X Vs. Y (پست اول تاپیک خوانده شود)

Group XXIV

• مجموع رای دهنده‌ها
    20
  • نظرسنجی بسته شده است .
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

A MIN

کاربر سایت
Jul 4, 2010
3
لیون رو خوب اومدی!
چاکریم داداش ولی درمورد زنها هم راست گفتم واقعا در بازی ها بلای خانمانسوزند

---------- نوشته در 06:21 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:17 PM ارسال شده بود ----------

چطوری آقای امین خان...؟
برو 15 - 20 صفحه ی اول رو بخون... بعد بیا با هم صحبت کنیم...
;)
سلام
لازم نیست برم اون صفحه ها رو بخونم اگه همه هم بگن لیون من میگم کریس چون حداقل تیپش سوسول نیست.یه نگاه به لیون بکن زامبیها نمیدونن باهاش برقصن یا بخورنش.

Leon.Fox

کاربر سایت
Oct 31, 2011
2,044
نام
Leon

سلام
لازم نیست برم اون صفحه ها رو بخونم اگه همه هم بگن لیون من میگم کریس چون حداقل تیپش سوسول نیست.یه نگاه به لیون بکن زامبیها نمیدونن باهاش برقصن یا بخورنش.
Oh come on
بیا تو پروفایلم یا کلوب تا مُخ همدیگه رو بخوریم...
;)
اینجا الان همه شاکی میشن...

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
دوستان شرمنده دیر شد همین چند لحظه پیش یه آدم فضول زارت اومد نشست پای کامپیوتر ما و الان نمی دونم چی شده سیستم داره جون میکنه همین صفحه رو هم به زور باز کردم خلاصه به شدت اعصابم به هم ریخته فعلاً این رو داشته باشید تا ببینم چه خاکی می تونم به سرم بریزم !

درود
قبل از شروع خدمتتون عرض کنم پیشاپیش عذر میخوام اگر بعد از هر اتفاقی میبینید نوشتم "در ادامه ی راه" و "در ادامه" و ... چون واقعاً بازی یکپارچه روایت نمیشه اکثرش به مبارزات متعدد و خیلی زیاد میگذره تا به بخش داستانی برسه. یا مراحل جوری هست که نمیشه به داستان وصلش کرد :D مثلاً نمیشه گفت بیونتا تصمیم میگیره بره به فلان جا بعد شروع به حرکت میکنه از پله ها میره پایین از چند تا ساختمون اینور اونور میپره و روی در و دیوار راه میره بعد به یه طلسم با دو تا مجسمه بر میخوره جلوی یکیش بشکن میزنه و لخت میشه و زمان اسلوموشن میشه و بیونتا در حالت عریان مسافت رو طی میکنه و به مقصد میرسه :D یعنی مسیر ها و ... همه بیشتر در جهت بهره کشیدن از گیم پلی هست تا داستان و بابت همین موضوع شرمندتون شدم :D

50813175726806437327.jpg

نیاز به توضیح نیست که بیونتا جادوگری مربوط به زمان های دور است و حال به دنبال حافظه ی گم شده ی خود می گردد . آشنایی با بیونتا از جایی آغاز می شود که او به همراه خبرچینی به اسم انزو در یک قبرستان است در زمان حال و درست بعد از بیست سالی که از انتهای یک دریاچه به زندگی بازگشت . انزو به او اطلاعاتی در مورد شخصی به نام Right Eye می دهد که برخی او را به اسم Eye of the World می شناسند .بیونتا تصمیم میگیرد او را پیدا کند تا بلکه بتواند خاطرات از دست رفته اش را باز گرداند .

بدین ترتیب بیونتا راهی شهری به اسم Vigrid می شود . در بدو ورود او مورد حمله ی فرشته ای قرار میگیرد و لحظاتی بعد بیونتا با Jeanne که ظاهراً با فرشتگان متحد شده روبرو می شود . در ادامه داخل شهر با مرد جوانی به نام Luka آشنا می شود , که بیونتا معمولاً او را Cheshire صدا میزنه , لوکا به دنبال بیونتا است چون بیونتا را مسئول مرگ پدرش می داند . بعد از رویارویی نصفه و نیمه ی این دو ناگهان بیونتا به Fortitudo برخورد میکند ! (یکی از چهار Cardinal Virtue) بیونتا موفق به شکست دادن او می شود . بعد از شکست دادن Fortitudo معلوم می شود او یکی از کسانی بوده که سعی در احیای Jubileus دارند . در ادامه راه به سوی دره ی ماه و خورشید بیونتا برای بار دوم Jeanne (Cardinal Virtue دوم) را ملاقات میکند . جین به بیونتا حمله کرده و مبارزه ای بین این دو جادوگر شکل میگیره . در پایان بیونتا موفق به شکست دادن جین می شود و به راه خود ادامه می دهد . در ادامه ی راه بیونتا به دختر بچه ی گم شده ای به اسم Cereza برخورد میکند . بچه ای که عینکی به چشم دارد و به دنبال گربه ی پارچه ای گم شده اش Cheshire می گردد !!! Cereza معتقده که بیونتا مادرش است و به دنبال او به راه می افتد . آنها با یکدیگر به طرفی پورتالی به Paradiso حرکت می کنند . در ادامه هر دو مورد حمله ی فرشتگان قرار می گیرند , بیونتا از cereza در مقابل حملات فرشتگان دفاع میکند . بعد از رسیدن به دنیای انسان ها بیونتا cereza را به لوکا سپرده و به راه خود ادامه میدهد . بیونتا برای بار دیگر با Temperantia روبرو می شود . بیونتا دوباره به راه خود ادامه داده و به همراه لوکا و سرزا سعی می کنند خود را به سرزمینی که به نام Isla del Sol شناخته می شود برسانند . اما در Paradiso به دام می افتند . قبل از اینکه موفق به فرار از آنجا شوند مورد حمله ی Cardinal Virtue سوم یعنی Iustitia قرار میگیرند . بیونتا موفق به شکست دادن او می شود .
سپس لوکا نقشه ای برای رفتن به isla del sol تعبیه می کند ! رفتن به آنجا با یک جت ! در بین راه سرزا در داخل جت گم می شود . بیونتا به دنبال پیدا کردن سرزا به راه می افتد . در میان جستجوی بیونتا دوباره سر و کله ی جین پیدا می شود و باز هم مبارزه ای دیگر بین این دو جادوگر در می گیرد اما در میان مبارزه ی این دو جت توسط حمله ی آخرین Cardinal Virtue به اسم Sapientia آسیب می بیند . در پایان مبارزه باز هم بیونتا پیروز میدان می شود . بیونتا سرانجام موفق به پیدا کردن سرزا می شود و به همراه او از جت در حال نابودی فرار می کند و در لحظات آخر سرزا را به دست لوکا می سپارد . حال وقت رویارویی با Sapientia است کسی که بعد از شکست خوردن این موضوع را بیان می کند که چشم چپ چیزی بیشتر از یک تکه سنگ بی ارزش نیست ! بعد از مبارزه لوکا , بیونتا را به داخل هلیکوپتر کشیده و آنجا را ترک می کنند . بیونتا به همراه لوکا و سرزا به طرف جزیره در حرکت بودند که ناگهان هلیکوپتر آنها مورد اصابت موشکی قرار می گیرد . گروهی که به طرف آنها در حال شلیک موشک بودند از طرف لوکا غافلگیر می شوند بیونتا موشکی را تا رسیدن به آنها همراهی کرده و باعث نابودی نیروهای مهاجم فرشتگان می شود .
وقتی که آنها به سلامت به جزیره میرسند , بیونتا بار دیگر با جین مواجه می شود . جین موشک دیگری را با کنترل از راه دور کنترل کرده و بیونتا را غافلگیر میکند . در ادامه او برای بیونتا توضیح می دهد که بیونتا بچه ای بوده که از Umbra Witch و Lumen Sage (هر کدام یه نژاد هستن) متولد شده . و این چیزی ـست که به شدت در احکام گروه باستانی غدغن شده است و همانطور که در پیشگویی ها آمده چنین چیزی موجب فاجعه خواهد شد ! جین این حرف ها را میزند تا بیونتا را متوجه خطر بزرگی که در آن قرار دارد بکند .
بالاخره لوکا خودش را به ماشین دزدیده شده میرساند و کنترل موشک جین را میدزدد ! ماشین به طرف ساختمان رفته و منفجر می شود . در همین حین در بالای ساختمان مبارزه ای دیگر بین بیونتا و جین در می گیرد . مبارزه ی سختی بین این دو جادوگر در میگیرد , در همین حین که این دو در بین ساختمان ها به مبارزه ادامه می دهند جین ناگهان لباس خود را از قرمز به سفید تغییر می دهد . مبارزه اینبار بینابین دو موشک ادامه میابد . بعد از کشیده شدن مبارزه به ساختمانی دیگر بیونتا بالاخره موفق به شکست جین می شود . جین به بیونتا توضیح میدهد که دلیل داشتن چشم چپ جزئی از سرنوشت او است . بالاخره بیونتا 500 سال گذشته ی خود را بیاد می آورد ! بله اسم واقعی او سرزا است ! و جین تنها دوست او بوده است ! بیونتا جواهری را به جین می دهد تا از او محافظت کند . دیدار آنها زیاد به طول نمی انجامد و جین برای نجات بیونتا , در مقابل موشک ها خود را فدا میکند . بیونتا نیز از آنجا گریخته و به لوکا و سرزا ملحق می شود .
در ادامه وقتی آنها مقابل در بزرگی می رسند سرزا صدای آشنایی را می شنود و صاحب آن صدا را پدر خود خطاب میکند ! بیونتا به دنبال او به سمت بالای برج حرکت می کند و در راه با کلون هایی از Temperantia , lustitia و Sapientia مبارزه میکند . بیونتا به راحتی هر چه تمام تر همه ی آنها را از سر راه برداشته و خود را به بالاترین قسمت برج می رساند و در آنجا پدر Balder را ملاقات میکند ! آخرین نفر از Lumen Sageها و همچنین بلند مرتبه ترین فرد در نژاد Lumenها .
بالدر به بیونتا توضیح میده که او پدر بیونتا ـست و می خواهد با احیای Jubileus (خالق دنیاها) دوباره سه دنیا را باز گرداند و برای این کار به Eye of the World نیاز دارد که یکی از آنها چشم چپ است که در اختیار بیونتا ـست ! و در واقع این تنها راهی هست که بیونتا می تواند تمام حافظه ی از دست رفته اش را بازگرداند . و وقتی بیونتا درباره ی سرزا می پرسد , بالدر به او می گوید او در واقع همان دوران کودکی او بوده و فقط نقشه ای برای کمک به بدست آوردن حافظه اش بوده است . در همین حین ناگهان لوکا سر میرسد و در این بین متوجه می شود که در واقع بالدر کسی بوده که باعث مرگ پدرش بوده نه بیونتا ! لوکا می خواهد از خشم به او حمله کند ولی بالدر به راحتی او را بوسیله ی 4 فرشته اسیر کرده و به او می گوید همانطور که پدرش کشته شد او نیز خواهد مُرد . بیونتا به سرعت فرشته ها را کشته و لوکا را آزاد میکند ولی بالدر , لوکا را به بیرون از پنجره پرتاب می کند .
بیونتا متوجه می شود که در واقع جین تحت فرمان و زور بالدر قرار گرفته بوده تا تحت فرمان او عمل کند و به بیونتا حمله کند . بیونتا خشمگین و عصبانی به بالدر حمله می کند ولی بالدر به راحتی او با او مقابله می کند او بیونتا را گرفته و به سوی دیگر اتاق پرتاب میکند . در همین هین موج بزرگی اتاق را خراب کرده و آن را به طرف پایین برج می برد . بیونتا به مبارزه با پدرش ادامه میدهد . بیونتا در میان سنگ هایی که به طرف او می آیند مقاومت کرده و مبارزه ی خود را به سرانجام می رساند.
بعد از پایان مبارزه بدن بالدر به روی زمین می افتد , دنیا نجات می یابد و بیونتا سرزا را با پورتالی به زمان اصلی خود باز می گرداند و همین امر موجب بازیابی تمام خاطرات از دست رفته ی بیونتا می شود ! ناگهان بیونتا مورد اصابت نیرویی قرار می گیرد . بالدر باز می گردد , به نظر میرسد که او آسیبی ندیده ! و حالا چشم چپ فعال می شود . او خودش و بیونتا را به طرف مجسمه ای در بالای برج تلپورت میکند و دستور احیا کردن جوبیلوس به همراه Eye of the World را می دهد . آنها به داخل چشم مجسمه می روند . با زندانی شدن بیونتا سرانجام جین دوباره ظهور کرده , در واقع جواهری که بیونتا به او داده بود باعث شده تا از کنترل بالدر خارج شود و بتواند از خودش در برابر موشک ها محافظت کند ! او با موتور به طرف بالای مجسمه می رود . جین موفق می شود تا به موقع به بیونتا رسیده و او را از چشم چپ خارج کند . همین باعث می شود تا مجسمه از کنترل خارج شود , بیونتا و جین موفق به شکست دادن او می شوند . در پایان در سقوطی شکوهمند به سمت زمین بیونتا و جین موانع را پشت سر گذاشته و به زمین باز می گردند .
---------------------------------------------------------------------
خودتون مقایسه کنید ! قضاوت هم با خودتون !

Leon.Fox

کاربر سایت
Oct 31, 2011
2,044
نام
Leon
معرکه بود احسان... خدا خفت نکنه...
اما فکر نکنم این هم کمکی به Bayonetta بکنه...
یگانه جنگجوی مو قرمز... Nariko...
گیلاس هاتون رو به افتخارش بیارید بالا....

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
معرکه بود احسان... خدا خفت نکنه...
اما فکر نکنم این هم کمکی به Bayonetta بکنه...
یگانه جنگجوی مو قرمز... Nariko...
گیلاس هاتون رو به افتخارش بیارید بالا....
cheers :D

Loghman

زمان تنها چیزیست که به عدالت بین همه تقسیم شده است
کاربر سایت
Apr 1, 2010
2,596
نام
لقمان
عالی بود احسان
خوب دوستان همینطور که میدونید یه داستان معمولی که شخصیتو معمولی میکنه:d
حالا گرفتین من چی گفتم:d

Leon.Fox

کاربر سایت
Oct 31, 2011
2,044
نام
Leon
عالی بود احسان
خوب دوستان همینطور که میدونید یه داستان معمولی که شخصیتو معمولی میکنه:d
حالا گرفتین من چی گفتم:d
حالا مثلاً Nariko تو داستان Bayonetta بود و Bayonetta تو داستان Heavenly Sword... فکر میکنی قضیه فرق میکرد لقمان جان...
مهم کاریزماست رفیق... کاریزما...
که Bayonetta متاسفانه فاقد اونه...
;)

Emperor visari

کاربر سایت
Jan 5, 2011
1,553
من یکی به شدت با لیان مخالفم:d

نمیشه جاشونو عوض کرد مسخره میشه.بایونتا حماسی نیست کلا بازی هیدکی کامیایی ژاپنی کلایمکسی حماسی نمیشه و نمی تونین از کاراکتر موجود تو این عناوین توقع کمالات عالیه و افق های روشن و از این حرفا داشته باشین.همون طور که از یک کار حماسی نمیشه توقع کاراکتر طناز و لوده رو داشت.

Leon.Fox

کاربر سایت
Oct 31, 2011
2,044
نام
Leon
من یکی به شدت با لیان مخالفم:d

نمیشه جاشونو عوض کرد مسخره میشه.بایونتا حماسی نیست کلا بازی هیدکی کامیایی ژاپنی کلایمکسی حماسی نمیشه و نمی تونین از کاراکتر موجود تو این عناوین توقع کمالات عالیه و افق های روشن و از این حرفا داشته باشین.همون طور که از یک کار حماسی نمیشه توقع کاراکتر طناز و لوده رو داشت.
قربونت برم من که نگفتم جاشون رو عوض کنن... من در جواب لقمان اون مثال رو زدم...
کاراکتر طناز و لوده
چسبیدم به طاق با این جملت...
:))

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
بچه ها با تمام وجود میگن بیونتا ظاهرش به خاطر چیز نیست ولی از طرفی حتی با داشتن این تیپ روایت داستان همینجوری داره رای هاش بیشتر میشه :D پس دلیل این رای ها چیه واقعاً ؟ :D واقعاً بچه های اینجا چه روح های پاک و لطیفی دارن :D (یه کم هم بد سلیقه ـن :D)

Leon.Fox

کاربر سایت
Oct 31, 2011
2,044
نام
Leon
بچه ها با تمام وجود میگن بیونتا ظاهرش به خاطر چیز نیست ولی از طرفی حتی با داشتن این تیپ روایت داستان همینجوری داره رای هاش بیشتر میشه :D پس دلیل این رای ها چیه واقعاً ؟ :D واقعاً بچه های اینجا چه روح های پاک و لطیفی دارن :D (یه کم هم بد سلیقه ـن :D)
همینه دیگه... جوونای ما تو ظواهر غرق شدن...

Emperor visari

کاربر سایت
Jan 5, 2011
1,553
بچه ها با تمام وجود میگن بیونتا ظاهرش به خاطر چیز نیست ولی از طرفی حتی با داشتن این تیپ روایت داستان همینجوری داره رای هاش بیشتر میشه

:D پس دلیل این رای ها چیه واقعاً ؟ :D واقعاً بچه های اینجا چه روح های پاک و لطیفی دارن :D (یه کم هم بد سلیقه ـن :D)

من اگه بخوام راستشو بگم همون موقع که قرار بود بازی بیاد همین که شنیدم نقش یک ساحره ای که فرشتگان رو سلاخی می کنه ذوق مرگ شدم:):)(چه قدر demon hunter باشیم!خسته شدیم به خدا) فقط اگه فرشته ها یکم کمتر فانتزی بودند خدا میشد.>:)
کلا طنز باحالی هم داره یه نیگاه به ویدیوی زیر بندازین.دیالوگا رو دقت کنین(حتی بچگیشم دلقک بوده)

Bayonetta - Funny Moments [Bayonetta meets Cereza] German Subtitle - YouTube

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
من اگه بخوام راستشو بگم همون موقع که قرار بود بازی بیاد همین که شنیدم نقش یک ساحره ای که فرشتگان رو سلاخی می کنه ذوق مرگ شدم:):)(چه قدر demon hunter باشیم!خسته شدیم به خدا) فقط اگه فرشته ها یکم کمتر فانتزی بودند خدا میشد.>:)
کلا طنز باحالی هم داره یه نیگاه به ویدیوی زیر بندازین.دیالوگا رو دقت کنین(حتی بچگیشم دلقک بوده)

Bayonetta - Funny Moments [Bayonetta meets Cereza] German Subtitle - YouTube

بابا خب همون دانته ـس دیگه :D خودت بودی فکر کنم صفحات قبل یه سری نکات در مورد ایشون گذاشتی که توی اونم به دانته و dmc اشاره شده بود :D در یک کلام :
she is female version of dante :D

آخرین ویرایش:

Loghman

زمان تنها چیزیست که به عدالت بین همه تقسیم شده است
کاربر سایت
Apr 1, 2010
2,596
نام
لقمان
حالا مثلاً Nariko تو داستان Bayonetta بود و Bayonetta تو داستان Heavenly Sword... فکر میکنی قضیه فرق میکرد لقمان جان...
مهم کاریزماست رفیق... کاریزما...
که Bayonetta متاسفانه فاقد اونه...
;)

ببین لیان جان بازی سازان وقتی یه بازی رو میسازن شخصیت رو با محیط و داستان وقف میدن و بر عکس، کلا این سه به هم مرطبت هستن
به همین راحتی ها که فکر میکنی نیست

---------- نوشته در 12:09 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:00 AM ارسال شده بود ----------

اینم خیلی باحال بود:d
علی الان قاطی میکنه:d

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
بابا خب همون دانته ـس دیگه :D خودت بودی فکر کنم صفحات قبل یه سری نکات در مورد ایشون گذاشتی که توی اونم به دانته و dmc اشاره شده بود :D در یک کلام :
:| :| :|
به قول دانته جدید :D

Not In A Million Years :D

شخصیت بیونتا به هیچ عنوان در حد و اندازه دانته نیست و در بهترین حالت میشه اون رو یه کپی از دانته دونست ، میدونم کامیا خودش خالق دانته است ولی کامیا نیومده از دانته خودش کپی برداری کنه برعکس اومده از دانته ساخت Itsuno-San و تیمش ( DMC3 و DMC4 ) کپی برداری کرده :|

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر