Resident evil- Revival selection

BIIAA

کاربر سایت
Jan 9, 2007
293

سلام
دوستان جشن RESIDENT EVIL 1996-2011 15th anniversary که برگزار شد یه کالکشن فوق العاده ازین سری به نام Resident evil- Revival selection برای طرفداران قدیمی این سری معرفی شد که شامل Resident Evil Cod Veronica X و Resident Evil 4 به صورت HD می باشد و دیروز منتشر شده که قطعا" تجربه بی نظیری بعد از سالها خواهد بود !
خوب این تاپیک برای طرفداران این کالکشن و بحث تبادل پیرامون ان هست .

دراخر پیشنهاد می کنم حتما این کالکشن مخصوصا" Resident Evil Cod Veronica X hd رو تهیه کنید چون بهترین گزینه برای ان دسته از افرای هست که طرفداره سبک horror این بازی در گذشته بودند

آخرین ویرایش:

dr.ice

کاربر سایت
Dec 17, 2010
2,027
نام
میثم
من این Resident Evil Cod Veronica X رو تو ps2 بازی کردم خیلی حال داد...........داستان و گیم پلی بازی خیلی بهم چسبید

Holy Diver

کاربر سایت
Jun 2, 2010
1,705
نام
عرفان
سلام
دوستان جشن RESIDENT EVIL 1996-2011 15th anniversary که برگزار شد یه کالکشن فوق العاده ازین سری به نام Resident evil- Revival selection برای طرفداران قدیمی این سری معرفی شد که شامل Resident Evil Cod Veronica X و Resident Evil 4 به صورت HD می باشد و دیروز منتشر شده که قطعا" تجربه بی نظیری بعد از سالها خواهد بود !
خوب این تاپیک برای طرفداران این کالکشن و بحث تبادل پیرامون ان هست .

دراخر پیشنهاد می کنم حتما این کالکشن مخصوصا" Resident Evil Cod Veronica X hd رو تهیه کنید چون بهترین گزینه برای ان دسته از افرای هست که طرفداره سبک horror این بازی در گذشته بودند
نفهمیدم یعنی الان اومده؟!!

mahdi007

کاربر سایت
Dec 15, 2007
748
نام
میگن داش میتی
بازی برا فروش داشتن امروز فقط یارو بهم درست حسابی نگفت که بینم با move اجرا میشه یا نه .کسی میدونه با move اجرا میشه

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
توي ايول4 در درجه سختي پروفشنال چجوري اين جليقه ليون ازاد ميشه ما دهنه خودمونو صاف كرديم آزاد نشد كه نشد)x
كسي ميدونه ظرفيته بازي چقدره؟

آخرین ویرایش:

gamer ps3

کاربر سایت
Apr 1, 2011
93
نام
محمد
اگه منظورت کت شلوار لیان باشه که بارفتن پروفشونال بازی ازاد نمیشه (یه تفنگ برقی ازد می کنه) باید اون قسمت های اظافه بازی که بعد از یه بار رفتن بازی ازاد می شه روبری البته من خودم خیلی وقته بازی رو کامل کردم ولی فکر کنم اینطور باشه.

gamer ps3

کاربر سایت
Apr 1, 2011
93
نام
محمد
دوستان من بازیرو خریدم عجب ضدحال خفنی بود:(( همه نوشتهاش زاپنی بود )xحالم گرفت فجیه چیکارکنم پچی چیزی نیست نوشتشو انگلیسی کنم؟:((

Nike-90

کاربر سایت
Aug 30, 2008
987
نام
محسن
دوستان توجه کنن این نسخه های تو مغازه ها فقط نسخه J هست چون فقط این نسخه رو دیسک عرضه شده و برا 3.55 پچ شده نسخه های PAL به صورت محتوای قابل دانلود عرضه میشه شاید بعدا به صورت PKG واسه دانلوده پی اس 3 بزارن.

Captain_Black

کاربر سایت
Jan 6, 2008
890
نام
آرمان
بچه ها من امروز Unboxing اش را توی Youtube دیدم خیلی جلدش خف*ن بود.من عاشق این بازی هستم.فعلا که فقط J اش روی دیسک اومده.کسی میدونه آیا برای اروپا یا آمریکا هم روی دیسک میاد؟ اگه آره کی؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر