راهنمای کــــــــــــامل و قـــــــــــــدم به قــــــــــــدم بازی ها

txmafia

کاربر سایت
Dec 3, 2011
13
نام
mohamad
salam b hamegi. agha in baziye skyrim y marhaleye has k bayad angoshtare yaru ru bedozdi k esmesh madesi hastesh in yaru bad k midozdam angoshtaresho minevise plant the ring.hala man maniye in jomlaro nemifamam akhe bayad chikar kard inja ???!!!!!!!!!lotfan rahnamayi konid

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
salam b hamegi. agha in baziye skyrim y marhaleye has k bayad angoshtare yaru ru bedozdi k esmesh madesi hastesh in yaru bad k midozdam angoshtaresho minevise plant the ring.hala man maniye in jomlaro nemifamam akhe bayad chikar kard inja ???!!!!!!!!!lotfan rahnamayi konid

فارسی مینوشتی !
من که هنوز به اون ماموریت نرسیدم .

سلام دستت در نکنه اگه میشه بصورت pdf قرار بده یکی مال زبان اصلی بود که دانلود کردم و حتی داستان بازی هم توضیح داده بود ولی فقط فارسی نبود

PDF هم هست ! تو بخش راهنمای فارسی ! شماره 38

شرمنده.بازی اساسین کرید:روولیشن منظورم بود

راهنماش نیومده

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال

saranipedram

کاربر سایت
Oct 3, 2011
51
راهنماش نیومده [/QUOTE]
من منظورم همون قسمت رو میخوام
من اونجا که با سوفیا میریم و اون 5 تا وسیله دایره ای شکل رو گرفتیم و باید بذاریم توی در گیر کردم.کسی میتونه من رو راهنمایی کنه؟

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
اقا كلا كسي راهنماي مراحل بازي اسكايريمو داره؟؟؟؟؟

نیومده ! پولیه ! کاملش و همرا با کلی عکس و بیشتر از 200 مگا بایته !

hosein jan baram bezar in rahnamaye pdf ro k bad jur langesham

جوابتو دادم ! در ضمن شما میتونی بری به تایپیکی که دوست خوبمون 7se7en7 لینک کردن :
راهنمایی جامع در بازی The Elder Scroll : Skyrim

بهترین تایپیک برای راهنمای در مورد این بازی عظیم همین تایپیک بالاست که پژمان کلی داره زحمت میکشه و راهنماهاش رو تکمیل میکنه .

دوستان راهنمای Batman: Arkham City رو کسی داره؟

این 100 امین بار ! جون هر کسی رو که دوست دارید اول یه نگاه به راهنمای های صفحه اول تایپیک بندازید ، بعد پست بدید !
هست !

راهنماها خیلی منظم هستن ! همیشه اخرین بازیهایی که میان ! به تریتیب اخرین راهنماها هم برای اون هاست ! حتی ماه شمسی رو هم براتون زدم ! یه نگاهی بندازید بد نیست !

راهنماش نیومده
من منظورم همون قسمت رو میخوام
من اونجا که با سوفیا میریم و اون 5 تا وسیله دایره ای شکل رو گرفتیم و باید بذاریم توی در گیر کردم.کسی میتونه من رو راهنمایی کنه؟[/QUOTE]

باور کن هنوز اساسین رو شروع نکردم ! داداشم تمومش کرده ! اگه بدجوری گیر کردی ازش بپرسم !؟

"H@MID"

کاربر سایت
Jul 7, 2009
107
این 100 امین بار ! جون هر کسی رو که دوست دارید اول یه نگاه به راهنمای های صفحه اول تایپیک بندازید ، بعد پست بدید !
هست !

راهنماها خیلی منظم هستن ! همیشه اخرین بازیهایی که میان ! به تریتیب اخرین راهنماها هم برای اون هاست ! حتی ماه شمسی رو هم براتون زدم ! یه نگاهی بندازید بد نیست !
دوست عزیز چرا حالا میزنی؟!:d
دوست عزیز منظورم فارسی هست. این راهنما فارسیه؟

txmafia

کاربر سایت
Dec 3, 2011
13
نام
mohamad
سلام به گیم بازایه حرفه اییییییییییییی.........داداشی ها من بازیه اسکایریم رو تموم کردم هر کی تو مرحله ای چیزیش مونده و نمی دونه چیکار کنه بیاد از من بپرسه.
stay with TXMAFIAb-)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر