می خوان با یه وسیله یا میکروبی سوپر سولجر بسازن و یهو همه چی بهم میریزه و از کنترل خارج میشه بیش از n بار استفاده شده دی
کریتوس ؟؟؟
hjwkmpfkqbgfjdutxgr.jpg
اون god هم کشته ؟ (از همون شکلکی که خودت گذاشتی)
-------------
@ 4tous4 :
آی اَگری دی

devil girl

کاربر سایت
Jun 11, 2008
2,703
نام
4tous4
@احسان

بله خب اینکه هست :D کلا دیگه موضوع خزتر از سلاح بیولوژیکی وجود نداره :D ولی کلا این طراحی شخصیت الکس منحصر به فرد به جان من :D خاص بود دیگه :D حیف این کاراکتر توی این داستان :D

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
ممنون از دوستان بخاطر بایوگرافی های خوب و کاملشون ...

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
من كه وحشي اي مثل الكس مرسر رو به همه چي ترجيح ميدم . هرچند هنوزم برام جاي سوال هست كه چرا ( داستان رو كامل نخوندم ) تو نسخه دوم كنترل الكس رو به عهد نداريم و با اون كاما سياه بازي ميكنيم !!!!
اوايلش هم اين داستان جديد و اين كاراكتر با اون قابليت هاي وحشيانه و تخيليش ، برام جالب بود . اما تو نسخه دوم واقعا بازي خراب شد .

به همين دليل الكس رو انتخاب كردم . چون نسخه اول عالي بود از نظر من و باز هم به نظرم احتمال ميدم كه اين نسخه فقط با الكس مرسر ( اگه نسخه سوم برگرده و كنترلش دست بازيباز باشه ) به اوج ميرسه .

amirhosein s.a

کاربر سایت
Oct 10, 2010
785
نام
experimental man
alexدیوانه تر و انتقام جوتر وسریعتر و خشن تر وخونخوار ترو منفی ترو و...از coleهست coleچالش داستانی بیشتری داره ولی در مقابل یک نیمه هیولا زیاد به چشم نمیاد

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
alexدیوانه تر و انتقام جوتر وسریعتر و خشن تر وخونخوار ترو منفی ترو و...از coleهست coleچالش داستانی بیشتری داره ولی در مقابل یک نیمه هیولا زیاد به چشم نمیاد
تا اینجا که بیشتر به چشم اومده دی
در ضمن کول هم می تونه یه شخصیت به شدت خبیث و منفی باشه هم مثبت ! من بخش هیرو ـش رو نوشتم ! بخش منفی کول به شدت تاریک و سیاه ـه و کارهایی ازش سر میزنه که یه آدم با دشمنش هم اون کار رو نمی کنه !

02706287305899162956.jpg

paxa

کاربر سایت
Jan 4, 2011
949
نام
پارسا
تا اینجا که بیشتر به چشم اومده دی
در ضمن کول هم می تونه یه شخصیت به شدت خبیث و منفی باشه هم مثبت ! من بخش هیرو ـش رو نوشتم ! بخش منفی کول به شدت تاریک و سیاه ـه و کارهایی ازش سر میزنه که یه آدم با دشمنش هم اون کار رو نمی کنه !
:dاگه میشه درباره شخصیت منفیش هم صحبت کن....

ولی منفی تر از الکس نمیشه!

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
:dاگه میشه درباره شخصیت منفیش هم صحبت کن....

ولی منفی تر از الکس نمیشه!
والا به اون صورت رمقی برام نمونده قسمت منفی ـش رو بخوام بگم باید از اول یه داستان جدید بنویسم ولی در همین حد بدون که :
ببین الکس با وجود خشن بودن نزدیکانش رو میکشه ؟
پس بدون در شرایط منفی کول خیلی منفی تر از الکسه دی

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
اینفیمس 12 رو روی دوحالت رفتم
ولی 2 رو دیگه حال نداشتم منفی رو هم برم، فقط مثبت تموم کردم :d
داستان منفیشو دارید کامل بذارید ؟؟8-|

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
اینفیمس 12 رو روی دوحالت رفتم
ولی 2 رو دیگه حال نداشتم منفی رو هم برم، فقط مثبت تموم کردم :d
داستان منفیشو دارید کامل بذارید ؟؟8-|
زمان خیلی کمی تا پایان نظرسنجی هست بذار ببینم چیکار می تونم بکنم ! شاید فقط بتونم اندینگش رو پر ملات بنویسم و گرنه از اول بخوام منفی ـش رو بنویسم بعد از تموم شدن نظر سنجی تموم میشه دی
پ.ن : البته می دونم قسمت منفی رو برای چی می خوای دی مثلاً بگی بابا همش این بود منفی منفی می کردید اینکه چیزی نبود دی درسته ؟ دی

amirhosein s.a

کاربر سایت
Oct 10, 2010
785
نام
experimental man
والا به اون صورت رمقی برام نمونده قسمت منفی ـش رو بخوام بگم باید از اول یه داستان جدید بنویسم ولی در همین حد بدون که :
ببین الکس با وجود خشن بودن نزدیکانش رو میکشه ؟
پس بدون در شرایط منفی کول خیلی منفی تر از الکسه دی
الکس کمتر از چند ثانیه یک هیولا از پا در بیاره خیلی سریع تر از کول :dالکس در ضمن هرچی اراده کنه انجام میده :d

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
زمان خیلی کمی تا پایان نظرسنجی هست بذار ببینم چیکار می تونم بکنم ! شاید فقط بتونم اندینگش رو پر ملات بنویسم و گرنه از اول بخوام منفی ـش رو بنویسم بعد از تموم شدن نظر سنجی تموم میشه دی
پ.ن : البته می دونم قسمت منفی رو برای چی می خوای دی مثلاً بگی بابا همش این بود منفی منفی می کردید اینکه چیزی نبود دی درسته ؟ دی
نه باوووو
میخوام بدونم چی به چی میشه، کیا میمیرن و این حرفا :d

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر