X Vs. Y (پست اول تاپیک خوانده شود)

Group XXIV

• مجموع رای دهنده‌ها
    20
  • نظرسنجی بسته شده است .
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
خب اول خسته نباشید میگم به تمام دوستانی که دارن زحمت بیوگرافی ها رو میکشن (چه همینجوری از سر خودم باز کردم یو ها ها ها) صلح و صفا جان (انقدر گفتم دیگه این اسم برات نهادینه شد) بی صبرانه منتظریم دی
خب بچه ها می دونم در برابر کارهای شما این یک کار حقیرانه و کوچکی هست ولی از طرف من قبول ـش کنید . امیدوارم لذت ببرید , همون بررسی طراحی گابریل هست که قولش رو داده بود :

mahi58

کاربر سایت
Feb 19, 2007
1,985
نام
محمود
Master Geralt یکی از بهترین کاراکترهای دنیای گیمه. حقیقتا خیلی شخصیت واقعی و قشنگی داره و عین این قهرمان های مصنوعی که 1000 پله از واقعیت دور هستند و هیچ نقصی ندارند و توی بازی ایده آلیزه شون کردند نیست...

به Geralt رای بدید عزیزان من! باور کنید یکی از Top 10 دنیای گیمه!
91136802927015869872.gif

گرافیک Witcher 2 رو هم روی GTX 560 Ti HAWK ببینید حالش رو ببرید!
26309290924084941120.gif

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
احسان مثل همیشه عالی بود >:d< ، اصلا نمیدونستم یه همچین فلسفه هایی پشت طراحی گبریل وجود داشته ، واقعا طراحی دقیق و زیبایی رو اعضای مرکوری استم انجام دادن :x

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
عالیه کارت احسان جون! واقعا کار این دفعه مون خیلی گسترده شد! خیلی! از همه نظر کامله!>:d<
مرسی پسرم دی
احسان مثل همیشه عالی بود >:d< ، اصلا نمیدونستم یه همچین فلسفه هایی پشت طراحی گبریل وجود داشته ، واقعا طراحی دقیق و زیبایی رو اعضای مرکوری استم انجام دادن :x
ممنون دی
بله بله و این است هنر طراحی دی

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
Chapter III

بالاخره گرالت به Loc Muinne رسید.یا با یوروِث و یا با ورنان روچ.بسته به اینکه به کدام کمک میکرد.در آنجا جادوگران جلسه ای را برای ایجاد حکم جادویی جدیدی ترتیب دادند.بنابراین تمام رهبران سلطنتی در Loc Muinneجمع شدند تا جلسه را برگذار کنند.

Philippa Eilhart و Síle de Tansarville قصد استفاده از این جلسه برای ایجاد قدرت مخصوص خود را داشتند و دستور ترور شاه Demavend در حین روی دادن مجموعه ای از حوادث دادند.اونا قصد داشتند تا از ساسکیا به عنوان وسیله برای پیش برد مقاصدشون استفاده کنند.

گرالت فهمید که جاسوسان Nilfgaardian هنوز با گروگانشان یعنی تریس در Loc Muinne هستند.

اگر گرالت با روچ باشد،کشف میکند که دختر نامشروع Foltest یعنی پرنسس Anais نیز به وسیله Dethmold دزدیده شده است.در این حین به او دو انتخاب مبنی بر آزاد کردن تریس یا Anais داده میشود.

اگر گرالت با یوروِث باشد،کشف میکند که Philippa توسط پادشاه سرزمین Redania یعنی شاه Radovid دستگیر شده و چشمانش را از حدقه بیرون آورده است.در این حین نیز دو انتخاب به گرالت مبنی بر آزاد کردن تریس یا Philippa-ی کور داده میشود که تنها کسی که قادر به برداشتن طلسم از روی ذهن ساسکیا هست داده میشود.

اگر گرالت با روچ، Anais را آزاد کند،نتیجه وحشیانه کشته شدن Dethmold توسط روچ در عملی انتقام جویانه است.که در پایان گرالت و روچ دو تصمیم مبنی به فرستادن Anais به نزد شاه Radovid و یا نزد John Natalis خواهند داشت.
اگر گرالت Phillipa را نجات دهد،او به گرالت و یوروِث رو در رسیدن به خنجر کمک میکند ولی در پایان فرار میکند.

اگر تریس آزاد شود،بدون در نظر گرفتن اینکه گرالت با چه کسی همراه است، نتیجه مرگ سفیر Nilfgaard و افشا سازی دخالت Lodgeها است.

جلسه بین رهبران سلطنتی و Síle de Tansarville آغاز میشود.اگر گرالت به ساسکیا کمک کند، او از تصمیم خود مبنی بر ساختن کشوری آزاد و خود نیز به عنوان ملکه میگوید.

اگر گرالت و روچ با کمک هم Anais را آزاد کنند،یا تحت حمایت شاه Radovid قرار میگیرد و یا تحت نظارت Natalis تا رسیدن به سن قانونی برای حکومت کردن قرار میگیرد.
اگر گرالت نه به روچ و نه به یوروِث کمک کند و تریس را آزاد کند، روچ به عنوان یاغی اعلام خواهد شد وقوانین Temeria حل نشده باقی میماند و یا یوروِث در حالیکه سعی میکند خنجر Phillipa را به دست بیاورد ،شدیدا زخمی میشود.

با این حال،جلسه توسط نیروهای Nilfgaardian که همراه لِتو کسی که تمام نقشه های جادوگر را بر ملا میکند به هم میریزد.

و یا اگر گرالت تریس را آزاد کند، هر دو سر میرسند و Síle را متهم میکنند. Radovid در آن هنگام دستور بازداشت Síle را صادر میکند اما او ساسکیا را مجبور میکند که به فرارش کمک کند.

گرالت Síle را دنبال میکند اما Síle موفق میشود که وسیله teleportat-ش رو فعال کنه اما چون لِتو قبلا دستگاه را دستکاری کرده بود،به جای اینکه Síle را جا به جا کند، در عوض او را میکشد.
گرالت این بار میتواند انتخاب کند که او را بکشد یا اجازه دهد زنده بماند و کمکش کند که فرار کند. گرالت سرانجام با ساسکیا در فرم اژدهاییش مبارزه میکند و در نهایت او را شکست میدهد.
اگر اوبه یوروِث و ساسکیا کمک کرده باشد، و همچنین به Philippa کمک کرده باشد، گرالت قادر خواهد بود که طلسمی را که روی ذهن ساسکیا بود را بشکند در غیر این صورت میتواند اجازه دهد که او زنده بماند و یا او را بکشد.
================================
دوستان واقعا عذر خواهی میکنم که خیلی پیچیده شده ولی واقعا همینجوری نوشته بود
یعنی تند تند بحث رو عوض میکرد.
خداییش داستان W2 خیلی پیچیده هست چون توی همین چپتر فقط داره تصمیما و نتایجشونو میگه.
اگر کمی و کاستی داره به بزرگی خودتون ببخشید

djamir

کاربر سایت
Jul 8, 2011
613
نام
امیر
تونی جان دستت درد نکنه عالیه
جدا تنها دلیلی که باعث میشه از گرالت خوشمون بیاد شخصیت پردازی کاملش هست
از لحاظ داستانی هم که چیزی کم و کثر نداره یه داستان فوقولاده پیچیده که هرکسی رو مجذوب خودش می کنه

.: Darkness :.

کاربر سایت
Aug 1, 2010
905
نام
کیان
بچه ها سه تا ویدئو میزارم امیدوارم خوشتون بیاد:)

-ویدئو اول Cutscene پایانی نسخه اول ویچر هستش که نبرد گرالت و یک ویچر دیگه رو نشون میده
(برای دانلود هر ویدئو روی عکس مربوطه کلیک کنید)

-یک ویدئو کوتاه و مختصر به صورت animatedشده که به معرفی ویچرها می پردازه که چگونه موجوداتی هستند​

-کسانی که مثل من نسخه اول رو بازی نکردن و میخوان از داستان بازی با خبر بشن اینو حتما ببینن! ... در حد 5 دقیقه به صورت خیلی مفید کل وقایع نسخه اول رو بازگو میکنه​

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
ای بابا این گرالت که هنوز عقبه!!!
یه مددی برسونید دوستان!!:d
همون یه سکانس شروع بازی Witcher 2 رو دیده باشین کافیه که بهش رای بدین!!

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
ای بابا این گرالت که هنوز عقبه!!!
یه مددی برسونید دوستان!!:d
همون یه سکانس شروع بازی Witcher 2 رو دیده باشین کافیه که بهش رای بدین!!

من سکانس شروع ویچر 2 رو دیدم و میخواستم به گرلت رای بدم :D ولی بعد سکانس پایانی Castlevania رو یادم اومد و به گبریل رای دادم :D

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
من سکانس شروع ویچر 2 رو دیدم و میخواستم به گرلت رای بدم :D ولی بعد سکانس پایانی Castlevania رو یادم اومد و به گبریل رای دادم :D
خب اینکه نشد آخر ویچر 2 و مبارزش و اتفاقات و انتخابایی که دارین رو هم ببینین بعد رای بدین!!:D البته منظورم از شروع بازی صحنه ایه که شاه رو میکشن نه قبلش!!اصل بازی از اونجا شروع میشه!!!

آخرین ویرایش:

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
خب اینکه نشد آخر ویچر 2 و مبارزش و اتفاقات و انتخابایی که دارین رو هم ببینین بعد رای بدین!!:D البته منظورم از شروع بازی صحنه ایه که شاه رو میکشن نه قبلش!!اصل بازی از اونجا شروع میشه!!!

مجتبی من Witcher 2 رو تموم کردم :D ( حتی Witcher 1 رو هم تموم کردم )

ولی خداییش اتفاقاتی که آخر Castlevania اصلا جای فکر کردن باقی نمیزاره

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
گول این شیاطین رو نخورید. تنها راه سعادت شما در دنیا و اخرت همانا رای دادن به Gabriel Belmount است.
:D

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,203
نام
محمد
من چون گرالت اهل دله و خانم بازه قهاریه بهش رای دادم . کلا از این تیپ آدما که هر جا میرن با یکی میخوابن خوشم میاد :D

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر