One Piece: Kaizoku Musou | PS3

SOL!D 5NAK3

کاربر سایت
Jul 26, 2008
2,674
نام
meyti

چندي پيش شايعه هايي درباره ي ساخت يك بازي One piece برروي PS3 آمده بود ، اما اين شايعه به حقيقت پيوست و اين بازي تاييد رسمي شد.
در آخرين مجله از Shonen jump (شماره ي 39) گفته شده است كه Namco Bandai اين بازي Action رو در ژاپن براي PS3 عرضه خواهد كرد ، اما براي ديدن ويدئو و تصاوير بازي بايد تا TGS امسال كه 17 و 18 سپتامبر برگزار ميشود صبر كنيم.
نام اين بازي One Piece: Kaizoku Musou است و اينطور كه به نظر مي آيد سبك بازي مانند سري Dynasty Warriors است ، شمارش معكوسي نيز در سايت رسمي Bandai ديده ميشود.

هيچ تاريخ دقيقي براي عرضه ي اين بازي داده نشده است.

اسكن مجله :
1225_onepiece.jpg

دوستان بلاخره تاييد شد ، خيلي ها مثه خودم بدجوري اينو ميخواستيم. :d .
بهترين انيمه ي (بلند) دنيا بلاخره به كنسول HD آمد . :d

• Like
Reactions: DeanAmbrose

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott
عالیه!!!! خیلی حال کردم
این به نظرتون اریجش ایران میاد؟!:-s من که فکر می کنم تا یه چندماه دیگه بازی های ps3 کلا کپی باید امیدوارم اینطور نشه

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,259
نام
امیر حسین
http://www.youtube.com/watch?v=DDKApY017Hs&feature=related

این لینک یک تریلر از بازیه! صحنه هایی از گیم پلی هم نشون میده! (گیم پلی لوفی البته فقط :d ) آخر کارم همه رو نشون میده! نامرد همه رو از نزدیک نشون میده ولی رو زوروی بدبخت زوم نمیکنه :d آها ایس رو هم دیدیم! لوفی و ایس vs آکاینو و اون یخیه :d (اسمش رو یادم رفت :d )هیچی دیگه! شدید باحال بود به نظرم :d

راستی اگر نمیتونید ببینید بگید تا آپش کنم :d
نکته : ویدیو از روی tv گرفته شده! هرچی گشتم بهترش رو یافت نکردم :d

آخرین ویرایش:

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott
http://www.youtube.com/watch?v=DDKApY017Hs&feature=related

این لینک یک تریلر از بازیه! صحنه هایی از گیم پلی هم نشون میده! (گیم پلی لوفی البته فقط :d ) آخر کارم همه رو نشون میده! نامرد همه رو از نزدیک نشون میده ولی رو زوروی بدبخت زوم نمیکنه :d آها ایس رو هم دیدیم! لوفی و ایس vs آکاینو و اون یخیه :d (اسمش رو یادم رفت :d )هیچی دیگه! شدید باحال بود به نظرم :d
راستی اگر نمیتونید ببینید بگید تا آپش کنم :d
نکته : ویدیو از روی tv گرفته شده! هرچی گشتم بهترش رو یافت نکردم :d
اقا قربون دست اگر زحمتی نیست آپ کن که بقیه ی دوستان هم راحت ببینن:D

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
لول! یعنی این سازنده محترم بازی، از کجاش لوفی پس از 2 سالی که زمان میره جلو، کنار ایس و باقی خدمه ها قرار داده در حالی که کلا ربطی به بعد از 2 سال ندارن؟ کاری هم به گیم پلی جوک بازی که کلا Dyansty Warrior شده بود کاری ندارم ولی جدا جالبه و کلا ندیده بودم یه سازنده بخواد انقدر داستان رو بالا پایین کنه!

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott
لول! یعنی این سازنده محترم بازی، از کجاش لوفی پس از 2 سالی که زمان میره جلو، کنار ایس و باقی خدمه ها قرار داده در حالی که کلا ربطی به بعد از 2 سال ندارن؟ کاری هم به گیم پلی جوک بازی که کلا Dyansty Warrior شده بود کاری ندارم ولی جدا جالبه و کلا ندیده بودم یه سازنده بخواد انقدر داستان رو بالا پایین کنه!
شما اولا چرا تا این موقع بیداری؟:D
دوما اینکه کاملا حق داری:D
اما خدایی از Dynasty warriror بهتره:D

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,259
نام
امیر حسین
شهاب شاید داستان از مارینفورد به بعد شروع میشه :d
یعنی من که حداقل یاد مارینفورد افتادم :d :d :d
آدمیرال ها در مقابل ایس و لوفی ، و اون صحنه ی مشت به مشت (شاخ به شاخ :d ) شدن آکاینو و ایس آشنا بود کلا :d

از مدرسه که برگشتم آپ میکنم تریلر رو :d

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
شهاب شاید داستان از مارینفورد به بعد شروع میشه :d
یعنی من که حداقل یاد مارینفورد افتادم :d :d :d
آدمیرال ها در مقابل ایس و لوفی ، و اون صحنه ی مشت به مشت (شاخ به شاخ :d ) شدن آکاینو و ایس آشنا بود کلا :d

از مدرسه که برگشتم آپ میکنم تریلر رو :d
اگه از بعد از مارین فورده، پس ایس چی میگه اونوسط؟ با باقی آدمیرال ها. این بازی از ریشه اشتباهه آخه! نه هنوز time skip توی انیمه اتفاق افتاده، نه توی مانگا هم چنین چیزایی وجود نداره. لوفی بعد از timeskip با ایس؟!!! جوکه دیگه!

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,259
نام
امیر حسین
گفتم که از مارینفورد به بعد :d یعنی مارینفورد هم توشه :d
لباس و شکل و قیافه ی بقیه ی اعضای گروه هم مال 2 سال قبله :d

هفته ی دیگه هم تو انیمه همه با شکل و شمایل جدید وارد میشوند :d :d :d

الان دوباره تریلر رو نگاه کردم مطمئنم که مارینفورده :d زیر پاشون که یخه :d اون کوماها هم که هستن :d آدمیرال ها هم که هستن! اصلا همه چی مثل مارینفورده! اون شال زردی هم که لوفی تو عکس های بالایی بسته هم دیده نشد :d آقا همه چی درسته :d
البته اگر لوفی شکل و شمایل بعد از دو سالش رو داره بقیه هم باید داشته باشند :-" :d (مخصوصا فرانکی :d )

آخرین ویرایش:

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,259
نام
امیر حسین
بله ، روز اول که نمیدونم چرا هرکاری کردم ویدیو آپلود نمیشد :d بعدشم که یادم رفت دیگه :d
حالا که دوستان یاد آوری کردن تریلر رو میزارم :d
حجمش 6 مگ ـه :d (مثلا زدیم بهترین کیفیت :d ) بالا هم گفتم ، از روی TV گرفته شده برای همین اوضاعش داغونه :d

http://www.mediafire.com/?o55p3uzqx6wo9pl

لذت ببرید :d

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,259
نام
امیر حسین
توی GS که فعلا زده TBA ! کلا خبری تو سایت های غربی ازش نیست چندان :d فکر کنم اطلاعات رو باید از مجله ی فامیتسو(و دیگر مجلات معروفی که احتمالا داره و ما نمیشناسیم :d ) و فروم های ژاپنی گیر اورد :d

سایت رسمی بازی

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر