Grand Theft Auto V | Xbox 360 [اخطار: پست اول تاپیک خوانده شود]

Whitebeard

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,382
نام
علی
دوستان یه بانک سر راهی پیدا کردم دیروز که داشتم میگشتم.بعد تو یکی از اتاقاش در صندوق اصلی رو هم پیدا کردم.میخواستم بدونم با Sticky Bomb میشه بازش کرد؟کسی این کار رو کرده؟!

perna

کاربر سایت
Jul 4, 2012
17
نام
شایان
سلام بچه های گل بازی سنتر... آقا من بازی رو شنبه از لباف خریدم ولی یه مشکلی داره....

من الان بازی رو تموم کردم و روی 80 درصد هستش ولی هر وقت میام توی شهر می چرخم و 15 دقیقه بی کارم یهو بازی restart میشه و بازی از اول میاد بالا و به من اخطار میده که یه مشکلی با فایل های نصب شده بازی روی هارد دسکم وجود داره .... و برای همین ریست شده و اگه دوباره این اتفاق افتاد باید دوباره نصب بشه بازی ... تا حالا چند بار دوباره نصب کردم ولی فایده نداره... حس می کنم فروشنده به من برنرمکس نداده و بازی رو به من انداخته، شما ها همچین مشکلی ندارید؟؟؟ تا حالا 10 بار شاید این اتفاق افتاده... یه کمک می کنید به من؟؟

blue lion

کاربر سایت
Sep 9, 2012
1,474
نام
Amir
سلام بچه های گل بازی سنتر... آقا من بازی رو شنبه از لباف خریدم ولی یه مشکلی داره....

من الان بازی رو تموم کردم و روی 80 درصد هستش ولی هر وقت میام توی شهر می چرخم و 15 دقیقه بی کارم یهو بازی restart میشه و بازی از اول میاد بالا و به من اخطار میده که یه مشکلی با فایل های نصب شده بازی روی هارد دسکم وجود داره .... و برای همین ریست شده و اگه دوباره این اتفاق افتاد باید دوباره نصب بشه بازی ... تا حالا چند بار دوباره نصب کردم ولی فایده نداره... حس می کنم فروشنده به من برنرمکس نداده و بازی رو به من انداخته، شما ها همچین مشکلی ندارید؟؟؟ تا حالا 10 بار شاید این اتفاق افتاده... یه کمک می کنید به من؟؟

من هم این مشکل رو داشتم ولی وقتی برنر مکس خریدم خداروشکر حل شد :bighug: احتمالا مشکل از دیسکه (البته دیسک قبلیه من از همون اوایل این مشکل داشت نه فقط آخر بازی )

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza

d.soltani

کاربر سایت
Jul 27, 2013
38

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
سیستم پلیسش واقعا هوشمندانه هست.
یکی زنی رو کشتم و وقتی دیدم پلیس باخبر شده،رفتم پشت یه جعبه قایم شدم.اون نزدیک 5 دقیقه همه جا رو زیر و رو کرد و دیدم دست بردار نیست.نزدیک جعبه که شد من پا به فرار گزاشتم.(البته با شجاعت:d)
...
زیر تفنگ وقتی چراغ قوه وصل میکنم ، روح و روانم تازه میشه.لعنتی بهترین چراغ زیر تفنگی هست که تاحالا در یه بازی دیدم.موقع خشاب عوض کردن هم که نور میخرخه لعنتی.
...
سیستم مکالمه در ماشین هم جدید شده وقتی میزنیم به جایی، یه لحظه حرف رو قطع میکنن و دو باره رو از اول میگن
...
راجع به فیزیک بازی (مخصوصا خود کارکتر ) قاطعانه بگم هیچ بازی دیگه ای این فیزیک رو نداره خداوکیلی(حتی نزدیکش هم نمیشه)
...
دیدین وقتی تو بارون رانندگی میکنین چه لذتی داره؟gta همیشه از لحاظ شرایط اب و هوایی و تغییرات اب و هوا بهترین بود.حتی تو سن اندریاس
...
جهان بازی بزرگ تر و پر رمز و راز تر از اون چیزی هست که همه فکر میکنن.
...
اجرای این بازی از عجایب کنسول هاست.کی فکرشو میکرد:yes:

aj 200

کاربر سایت
Nov 30, 2012
198
نام
AJ
پست های من دیده نمیشه کلافم کردید خوب جواب بدید ای مردم اههههههههههه)x)x)x)x)x)x)x
حالا یه سوال دیگه هم دارم تو بازی چه طور میشه مخفی کاری کرد من تو یه کوچه خلوت یه آدمو با کلت صدا خفه کن دار زدم تا گلوله خورد بهش 1 ستاره شدم نمیدونم چرا این gta نمیخواد درست بشه یه کار خلاف بدون دردسر نمیشه کرد کوچه هم به جز 1 نفر کسی توش نبود خب این صدا خفه کن به چه دردی میخوره پلیس هم تا میاد دو خیابون اونور تر میبینتت داری راه میری میفهمه قاتل تو بودی

و این سوال قبلیم
)xدوستان چند سوال روش خاموش کردن ماشین بدون پیاده شدن چیه؟ و چطور میشه پیاده شد ولی ماشین خاموش نشه؟ چون وقتی میری بیرون صدای رادیو نمیاد عاشق بازیشم
بازی دیسک 2ش خراب بود ریختم رو هارد درست اجرا شد ولی مشکلم گفته راکستاره الان چه کار کنم اگه پاک کنم از روی دیسک باز کنم نمیاد یا میپره میرون فلش 16 گیگ هم ندارم 8 گیگ دارم
گرافیکشم از عکساش خیلی بیشتره
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر