X Vs. Y (پست اول تاپیک خوانده شود)

Group XXIV

• مجموع رای دهنده‌ها
    20
  • نظرسنجی بسته شده است .
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
الان جای ناریکو شما بذاری " الاغ محله " بازم همین قدر رای میاره چون ملت از بیونتا خوششون نمیاد نه اینکه اونچنان علاقه ای به ناریکو داشته باشن. خیلی ها هم مطمئنا صرفا به دلیل نفرت از این بازی رفتن به ناریکو رای دادن. هرچند اصلا مهم نیست. بیونتا 1 رای هم بیاره چیزی از ارزش های این شاهکار کم نمیکنه :D!

---------- نوشته در 02:40 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:27 PM ارسال شده بود ----------

احسان دفعه بعدی حتما تلویزیون رو چک کن یه دفعه رو کانال پ*رن نرفته باشه :D! این شخصیت هیچ ربطی به این چیزایی که گفتی نداره. در واقع این برداشت خیلی سطحی ( شرمندم ولی من اینطور فکر میکنم ) از یه سری ژاپنی بازی هاست که ایرانی ها توی نکته گرفتن از اینجور مسائل تبحر خاصی دارن اصولا! این برجستگی ها توی Arkham City هم شاید بشه روی لباس کتوومن پیدا کرد. پس با این حساب کتومن = پ*رن استار. آره :D؟ این بازی دقیقا یه بازی ژاپنی خالص هستش. با ادا اصول ژاپنی که نظیر نداره. تک تک حرکات بیونتا یه جور معنی خاص دارن. میتونه به عنوان یه حرکت شهوت آمیز از نظر خیلی ها برداشت شه میتونه هم بیشتر به جنبه stylish بودن بازی کمک کنه. منظور سهیل از اون حس ابهت، صرفا ابهت مثل دانته نیست. ولی اون حسی که من وقتی غول آخر بازی با اون خفنیش رو زدم آره یه حس ابهت ورم داشت یا خود دیالوگ های بیونتا. انیمه دیدین انشالاه که؟ ژاپنی ها دنبال فرصت برای استفاده از یه شخصیت به عنوان یه جور جنبه ســکسی دارن. هر پلات، هر صحنه، هر دیالوگ رو میتونن طوری در بیارن که به قول خود شما رسما پ*رن استار در 10 ثانیه باشه. ولی بیونتا اینطوری نیست. جمع و جوره و دقیقا همین یه حس قدرت میده. از اونجایی که تعداد بازی هایی که شخصیت اولش female باشه و کلا شخصیت پردازیش خوب در بیاد کمه، دقیقا بیونتا اومد و با یه شخصیت پردازی فوق العاده همرو اعجاب زده کرد در حالی که میتونست به عنوان 100 نوع دیگه از یه شخصیت و بازی سواستفاده شه. متوجه منظورم امیدوارم شده باشید. چون دقیقا دارید بدترین و بی ربط ترین برداشت ممکن از نظر یه گیمر ِ ژاپنی باز میکنید.
پ.ن: به نکات بولد شده دقت کن :D این شفاف سازی شما رسما در حلق ما که هیچیش رو متوجه نشدیم و فقط خواستی اشاره کنی تا بقیه متوجه بشن :D! اصلا سایت در راس خطر قیلترینگه با این همه شفاف سازی راجب بازی :D!
شهاب به کسی داری اینا رو میگی که خودش زاده ی ژاپن ـه :D لازم به گفتن نیست که خودم به تمام سوراخ سمبه های ژاپن واقفم و ذائقه ـشون رو میدونم ولی اینکه یه چیز واضح رو بخوای به شخصیت وصل کنی درست نیست :D
در ضمن شهاب هیچ کس به خود بازی خرده نمی گیره یه سری واضحات توی بازی هست اونه که مورد بحث ـه علی هم یه سری نکات رو گفت که پسره میره تو بحر این بابا و اینا که گفتی یادت نمیاد :D قبل از موشک سواریش هست اون صحنه یا مثلاً وقتی اول بازی از لباس سفید به مشکی تغییر لباس میده زوم کردن دوربین روی فلان جا و پخش شدن صدای ..... فکر نمیکنم نشان از شخصیت والای کسی بده :D بحث رو بیشتر از این ادامه نمی دوم چون به نظرم جایز نیست نه برای فروم خوبه نه برای جو و حالت طبیعی اینجا :D ما معتقدیم یه سری چیزا بکار بردنش توی بازی از حد گذشته تو هم میگی نه دیگه تموم شد :D در همین حد بگم استایلیش و شخصیت تا حدودی یه سری چیزها رو میطلبه نه به صورت افراطی و بیش از حد :D
--------------------------
بیوگرافی امشب تو تاپیک خواهد بود به صورت بسیار special :D

Emperor visari

کاربر سایت
Jan 5, 2011
1,553
اینم نکات پنهان بایوتا که بعضیاشون واقعا جالبه و خوندشون خالی از لطف نیست.

When Bayonetta says "Let's rock, baby!", she is making a reference to Dante from Devil May Cry, who says this in the intro of the first game.

Bayonetta has claimed to be fond of stuffed animals.

Bayonetta is voiced by veteran voice actress Hellena Schmied (a.k.a Hellena Taylor).

There has been constant talk, some to a comical degree, that she holds an uncanny resemblance to American J-Pop artist Angela Aki, as well as former Alaskan governor Sarah Palin.

Bayonetta's "Old" outfit is different from the other Umbra Witches. This is either because she was more powerful in training, because she was raised like a black sheep since she is a half-breed, or because of her rebellious personality.

When you unlock the Lost Chapter, Bayonetta makes a pose similar to Trish's in the Devil May Cry logo.

Bayonetta's story bears similarities to that of Nero from Devil May Cry 4. Both were manipulated by white-garbed men acting as the leaders of a seemingly holy religious group. After defeating their manipulators in battle, both were used to awaken a powerful, statuesque being regarded as a deity. Both were subsequently saved by a white-haired, red-clothed person they regarded as a rival, and both proceeded to destroy the entity they helped revive.

In a scene during Chapter III, Bayonetta surfs in a wave of lava on the back of a angel and says "Dancin'-a-go-go, baby!", which is a reference to Viewtiful Joe.

Bayonetta's watch contains the numbers 14111219. It represents the year/month/date of Bayonetta's birthday, which is December 19, 1411.

The opening scene of the game shows the Umbran Elder informing Father Balder and Bayonetta's mother of the punishments for their crimes, and she states that the "impure child" must be kept away from the dark arts of the Umbra Witches. However, as the daughter of both Umbra Witch and Lumen Sage, it can be assumed that Bayonetta had the capability to become either, though it is likely that Balder convinced her to become a witch so as to take the role of the Left Eye of the World, fueling her rebellious behavior against the elder witches. Another hint to her neutral potential is her ability to use "light speed" (the speciality of the Lumen Sages) during jump/react phases. (i.e. When she fights Jubileus, she is able to do unusual shifting jumps.)

Bayonetta's ribbons are shown to be extremely long, wrapped through her hair and hanging down; however, when she gives Cereza a ribbon to use for her Umbran Watch, it shows no sign of her hair falling loose or of the main ribbon being disturbed.

Bayonetta's ability to weave her black magic through her hair is probably a reference to an old European belief that women with long hair were more likely to be targeted by incubi, which later evolved into the idea that witches used their hair in magic.

When playing as Jeanne, her white outfit, similar to Bayonetta's black, can be unlocked as the "Formal" Couture Bullet. It can be assumed from this that Bayonetta's outfit is indeed a formal version of what an Umbra Witch would wear.

If you watch Bayonetta's shadow, you can see Madama Butterfly.

In the cutscene before fighting Fortitudo in the colosseum, Bayonetta says "Flock off, feather-face." In the first Devil May Cry, Dante says the same thing to Griffon before fighting him.

When in certain Boss Battles, Bayonetta's hair will unravel itself from her forearms and hang below her knees. In his commentary, Hideki Kamiya calls this her "Serious Mode" and mentions that this was one of the tested basic designs for the character, but was rejected because the hair would cloak the figure. During playthroughs, developers realized that Bayonetta has a hard time fighting big bosses with her usual attacks and thus, Serious Mode was born, where every attack creates a Wicked Weave; the older character design was then reused to spice the scene up.

Bayonetta's hair ribbons are covered in a demonic language; when translated, it reads 'Bayonetta' over and over again.

When in Beast Within form, a trail of black roses and skull-headed flowers are left wherever Bayonetta runs. This is seemingly a reference to Okami, where, depending on how fast Amaterasu is running, grass or flowers bloom in an identical manner.

Hideki Kamiya explains in an interview that he wanted a British accented voice actor for Bayonetta, because witches were more of an European myth.
December 19th of 2011 marked Bayonetta's six hundredth birthday.

In his commentary, Hideki Kamiya mentiones that at some point in development a teenage version of Bayonetta was present in the game, linked to an older version of Magic Gauge - the Gauge used to replenish with time, and if player would use up all the orbs, Bayonetta would morpth into this teenage version of herself. When the way Magic Gauge works was changed, teenage Bayo was dropped, too.

In the game, you can never see Bayonetta without her glasses. In one of the cut-scenes she does take them off, but her face remains off-camera. In his commentary, Hideki Kamiya mentiones that one of the developers once said: "For Bayonetta, her glasses are like her underwear: never let yourself be seen without them".

If Bayonetta shoots idly at a wall, she will start writing her initials and hearts with the bullets.

When Bayonetta draws on Luka's face, she draws the circle similar to that of Amaterasu from Okami on his forehead, along with whiskers and an animal mouth.​

Heart Broken

کاربر سایت
Feb 22, 2011
2,418
نام
Ali
درود بر همه

اندر توصیفات اول بانوی شمشیر به دست دنیای بازی‌های رایانه‌ای آورده‌اند که(با اندکی اسپویل خفیف):

آن شناسنده‌ی اسرار، آن که از برای نبرد بی قرار، آن دخترک نیکو سرشت، آن نگهبان شمشیر بهشت، آنکه موهایش به رنگ زرشک، آن که سرگذشتش مایه‌ی سرشک، آنکه می‌کند برای Bohan - خشم، آنکه دشمنان زیر تیغش - پشم(منظور پشم حلاجی شدست:d)، آنکه حکمت دختر شدنش نامعلوم، آنکه پارچه و لباس برایش نامفهوم، آنکه اسم دستیارش Kai، آنکه نه قهوه خورَد نه چای(در طول بازی)، آنکه Raven مغلوب شده‌ی او، آنکه جماعتی مطبوب شده‌ی او، آنکه ترسش از فلای فاکس هست مشهود، آنکه از سخنان ویپ تیل شد مبهوت، آن پایان دهنده معرفت - چو فردین، آن درخشنده در میدان - چو پروین، آنکه دشمنش بود مرگ را لایق، آنکه پیکرش گذاشته شد در قایق، آنکه اسم دوبلرش مشتق شده از Aniko، دختری که نام دارد Nariko.

ذکر ویژگی‌هایشان در جملات نمی‌گنجد، همین نکته بس که گویند پس از مرگ وی بود که بر پشت وانت نیسان‌ها جمله معروف و پر مفهوم "معرفت مُرد" نقش بست. همچنین آمده است که بقدری این بانوی بزرگوار از مادیات و مطامع دنیوی به دور بودند که کلاً دارایی ایشان از متاع دنیا 45 سانتی متر پارچه بوده است و بس.

08b30e45f4b6.jpg

تا درودی دگر بدرود:d

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,256
نام
امیر حسین
به به ! به به ! فیض بردیم :d
دوستان اهل نثر مسجع هم هستن :d

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
بله با خوندن پست های دوستان یکی دیگه از هسته های مغزم سوخت/:)
من فکر میکردم این بایونتا از این بچه مثبتاست با اون عینکاش ولی دیدم زیر اون چهره نقابی از @#$%% وجود داره!!!:d

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
بیوگرافی تمومه فقط بازبینی نهایی رو بکنم غلط ملط نداشته باشه بفرستم برای چاپ :D یه دو تا پست بدین این پست من رد بشه خواستم مطلب رو بفرستم جونم بالا نیاد اینجا بال بال بزنم :D

Heart Broken

کاربر سایت
Feb 22, 2011
2,418
نام
Ali
این پست من احسان جون:

هر رأی به ناریکو مشت محکمی بر دهان بایونتای ... (هرچی صلاح میدونید):d

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
احسان جون میخوامت!>:d<
همین کافیه تا ببینیم بالاخره من میتونم رای بدم یا سنم هنوز به سن قانونی نرسیده!!!!:d

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
درود
اول از همه بابت این تاخیر از همگی عذر میخوام ! خیلی غیر منتظره بود ! اصلاً فکر نمی کردم اینجوری کردنش انقدر طول بکشه :D ولی خب عوضش یه چیز تر و تمیز تقدیمتون میکنم :D امیدوارم ازش لذت ببرید و براتون مفید باشه :D از همگی بابت صبرتون تشکر میکنم :) این شما و این هم بیوگرافی ای که قولش رو داده بودم :D

Heart Broken

کاربر سایت
Feb 22, 2011
2,418
نام
Ali
@Chuji
دیدم لایک خشک و خالی جواب نمیده برای همین پست دادم که بگم کارت خیلی زیبا و معرکست احسان، خسته نباشی.

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
@Chuji
دیدم لایک خشک و خالی جواب نمیده برای همین پست دادم که بگم کارت خیلی زیبا و معرکست احسان، خسته نباشی.
نظر لطفته علی جان :D راستی اصلاً حواسم نشد که در مورد اون شعر طوفانی و خروشانت نظر ندادم :D نابووووووووووود کردی پسرم >:d<
اینم یه عکس 3 بعدی برای هواداران گرامی :D اگه یه دونه از این عینک های قرمز آبی دم دستتون باشه بهتون قول میدم چیز جذابی رو شاهد خواهید بود :D

ویرایش :
راستی رای رو نیز در صندوق انداختیم :D
ای جون! ای جون! ای نفس!
yahoo_6.gif

مقاله ات توی چش و چالم!
yahoo_6.gif
خوندیش ؟ :D پاشو بیا رای بده :D
نامرد یکم رحم کن اون دیگه چی بود گذاشتی
yahoo_13.gif
کمر به قتل بانو cereza بستی!
یو ها ها ها ها ها :D باور کن چشمام داره آلبالو گیلاس میچینه الان :D اگه رمقی بود شاید برای اون بانوی منحرف هم کاری کردیم :D

@ تونی آلمِیدا :
پرچم بالاس :D

جریان اون پرنده ای که میگفتین رو دیدم!!!
yahoo_22.gif
biggrin1.gif
کلا وضعش خیلی خرابه! اصلا فکر نمیکردم اینجوری باشه!!!
yahoo_23.gif
باز خوبه اینجا ژاپنی کم داریم و گرنه موقع بازی کردن بیونتا خون سایت رو ور میداشت :D

آخرین ویرایش:

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
ای جون! ای جون! ای نفس!>:d<
مقاله ات توی چش و چالم!>:d<
خوندیش ؟
biggrin1.gif
پاشو بیا رای بده
biggrin1.gif
خب چرا دروغ بگم؟
biggrin1.gif
از قیافه این بایونتا خوشم میاد---->خون دماغ شدید!!!
biggrin1.gif
biggrin1.gif

منظورم صورتشه نه بقیه چیزا! آخه یه خورده بانمکه! من جیرایا-ساما نیستم ها! فکر بد نکنین!!!
biggrin1.gif

ولی از شخصیت ناریکو خیلی خوشم اومد!
biggrin1.gif

پس ای دوستان بایونتایی! من به سمت ناریکو رفتم! با اجازه تون!!!
biggrin1.gif

@ تونی آلمِیدا :
پرچم بالاس
biggrin1.gif
YEAH !!!
یو ها ها ها ها ها
biggrin1.gif
باور کن چشمام داره آلبالو گیلاس میچینه الان
biggrin1.gif
اگه رمقی بود شاید برای اون بانوی منحرف هم کاری کردیم
biggrin1.gif
جریان اون پرنده ای که میگفتین رو دیدم!!!:|
biggrin1.gif
کلا وضعش خیلی خرابه! اصلا فکر نمیکردم اینجوری باشه!!!/:)
باز خوبه اینجا ژاپنی کم داریم و گرنه موقع بازی کردن بیونتا خون سایت رو ور میداشت
biggrin1.gif
الان تمام حرفایی رو که با علی دانته داشتین میزدین برام روشن شد!!!

آخرین ویرایش:

Emperor visari

کاربر سایت
Jan 5, 2011
1,553
کسی نیست بیوگرافی بایونتا رو بذاره؟طفلک بی دفاع مونده:(( من پس فردا امتحان دارم و گرنه می ذاشتم.:(

@احسان
نامرد یکم رحم کن اون دیگه چی بود گذاشتی:-o کمر به قتل بانو cereza بستی!

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,645
نام
سهيل
به خدا قسم اگر هم اكنون God Of War : Ascension را در يك دستم و DmC را در دست ديگرم قرار دهيد بازهم به Bayonetta راي خواهم داد.

ولي جدا از شوخي جواب همتون رو حاضر كرده بودم مرورگر قاطي كرد همش پريد الان دوباره حال نوشتن ندارم ميام جوابتون رو ميدم.

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر