PSP Custom Firmware 6.60 PRO Released ( نحوه ی نصب ، سوالات ، مشکلات )

lordhackers

کاربر سایت
Jul 3, 2010
8
سلام
رو این فریمور بازی god of war ghost of sparta اجرا می شه آخه من فریمورم 6.39 هست بازی اجرا می شه ولی تا انتخاب میزان سختی بازی بیشتر پیش نمیره تو این فریمور هم همین جوره یا نه
اگه روی این هم همون جوری خراب اجرا می شه ممنون می شم بگی روی کدوم فریمور درست اجرا می شه
با تشکر

آخرین ویرایش:

chris66001

کاربر سایت
Feb 10, 2011
413
نام
محمد
سلام
رو این فریمور بازی god of war ghost of sparta اجرا می شه آخه من فریمورم 6.39 هست بازی اجرا می شه ولی تا انتخاب میزان سختی بازی بیشتر پیش نمیره تو این فریمور هم همین جوره یا نه
اگه روی این هم همون جوری خراب اجرا می شه ممنون می شم بگی روی کدوم فریمور درست اجرا می شه
با تشکر

رو همون هم بايد اجرا بشه مشكل به احتمال زياد از بازيه يا از تنظيمات منوي ريكاوري UMD ISO Mode : NP 9660

SAEID.PSP

کاربر سایت
Aug 27, 2011
29
نام
سعید
For Go

a38mnscgwl0my8jji8jc.png

]

غیرفعاله !!!

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
سلام دوست عزیز ممنون از جوابت ولی من آماتورم از این تاپیک زیاد سر در نیاوردم بلاخره من کدومو باید دانلود و نصب کنم آخه برای من که هک شده چرا باید دوباره هک کنم ممکنه یه کم دقیقتر و قدم به قدم توضیح بدید ؟منظورم ایناست : برای شروع شما باید به OFW6.60 آپدیت کنید!
روش نصب هن :
روش هك دائم :
راستی اصلا برای اجرای بازیهای جدید به این آبدیت احتیاج هست ؟ :-/:-/
پست اول همه چی رو توضیح داده ولی من بازم اینجا بهت میگم چیکار کنی:
شما اول از همه از لینک زیر فیرمور اصلی خود سونی رو دانلود کن:
http://www.mediafire.com/?227dsv2de5b93z8
بعد از اینکه دانلود کردی و از حالت فشرده خارج کردی یه فولدر به اسم PSP هست اونو کپی کن داخل مموری دیسک.
بعد برو از داخل PSP منوی GAME اجراش کن و به 6.60 آپدیت کن.
بعد که این کارو کردی برو چک کن که System Software حتما 6.60 شده باشه. بعد از لینک زیر این فایلو دانلود کن:
http://www.4shared.com/file/SA4GjKA3/660PRO-B9CiPL_Flasher.html
بعد بازش کن و فقط دوتا فولدر PROUPDATE و CIPL_Flasher رو کپی کن به آدرس PSP/Game در داخل مموری
بعد برو از داخل PSP اول PROUPDATE رو اجرا کن بعد که اجرا شد ازت میخواد که X رو بزنی که نصب کنه.
بعد از اینکه مرحله قبل رو انجام دادی دوباره از داخل PSP فایل CIPL_Flasher رو اجرا کن و مثل قبل X رو بزن.
بعد از ریست هم برو چک کن که System Software حتما 6.60PRO-B9 شده باشه.

چرا لینک مربوط به PSP Go کار نمی کنه؟
قا مگه لینک pspgo برا فریمویر ندارید(6.6)؟
کریس جان چی شد پس؟ لینک PSP go رو میگم..............
لینک go لطفا
http://www.megaupload.com/?d=T2TZL2Z0
http://www.mediafire.com/?alvtk7bzi4feh9r#2

آخرین ویرایش:

mohsen1365

کاربر سایت
Nov 19, 2009
58
نام
م.ا.ح.س.و.ن
سلام من این فایلایی که گفتید دانلود کردم و فولدر psp رو کپی کردم تو مموری ولی وقتی میخام اجراش کنم پیغام میده : The System Software Of Your PSP System is Version 9.90 There is no need to Update
یعنی فیریمور دستگاه من 9.90 نمیدونستم آخه وقتی از توی system information نگاه میکنم زده 5.50 prome-4
چی کار کنم ؟ آبدیت نکنم یا این که قبلا آبدیتی که ریختم اشتباه ریختم البته الان تمام بازیها رو تقریبا اجرا میکنه لطفا راهنمایی کنید:-/:-/

eilia

کاربر سایت
May 29, 2011
32
نام
مصطفی
سلام!
پی اس پی من 3000 هست، ورژن 6.20 TN-E، کپی خور دائمش کردم ولی بازیهایی مثل God of War: Ghost of Sparta و Inferno و دیگر بازیهای گرافیک بالا رو اجرا نمیکنه، فقط یک صفحه سیاه میاد و بس، آیا من میتونم ازین روش استفاده کنم؟؟؟؟ ممنون

Last edited by a moderator:

Ayuna

♫ Tu ♪ Tu ♪ Ru
کاربر سایت
Jun 18, 2008
647
نام
امیر
سلام من این فایلایی که گفتید دانلود کردم و فولدر psp رو کپی کردم تو مموری ولی وقتی میخام اجراش کنم پیغام میده : The System Software Of Your PSP System is Version 9.90 There is no need to Update
یعنی فیریمور دستگاه من 9.90 نمیدونستم آخه وقتی از توی system information نگاه میکنم زده 5.50 prome-4
چی کار کنم ؟ آبدیت نکنم یا این که قبلا آبدیتی که ریختم اشتباه ریختم البته الان تمام بازیها رو تقریبا اجرا میکنه لطفا راهنمایی کنید

مراحل زیر رو انجام بدید:

- PSP رو روشن کنید
- در محیط XMB دگمه Select رو 3 ثانیه نگه دارید تا منوی VSH نمایان شود
- از منوی ظاهر شده گزینه USB Device رو به Flash 0 تغییر بدید
- PSP رو از طریق کابل USB به کامپیوتر متصل کنید و به منوی Settings رفته و USB Connection را انتخاب کنید
- در پنجره باز شده وارد پوشه vsh و بعد وارد etc شوید
- فایل version.txt رو باز کنید
- جلوی عبارت release خورده 9.90 شما این عدد رو به 5.50 تغییر بدید و از منوی فایل روی گزینه Save کلیک کنید ( مثال: عبارت release:9.90 تبدیل شود به release:5.50 )
- روی PSP دکمه X یا O رو جهت قطع ارتباط با PC بزنید . کابل USB رو جدا کنید
- دگمه Select رو 3 ثانیه نگه دارید تا منوی VSH نمایان شود
- از منوی ظاهر شده گزینه USB Device رو به Memory Stick تغییر بدید
- از منو گزینه Reset Device را انتخاب کنید ( با بصورت دستی PSP رو خاموش و روشن کنید )

بعد از انجام مراحل بالا طبق پست M3hD1 عزیز عمل کنید

نکات:

* مسئولیت انجام کلیه امور بعهده خودتون هست پس با دقت مراحل رو انجام بدید
** به هیچ وجه به فایلی به غیر از version.txt دست نزنید چون ممکنه باعث از کارافتادن PSP تون بشه
*** پس از آپدیت اکثر Save های بازی ها دیگه کار نخواهند کرد پس اگر بازی نصفه کاره دارید اول تموم کنید بعد آپدیت کنید ( البته راه برای تبدیل Save ها هست ولی به زحمتش نمی ارزه )

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر