God of War Origins Collection

Emperor visari

کاربر سایت
Jan 5, 2011
1,553
نه الان فروشنده ها زیادی منصفن به خودشون ضرر میزنن باید یه کم صبر کنیم :dشنیدم یه فروشنده خیلی منصف 75 میداده.و گرنه خیلی مشتاقم و بازی خواهان کم نداره اگه سرعت دانلودم داغون نبود تا الان از psn خریده بودمش.

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
نه الان فروشنده ها زیادی منصفن به خودشون ضرر میزنن باید یه کم صبر کنیم :dشنیدم یه فروشنده خیلی منصف 75 میداده.و گرنه خیلی مشتاقم و بازی خواهان کم نداره اگه سرعت دانلودم داغون نبود تا الان از psn خریده بودمش.

ماشاالله خیلی خوش اشتها شدن جدیدا این فروشنده ها ... از وقتی دلار رفته بالا همه چی رو کشیدن روش....بازی Naruto ultimate Ninja Storm 2 رو رفتم قیمت می کنم یارو بر میگرده میگه 65 تومن...آخه مرد حسابی کدوم خری برای بازی یه سال پیش انقدر پول میده....)x
پ.ن:البته خر کم نیست...:d

قیمت بازی تو استور که 40 دلاره و حجمش 19 گیگابایت....اصلا با این قیمت نمیصرفه دانلود کرد.حداکثر پولی که واسه این عنوان میدم 50 تومنه والسلام:-b

چی هست یه توضیحی یه عکسی یه چیزی :D

باز تو اومدی هر جا اسمت رو میبینم اینجوری میشم:-&....... :d

2 بازی Chain of olympus و Ghost of Sparta که برای کنسول PSP اومده رو برداشتن HD کردن برای PS3..... من دموی Ghost رو چند روز پیش دانلود کردم خیلی جالب هست....گرافیکش تقریبا در حد God of War 2 هستش.....البته دقیق تر اینه که بگیم بین 1 و 2 هست...ولی خیلی حال میده .....حتما تهیه اش کنید....;)

• Like
Reactions: baris manco

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott
ماشاالله خیلی خوش اشتها شدن جدیدا این فروشنده ها ... از وقتی دلار رفته بالا همه چی رو کشیدن روش....بازی Naruto ultimate Ninja Storm 2 رو رفتم قیمت می کنم یارو بر میگرده میگه 65 تومن...آخه مرد حسابی کدوم خری برای بازی یه سال پیش انقدر پول میده....)x
پ.ن:البته خر کم نیست...:d

قیمت بازی تو استور که 40 دلاره و حجمش 19 گیگابایت....اصلا با این قیمت نمیصرفه دانلود کرد.حداکثر پولی که واسه این عنوان میدم 50 تومنه والسلام:-b

والا بازی 2006 آک میارن قیمتش 75 هست دیگه 1سال پیش که...:D

mr_sasma

کاربر سایت
Mar 6, 2011
276
نام
سیّد!
سلام به همه. من این بازی رو گرفتم. خب چون PSP نداشتم و عاشق سری GOW هستم، دلم می خواست این دو نسخه از بازی رو هم بازی کنم. البته من هم به قول Dave عزیز جزء دسته خرها محسوب می شم! :d باورتون نمی شه چقدر بالاش پول دادم. 90 چوق! البته همون روز اول که اومد. تا فرداش هم Chains Of Olympus رو تموم کردم. خیلی حال داد. عشق می کنم با این بازی. دوستان این بازی ها از نظر داستان و گیم پلی و ... هیچ چی از نسخه های اصلیش کم نداره. تجربه اش رو اصلا از دست ندید. اگه سؤالی، چیزی در موردش دشتید، من در خدمتم.

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
سلام به همه. من این بازی رو گرفتم. خب چون PSP نداشتم و عاشق سری GOW هستم، دلم می خواست این دو نسخه از بازی رو هم بازی کنم. البته من هم به قول Dave عزیز جزء دسته خرها محسوب می شم! :d باورتون نمی شه چقدر بالاش پول دادم. 90 چوق! البته همون روز اول که اومد. تا فرداش هم Chains Of Olympus رو تموم کردم. خیلی حال داد. عشق می کنم با این بازی. دوستان این بازی ها از نظر داستان و گیم پلی و ... هیچ چی از نسخه های اصلیش کم نداره. تجربه اش رو اصلا از دست ندید. اگه سؤالی، چیزی در موردش دشتید، من در خدمتم.
باگ گرافیکی یا چیز دیگه ای که بازی نداره ؟ اون کالکشن به خاطر پورت از روی ps2 یه سری باگ واسش پیش اومده بود . توی این کالکشن به چنین چیزی برنخوردین که ؟

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
باگ گرافیکی یا چیز دیگه ای که بازی نداره ؟ اون کالکشن به خاطر پورت از روی ps2 یه سری باگ واسش پیش اومده بود . توی این کالکشن به چنین چیزی برنخوردین که ؟
دوست عزیز اون نسخه چه باگ هایی داشتش؟ من جفتش رو پلات کردم و دو بار هم رفتمش اما هیچ باگی توش ندیدم!

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
البته بازی تروفی هم ساپورت میکنه و مهم تر از همه 3D هم شده:D
این رو به شوخی گفتی دیگه؟:D چون بی ارزش ترین قسمتش اینه!:D نمی دونم سونی چرا این همه زور میزنه واسه فروش این تی وی هاش بین گیمر ها خوب همون فیلم هایی که می سازی بسته و اگه کسی بخواد ترغیب بشه( عذر می خوام خر شه!) با همونا میشه
بودن این ویژگی بد نیست ولی وقتی خود ماهیت 3d یه چیزه استاندار نیست چرا باید این همه روش هزینه و وقت و انرژی مصرف بشه؟ به جای اینکار یه دو تا بازی موو ساپورت بده بیرون ملت لذت ببرن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر